לעסקים: שירותים חיצוניים שלא הכרתם

You are currently viewing לעסקים: שירותים חיצוניים שלא הכרתם

בעבר, הקמת משרד הייתה כרוכה בלא מעט ארגונים, כמו הזמנת שירותים והעסקת עובדים במשרה חלקית ומלאה, בעוד שמשרד היה צריך להכיל אלמנטים חשובים כמו מרכזייה, דלפק קבלה, שירות לקוחות, עמדות מכירה (בעת הצורך), שעון נכוחות, ציוד משרדי וכולי. כיום אפשר לפתוח משרד בעלויות נמוכות ובקלות, ואף לעבוד מהבית תוך איתור שירותי מיקור חוץ שיספקו את כל הדרוש למקום העבודה. אז איזה שירותים חיצוניים כדאי להכיר? הנה הרשימה:

משרד און ליין

אם בעבר היה צורך להעסיק מזכירות וטלפנים, עוזרים אישיים ואנשי אדמיניסטרציה כדי לנהל משרד באופן שוטף: הרי שבשנת 2020 אפשר לבחור שירותי משרד און ליין במיקור חוץ. שירות כזה מספק שירותים מקיפים וממוקדים ע"פ הצורך והתקציב של בעל העסק. משרדים און ליין מציעים שירותי מזכירות, שירותי תמלול והקלדה, טלמרקטינג, טלמיטינג ועוד, והכול ע"פ הצורך והשעות הדרושות לניהול משרד. פרטים נוספים על שירות כזה אפשר למצוא באתר https://misrad-online.co.il/.

אחסון אתרים

בעולם מתקדם, כל בית עסק צריך אתר אינטרנט שנועד בעיקר לייצר הכרות עמוקה יותר של הלקוח עם בית העסק. האתר מציע שירותים, מוצרים ופרטים ליצירת קשר. אחסון אתרים למשרדים יספק שרת פעיל ביותר מ 97 אחוזים (ברוב המקרים), דומיין לאתר, אחסון אתרים ושירות לקוחות במקרים של תקלות. בכך אפשר להיות בראש שקט בכול הנוגע לתפעול אתר האינטרנט של העסק.

אפליקציות נוכחות

כולנו זוכרים את שעון הנוכחות הישן שדרש החתמה רועשת ומסורבלת של כרטיס עובד. מערך שעון נוכחות היה צריך אחזקה, תפעול וסיכום השעות. כעת, בעולם שבו כמעט כל מה שקשור לאדמיניסטרציה הופך לווירטואלי – אפשר להיעזר באפליקציית נוכחות חכמה באמצעותה כל עובד יכול להחתים כרטיס דרך הנייד והמעסיק יכול לעקוב אחר נוכחות העובדים ולקבל דוח מהיר על השעות תוך סנכרון מידע חשוב עם העובדים.

לעסקים- שירותים חיצוניים ויעילים במיוחד שלא הכרתם

מרכזיה וירטואלית

גם מרכזיה וירטואלית תעשה לכם חיים קלים, בזמן שאפשר להתקין בקלות מרכזיה וירטואלית על ידי ספקית תקשורת חיצונית שתקנה מערך טלפוני יעיל ושמירת מידע בענן.

שירותי סליקה

אם אתם מבצעים מידי פעם חיובי לקוחות באשראי, כדאי לבחור שירותי סליקה לעסק. שירות כזה שניתן בדרך כלל ע"י חברות האשראי מקנה את היכולת לחייב לקוחות און ליין ללא צורך בהעברת כרטיס  או בנוכחות פיזית של הלקוח בבית העסק. שירות זה מלווה בדרך כלל בהטבות והנחות שיקבל בעל העסק מחברת האשראי שלו.

שירות שליחויות

כדי להעביר חבילות מסמכים, דואר, תכנית עבודה וכולי, אין צורך בנהג קבוע. שירות שליחות למשרדים יספק שירות מהיר זול ונוח עם חיוב פר שליחות.

לסיכום, כיום אפשר לחסוך משמעותית עלויות, זמן כסף ומשאבים ע"י בחירת שירותים במיקור חוץ לניהול משרד באופן יעיל ומקצועי.