מחפשים סוכנות ביטוח? הכירו את סוכנות לביטוח אודי דגן

You are currently viewing מחפשים סוכנות ביטוח? הכירו את סוכנות לביטוח אודי דגן

לעולם אין לדעת מה יקרה מחר, אך כן ניתן להבטיח שבעת הצורך נהיה מבוטחים. מכאן שתחום הביטוחים מאוד עשיר ומגוון, כך שניתן לדעת שאם ברגע האחרון נאלץ לבטל את הטיול לחו"ל, שאם יגנבו לנו את הרכב, שאם נידרש לעבור הליך רפואי יקר, או אם בעל מקצוע ישבור את הרגל בבית שלנו, לא ניפגע כלכלית, אלא פשוט נפעיל את הביטוח הרלוונטי. עם זאת, אין להתעלם מהעובדה שתחום הביטוחים מאוד רחב ומגוון, כך שקשה להחליט (ואף להבין) איזה ביטוח רצוי, איזה מחיר כדאי ומאיזה סעיף מוטב להימנע, וכאן אתם מוזמנים להכיר את חברת אודי דגן ביטוחים, החברה שדרכה תרצו לרכוש את מרב הביטוחים הנחוצים.

בקיאות מקיפה בעולם הביטוחים

חברת ביטוח אודי דגן מתווכת בן הצרכים הביטוחים שלכם לבין מגוון נרחב של ביטוחים כדאיים, תוך תשומת לב לדרישות ולמאפיינים אישיים, כך שאתם הלקוחות זוכים לרכוש את הביטוח הנכון והמשתלם ביותר. סוכנות לביטוח מבית אודי דגן עוסקת באופן מקיף בעולם הביטוחים, ואף נחשבת כמובילה בכול הנוגע לביטוחים ייעודיים עבור רכבים ובמיוחד עבור אופנועים. החברה פועלת לאורך שנים, משנת 1995, כאשר לכל אורך הדרך היא מקפידה לייצג את הלקוחות על הצד הטוב ביותר. מכאן שאם מבקשים לבחור פוליסה בצורה חכמה, אם מבקשים להימנע מתשלומים מיותרים ואם מבקשים להשאיר את הבירוקרטיה מחוץ למשוואה, טוב לדעת שאולי יש לא מעט חברות ביטוח, אך סוכנות אחת שפועלת לטובתכם.

ביטוחים פרטיים לצד ביטוחים עסקיים

אצל חברת אודי דגן תמצאו כל סוג של ביטוח נחוץ מתחום הרכב. כולל ביטוח מקיף (עבור צד ג', גניבה, תאונה עצמית וכדומה), ביטוח חובה (גם עבור רוכבי אופנועים), ביטוח מקיף מצומצם (ללא כיסוי עבור תאונה עצמית), ביטוח משאיות, ביטוח כלי צ.מ.ה וביטוח צד ג' אופנועים. במקביל, תמצאו ביטוח חיים, ביטוח דירה, ביטוח ועד בית, ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח עבור חיות המחמד וביטוח קרן פנסיה. כמו כן, מעבר לשורה של ביטוחים פרטיים, גם מחכים לכם מגוון ביטוחים מקצועיים. כך למשל ישנו ביטוח כלי שיט, ביטוח כולל עבור עסק וכמובן שגם ביטוח קבלנים ופרויקטים.

ביטוחים ייעודיים עבור צרכים נקודתיים

חשוב לחדד שכל קטגוריית ביטוחים כוללת פירוט נרחב, מגוון תתי ביטוחים. כך למשל אם מבקשים לעשות ביטוח עסקי, ניתן לבחור בין ביטוח ייעודי לחברות הייטק, לבין ביטוח ייעודי למבני תעשייה, ביטוח ייעודי לחנויות ובתי מסחר, ביטוח ייעודי לתחום הקוסמטיקה וכדומה. כמו כן, מעבר למגוון ביטוחים ייעודיים, גם ניתן מידע מקיף לצד הכוונה אישית, כך שניתן לדעת מראש מהם התעריפים של הביטוחים השונים. מהי המשמעות מבחינת השתתפות עצמית. מהו סכום הפיצוי שעומד על הפרק. מהן האותיות הקטנות וכדומה.

מתמרנים בקלות בין מגוון חברות ביטוח מובילות

אז במקום לפנות למגוון חברות ביטוח ולהתחיל להשוות הצעות מחיר, לתהות לגבי המשמעות של האותיות הקטנות, לנסות להימנע מכפל ביטוחים ולהיבהל מבירוקרטיה מאיימת, טוב להכיר סוכנות מובילה בתחומה. סוכנות שמתווכת בין הצורך הביטוחי שלכם לבין שורה ארוכה של חברות ביטוח מובילות. חברת ביטוח אודי דגן מונה עשרות עובדים, מקפידה על שירות אישי, מחזיקה במצבור של טיפים יעילים, עובדת עם שורה מובחרת של חברות ביטוח מובילות ושמה דגש על שירות אדיב, אישי, שקוף וזמין. מכאן שאם מבקשים לעשות ביטוח לאופנוע מבלי להיכנס להוצאות מיותרות, או אם מקימים עסק שמבקשים לבטח כראוי, טוב לדעת שלצד לא מעט סימני שאלה, מחכה לכם עזרה יעילה ומקצועית. עזרה שנעזרים בה כל יום מחדש אינספור לקוחות מרוצים.