ללא דאגות: עם ליברטי ויזה תדעו כל מה שצריך לפני הוצאת וויזה לארה"ב

You are currently viewing ללא דאגות: עם ליברטי ויזה תדעו כל מה שצריך לפני הוצאת וויזה לארה"ב

ישראלים רבים מבקשים להגיע לארצות הברית למטרות חופשה, עסקים, לימודים וביקור קרובי משפחה וחברים. אולם, כיום ישראלים שאינם מחזיקים באזרחות אמריקאית או בתעודת תושב קבע (גרין קארד), לא יכולים להיכנס לארצות הברית ללא ויזה מתאימה. את הוויזה ניתן להוציא דרך שגרירות ארצות הברית בישראל, אלא שמדובר בתהליך שעשוי להיות ארוך ומסורבל. מה נדרש מכם להוצאת ויזה ואיך תעברו את התהליך בשלום? ויזה ליברטי כאן בשבילכם עם כל המידע שאתם צריכים לדעת לפני הוצאת ויזה לארה"ב.

ליברטי ויזה

ויזה לארצות הברית היא למעשה אשרה המעניקה לאלו שנושאים אותה כניסה לתחומי המדינה. התהליך להוצאת ויזה אורך לרוב כמה שבועות, אולם הוא עלול להתארך אפילו יותר מכל מיני סיבות ולהפוך למייגע ולמייאש. עם Liberty usa תוכלו ליהנות מליווי מקצועי ואישי שיעזור לכם להוציא את האשרה הנדרשת בצורה יעילה, ללא דאגות וללא כאבי ראש. בליברטי ויזה, אתם מקבלים עזרה במילוי ושליחת הטפסים הרלוונטיים, תדרוך מלא לקראת הריאיון המלחיץ ובהתאם לכך, מגדילים את סיכויי ההצלחה שלכם להוציא את האשרה לנסיעה.

איזה סוגי ויזה לארה"ב יש?

קיימים הרבה סוגי ויזה לארה"ב. סוג הוויזה שתקבלו תלוי בסיבת ההגעה שלכם. אם אתם רוצים להגיע לארה"ב למטרת חופשה, תצטרכו להוציא ויזת תייר. ויזת תייר תקפה למשך עשר שנים, והיא מאפשרת לכם לשהות בתחומי ארצות הברית עד כ-3 חודשים רצופים. אם אתם רוצים להתחיל ללמוד בארצות הברית, תידרשו להוציא ויזת סטודנט, ולשם כך תצטרכו להוכיח שאתם מסוגלים לעמוד בהוצאות המימון והמחייה, ולספק מסמך ממוסד לימודים כלשהו בארה"ב שמאשר שאתם אכן רשומים ועתיד ללמוד בו.

סוג נוסף של ויזה הוא אשרת עבודה, למקרה שאתם מעוניינים להתחיל לעבוד בארצות הברית. במקרה זה תהליך השגת האשרה תלוי בגורמים רבים, כמו הניסיון והכישורים שיש לכם, סוג העבודה בה אתם מעוניינים לעבוד, האם אתם עוברים לארה"ב במסגרת רילוקיישן וכדומה. גם במקרה זה, תידרשו לספק אישורים ומסמכים מתאימים.

 

במה כרוך התהליך?

תהליך הוצאת הוויזה לארה"ב כרוך בלא מעט בירוקרטיה מסורבלת ומתישה, ותידרשו למלא טפסים, לספק מסמכים, אישורים ותמונות רלוונטיות שעומדות בקריטריונים קפדניים. כמו כן, אחד השלבים המרכזיים לפני הנפקת הוויזה הוא ריאיון בשגרירות ארה"ב בישראל, שמטרתו לוודא שאין בכוונתכם להשתקע במדינה. הריאיון מתקיים מול פקיד מטעם השגרירות האמריקאית, ובמהלכו עליכם לשכנע את הפקיד שאתם מתכוונים לחזור לארץ בתום הביקור בארה"ב. לשם כך, רצוי להוכיח שאתם מועסקים במקום עבודה יציב, שיש לכם חשבון בנק, בית ומשפחה בארץ, ואף שאין לכם עבר פלילי.

למה כדאי להיעזר בליווי מקצועי?

כפי שניתן להבין מכל האמור לעיל, ההליך לקבלת ויזה לארצות הברית כרוך בבירוקרטיה קפדנית וארוכה. ניתן כמובן להגיש את הבקשה דרך השגרירות ולעשות את כל התהליך באופן עצמאי, אולם אם לא תיגשו אליו בצורה זהירה ונכונה, אתם עלולים ליפול בכל אחד מהשלבים ואכן, ישראלים רבים לבסוף מוצאים את עצמם מסורבים לקבלת אשרה. כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם לקבל את הוויזה המיוחלת, כדאי לכם להיוועץ ולהיעזר במומחים כמו ליברטי ויזה, שילוו אתכם בהתאם לצרכים ולכוונות שלכם.

סיכום

לסיכום, לא פשוט להוציא ויזה לארצות הברית, והבירוקרטיה הרבה עשויה להקשות עליכם אם אתם בוחרים לעשות זאת באופן עצמאי. לכן, מומלץ לפנות לליווי המקצועי של ליברטי ויזה, שידריך אתכם בכל שלב בתהליך וכך יאפשר לכם להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם.