מנשים ויולדות, דרך כירורגיה ועד לרפואה פנימית: הכירו את המרכז הרפואי שערי צדק

You are currently viewing מנשים ויולדות, דרך כירורגיה ועד לרפואה פנימית: הכירו את המרכז הרפואי שערי צדק

המרכז הרפואי שערי צדק ממוקם בעיר ירושלים ומספק שירותי רפואה מתקדמים לתושבי  ירושלים והסביבה. עם ניסיון של מעל ל-120 שנים וצוות רב תחומי המורכב מטובי המומחים במדינת ישראל, אין ספק כי מדובר במרכז רפואי מתקדם אשר מאפשר לציבור הרחב לקבל את המענה הן מבחינת שירותי רפואה מתקדמים והן מבחינת יחס אישי ומעטפת רפואית מתקדמת. מה חשוב לדעת אודות המרכז המתפרס על פני שטח של כ-45,000 מ"ר? להלן כל הפרטים.

שערי צדק – 120 שנות מצוינות במקצועות הרפואה

בשנת 1902 הוקם המרכז הרפואי שערי צדק, כאשר בשנת 2012 סופח אליו בית החולים ביקור חולים. המרכז שערי צדק מעניק שירותי רפואה מתקדמים המתבצעים במסגרת של מחלקות ייעודיות, החל מנשים ויולדות ועד לרפואה פנימית, כאשר שימת הדגש הוא מתן של טיפול רפואי מתקדם המבוסס על התאמה פרטנית של תוכנית טיפול לצד צוות רב-תחומי אשר פועל בשיתוף פעולה, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה רפואי איכותי המבוסס על ידע מקצועי נרחב. עם למעלה מ-120 שנות מצוינות בתחום הרפואה, אין ספק כי מדובר במרכז רפואי מתקדם אשר מאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם ובני המשפחה מקבלים את המענה הטוב והמקצועי ביותר.

הייחודיות של המרכז נובעת בין היתר גם מהטמעה של טכנולוגיות רפואיות מתקדמות לצד מכשור כמו למשל MRI, כאשר המעטפת המקצועית של שערי צדק מזוהה עם חדשנות רפואית לצד אתיקה מקצועית אשר מושתת בין היתר על ערכים יהודיים. למעשה, הגישה הרפואית המתקדמת והמודרנית משלבת גם אלמנט של יהדות, כאשר בבית החולים פועל מטבח בהשגחת הרבנות הראשית. כמי  שרואים בשירותי הרפואה וביהדות כחלק בלתי נפרד מהזהות של המרכז הרפואי, מדובר במרכז שמצליח להוביל לחדשנות רפואית ואף נשאר נאמן למקורות שלו באמצעות שילוב של מענה רפואי נרחב.

 

 

חדרי אשפוז מאובזרים ומענה מקצועי בעבור כל מטופל

במרכז הרפואי שערי צדק מועסקים למעלה מ-5,000 אנשי מקצוע, כאשר בנוסף אליהם פועלים גם 600 מתנדבים אשר מעניקים בעבור כל מטופל באמצעות שורה של מומחים – החל מתחום של רפואה פנימית ועד רפואה דחופה. קיצור ההגעה למומחים הוא בעל חשיבות בעבור כל מטופל במדינת ישראל, ועל כן כמי שרואים במעטפת הרפואית כמשימת חיים, מקפיד המרכז הרפואי להעניק בעבור כל מטופל את המענה המהיר והטוב ביותר, כחלק מאמנת השירות הרפואי המזוהה מאוד עם בית החולים ועם הצוות שעובר הכשרות מקיפות וכן פועל בשיתוף פעולה מלא.

כי על שירותי רפואה איכותיים אסור להתפשר

כל אזרח יהיה זקוק בשלב כלשהו בחיים לקבלת שירות רפואי, בין אם מדובר בטיפול רפואי דחוף ובין אם מדובר בטיפול שגרתי. בחירה של שירותי רפואה מתקדמים המתבצעים דרך מרכז רפואי מנוסה הפועל באישור  של משרד הבריאות ומוביל לקדמה רפואית פורצת דרך המיועדת בעבור מטופלים בכל רחבי הארץ, ובפרט בעיר ירושלים. עם עשרות מחלקות וכן יחידות טיפול, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הרפואי האיכותי ביותר, כפי שיעידו מטופלים ומטופלות אשר קיבלו טיפול בבית החולים  ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה.

לסיכום

מזה שנים רבות שהמרכז הרפואי  שערי צדק מצליח להוביל את תחום הרפואה ביר ירושלים, כחלק מיצירה של מערכת רב תחומית הפועלת יחדיו מתוך מטרה לשפר את חייהם של המטופלים – החל מתינוקות ועד קשישים. באתר הרשמי של המרכז הרפואי תוכלו לקרוא מידע נוסף אודות יחידות הטיפול והצוות המקצועי, לכל מקרה רפואי שידרוש הגעה למרכז לטופל מענה רפואי מתקדם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.