זקוקים לשירות הזרקת פלסטיק? הכירו את החברה שהופכת רעיון למוצר

You are currently viewing זקוקים לשירות הזרקת פלסטיק? הכירו את החברה שהופכת רעיון למוצר

בין רעיון למוצר, עסקים עוברים פעמים רבות דרך עולם הפלסטיק. אם אתם זקוקים לשירותי הזרקת פלסטיק או לכל שירות אחר בתחום הפלסטיקה, יש חברה שכדאי לכם מאוד להכיר – ישר תעשיות פלסטיק. מדוע? ומה היא מציעה? זו היא סקירה קצרה אשר תכניס אתכם לעניינים.

הזרקת פלסטיק ועוד

הפלסטיק הוא חומר מודרני רב אפשרויות. בעולם העסקים, הוא בא לידי ביטוי במוצרים רבים מאוד. בין אם בתור החומר המרכזי שממנו הם עשויים או בתור חומר לרכיבים וחלקים משלימים. ייצור מוצרי פלסטיק הוא למעשה עולם רחב למדי, אשר משלב ידע מתחומים רבים, כגון כימיה ותהליכי ייצור. לכן עסקים אשר מעוניינים במוצר מבוסס פלסטיק או בכזה שכולל פלסטיק, חייבים לעבוד עם ספק אשר מתמחה בכך. כפי ששמה מרמז, חברת ישר תעשיות פלסטיק מתמחה במיוחד בהזרקת פלסטיק. באמצעות שירות זה, ניתן ליצור אינספור מוצרים, בכל צורה ואופי חומרים שתרצו. הפלסטיק מוזרק לתוך תבניות מיוחדות, מתקשה ובכך מקבל את צורתו המבוקשת. זהו תהליך בסיסי, אם כי יש בתחום ייצור הפלסטיק אפשרויות נוספות ותהליכים משלימים שונים. המטרה בכל מקרה, היא להשיג את המוצר המדויק שעליו חשבתם. כלומר, להפוך את הרעיונות שלכם למוצרים איכותיים. במה עוד זה מתבטא?

קשת שירותים מסייעים

שירותים נוספים שיעמדו לרשותכם, מעבר להזרקת הפלסטיק, כוללים:

  • שירותי תכנון – שירותי עיצוב מוצרי פלסטיק, תכן הנדסי למוצרים (תכנון המוצר ברמה הטכנית) וכן תכנון וייצור תבניות.
  • צביעה – שירותי צביעה דקורטיבית של המוצרים, במידת הצורך ולפי דרישותיכם. כמו כן, זמין שירות מיוחד של "צביעה מוליכה”, שבו משתמשים בצבע מיוחד, כתחליף לסיכוך הרגיל מפני הפרעות מתדרי רדיו והפרעות אלקטרומגנטיות בכלל. כך מקבלים הגנה, על רכיבים אלקטרוניים שימוקמו בתוך המוצר הסופי.
  • הדפסות – שירותי הדפסה מסוג הדפסת רשת (הדפסת משי) והדפסה על משטחים לא ישרים בשיטת tampon printing.
  • הרכבות והלחמות – ישר תעשיות פלסטיק מציעה גם שירות של הרכבות אלקטרוניות ושל הרכבות מכאניות, עבור תת מכלולים, מכלולים שלמים ומוצרים. החברה אף משתמשת במכונות הלחמה אולטראסונית, לשם חיבור חומרים פלסטיים למכלולים שלא ניתן לייצר בתהליך ההזרקה. היא מתמחה בייצור הקרן וגם בייצור המקבעים, אשר נדרשים להלחמה כזו. כמו כן, ישר תעשיות פלסטיק משתמשת במכשור מתקדם, עבור כיול עוצמת ותדר הקרן הנדרשת להלחמה ונחשבת למומחית בתחום זה.

 

 

עוד על החברה

שירותי ישר תעשיות פלסטיק לא מיועדים לעסקים קטנים, אלא לארגונים וחברות גדולות בלבד. החברה מיוחדת, בכך שהיא מציעה פתרון שלם וכולל עבור עסקים שזקוקים למוצרי פלסטיק. זאת, כולל אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה של מוצרים כאלה, הכול במקום אחד ועם מתן אחריות אחת. באופן כזה, תקבלו חסכון בעלויות ובזמן ייצור, המוצר שלכם יהיה יותר איכותי, תצמצמו פחת, תחסכו בהוצאות על ניהול לוגיסטיקה והובלה ותהנו מיתרונות נוספים. החברה עושה שימוש בכ-30 מכונות הזרקה, שהן בטווחים של 50 עד 1,400 טון. היא מסוגלת לייצר עבורכם החל מפריט פלסטי בודד ועד להרכבה, אריזה ומשלוח של מוצר שלם. הייצור מתבצע בסביבת נקייה, באופן שמאשר לקבל מוצר ברמה הגבוה ביותר של איכות וניקיון. רצפת אולם הייצור מוארקת ושולחנות העבודה שבו מותאמים עבור עבודה עם מוצרים אלקטרוניים. כמו כן, ברשות החברה אישור ISO-13485 רפואי, במסגרתו הוקם מערך הרכבות רפואיות ללקוחות בתחומים הרפואי והקוסמטי.

לסיכום

בין אם אתם זקוקים לשירות הזרקת פלסטיק או כל שירות אחר בתחום זה, כדאי לזכור את השם – ישר תעשיות פלסטיק. הכתובת האיכותית האחת, לכל הדרוש לכם.