איך מקצרים את זמן ההמתנה לרופאים מומחים?

You are currently viewing איך מקצרים את זמן ההמתנה לרופאים מומחים?

המציאות מראה שכמעט כל אחד יגיע באיזשהו שלב בחיים לנקודה בה יש צורך ברופא מומחה. בין אם מדובר באורתופד, קרדיולוג, רופא נשים, מומחה לרפואת עיניים ובעצם כל רופא שהוא – לפעמים קביעת התור עשויה להיות עניין מורכב וזה בהחלט יכול להיות גם לא נעים. כולנו היינו רוצים להגיע לתור אצל רופא מומחה בהקדם האפשרי ולמען האמת רבים לא ממש מכירים את כלל האפשרויות לזימון תור מהיר. על כן, אספנו בעבורכם שלוש שיטות שיעזרו לכם להשיג את התור המיוחל בהקדם האפשרי, כך שתוכלו לקבל את הבדיקות או הטיפולים שאתם צריכים בזמן. רק בריאות!

אתר דוקתורים

כשאתם מחפשים רופא מומחה זה לגמרי האתר שאתם צריכים להכיר. מדובר באתר מצוין המאגד את כל הרופאים הפרטיים המומחים בתחומים שונים בארץ ומאפשר לקבוע אליהם תור בקלות רבה. ניתן לאתר ולמצוא רופאים מומחים מומלצים ממגוון תחומים בהתאם לטיפול שאתם צריכים ולמקום המגורים שלכם, לבצע זימון לרופא פרטי בקלות ובמהירות דרך אתר דוקתורים ואפילו להירשם לקבלת עדכונים ותורות שמתפנים, במידה ולא תצליחו למצוא תור ממש בקרוב. הממשק הוא ממש קל ופשוט ולא צריך להבין במחשבים או להכיר אתרים דומים כדי להתמצא בו בקלות. כיום מדובר בלי שום ספק באחת הדרכים הנוחות והפשוטות יותר לקבוע תור לכל רופא פרטי.

בדקו באפליקציות כל הזמן

יש מקרים בהם נבחר לגשת לרופא פרטי מומחה דרך קופת החולים ואילו הם גם בדרך כלל המקרים בהם יהיה קשה מאד למצוא תור מהיר בזמינות גבוהה, שכן כל התורים בזמן הקרוב יהיו כבר תפוסים ועל זמן ההמתנה ישתנה בהתאם. יחד עם זאת חשוב לדעת שמטופלים רבים מבטלים או דוחים טיפולים כאלה, מה שמשאיר לנו חלון הזדמנויות בו נוכל לשריין את המועד שהתפנה. מה שצריך לעשות הוא להתחבר באופן קבוע מספר פעמים ביום לאתר או לאפליקציה של קופות החולים, לרענן את החיפוש ולראות אם אכן התפנה תור. נכון, זה לא הכי נוח, אבל כשאתם רוצים תור מהיר לרופא מבוקש זה בהחלט מחיר נמוך לשלם ובגלל שאין לכם מה להפסיד כדאי בכל מקרה לנסות.

 הירשמו לרשימות המתנה במרפאות שונות

דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא לגשת לפקידות הקבלה במרפאות שונות אליהן אתם מעוניינים להגיע ולבקש להיכנס לרשימות המתנה. אם תסבירו בנחת שאתם מעוניינים לקבל תור בהקדם ותדגישו את הדחיפות של העניין, סביר מאד להניח שתקבלו מענה מהיר ושיאפשרו לכם להיכנס לרשימת המתנה. כפי שציינו זה עתה, תורים רבים מתפנים עקב ביטולים או דחיות ויש סיכוי לא רע שתקבלו טלפון שיאפשר לכם להשתבץ לתור בזמן הקרוב.

לסיכום

בכל מקרה אל תתייאשו ואל תוותרו על התור החשוב. אם תנסו את שלושת האפיקים הללו סביר מאד שתוכלו להשיג תור לרופא שאתם רוצים בזמן קצר. בהצלחה!