מתעניינים בעולם הנדל"ן? כדאי שתכירו את אתר "מגדילים", כי יש לו הרבה מה לספר לכם

You are currently viewing מתעניינים בעולם הנדל"ן? כדאי שתכירו את אתר "מגדילים", כי יש לו הרבה מה לספר לכם

היום השקעה בנדל"ן היא אחד מהאפיקים היותר כלכליים, פשוט מרתק להתעדכן בעדכונים ובחדשות האחרונות בתחום. מכאן שאם גם אתם עומדים לקראת השקעה נדל"נית, עומדים לעבור תמ"א 38, או פשוט מבקשים להישאר מעודכנים, מוזמנים להכיר פורטל מידע שמאגד את כל מה שחדש, מעניין וחשוב בנושא.

פרשנויות עדכונים טיפים מדריכים ועוד

אין ספק שתחום הנדל"ן מעורר לא מעט עניין, שתחום הנדל"ן מהווה אפיק מדהים עבור השקעה, שבתחום הנדל"ן יש מגוון משתנים שמשפיעים על סך התמונה, ושבתחום הנדל"ן כל הזמן מתעוררים פרויקטים חדשים ומנוסחים חוקים רלוונטיים. אז בין אם חיים את התחום מבחינה מקצועית, בין אם שוקלים לעשות עסקה ועל כן מבקשים להעשיר את הידע ובין אם פשוט מתעניינים בנעשה, מוזמנים לשמור את אתר "מגדילים" במועדפים. באתר תמצאו מדריכי נדל"ן שיימנעו מכם טעויות ויקלו עליכם מגוון פעולות. באתר תמצאו פרשנויות של מגוון משפיעים בתחום של ההתחדשות העירונית. באתר מחכים לכם טיפים שנוגעים לעיצוב פנים ולבחירת קבלני שיפוצים. באתר תזכו להכיר מקרוב שורה של יזמים מובילים. באתר תלמדו מניסיונם של אנשים שעברו תמ"א 38. באתר תלמדו כיצד נכון לייצר קהילה איכותית ועוד.

התחדשות עירונית בחזית

לצד כל מה ציינו על אודות פורטל המידע "מגדילים", ראוי לציין שהוא אומנם מעניק סקירה רחבה על אודות תחום הנדל"ן הכלכלי, אך הוא בעיקר מתמקד בכול מה שנוגע להתחדשות עירונית. זה כולל את תוכנית פינוי בינוי, תמ"א 38 וכו'. כך למשך ניתן ללמוד דרך האתר איזו תוכנית פינוי בינוי אושרה בחולון, איזו תוכנית הוועדה המחוזית מקדמת בגבעתיים, כמה אחוזים מסך הדירות בעיר תל אביב לקנייה שנמכרו עוד טרם נהרס בניין ואף כמה עולות 13 דירות בהרצליה (בעקבות תמ"א 38/2). מעבר לכך, באמצעות האתר תזכו ללמוד מה הוחלט לגבי ההטבות שמיועדות לתמ"א 38, האם תמ"א 38 ימשיך להיות חלק מהנוף תחום הנדל"ן, מהי החלופה עבור תמ"א 38 ובאופן כללי שלל מידע מרתק וחשוב מחכה לכם באתר.

 

 

פודקאסט ואפילו פורום מוביל

כיוון שמדובר בפורטל כה משמעותי ומוצלח, החליטו להקל על אנשים לספוג את המידע שהאתר מציע, וזאת באמצעות פודקאסט. מכאן שטוב לדעת שאין צורך למצוא כמה דקות פנויות לטובת קריאה, אלא ניתן להישאר מעודכנים גם באמצעות הקשבה. אם תוך כדי אימון כושר ואם תוך כדי נסיעה לעבודה. מעבר לכך, טוב לדעת שניתן לקחת חלק פעיל, ולא רק להיות מאזין מהצד. כיצד? ובכן בין היתר הפורטל מתחזק פורום ישראלי להתחדשות עירונית, מתוך מטרה להוות פלטפורמה עבור מובילי דעה בתחום. הפורום של פורטל מגדילים מתכנס מדי כמה חודשים ומזמין גם אותכם לקחת חלק פעיל בשיח. אם כדי להשפיע על מקבלי ההחלטות ואם כדי להעלות נושאים דחופים לסדר היום. כמו כן, מדובר ביעד מעולה כדי לייצר קשרים עסקיים.

יש שאלה? יש היכן להתייעץ!

מעבר לנאמר, טוב לדעת שגם ניתן למצוא באתר קהילה פעילה, קהילה שמאפשרת לדון באותם נושאים חשובים שנוגעים להתחדשות עירונית, ואף להרוויח דרכה המון בזכות חוכמת ההמונים.

לסיכום

נציין שאם מחפשים אתר איכותי שדרכו ניתן להתעדכן בכל מה שחשוב ועדכני בתחום הנדל"ן, ובפרט בתחום ההתחדשות העירונית, אתר מגדילים הוא הכתובת הנכונה עבורכם.