מעוניינים לשפר את האנגלית? ספרים מצוינים באנגלית ממתינים לכם באתר סטימצקי

You are currently viewing מעוניינים לשפר את האנגלית? ספרים מצוינים באנגלית ממתינים לכם באתר סטימצקי

אנגלית היא בין השפות המדוברות ביותר בעולם, ולמעשה היא חלק בלתי נפרד מעולם העסקים, ועל כן היא שפה חשובה במיוחד. כבר בבית הספר היסודי, ילדים מתחילים בלימודי אנגלית, כשהלימודים הללו ממשיכים לכל אורך התיכון ולעיתים גם במהלך הלימודים באקדמיה. עם זאת, רבים מבקשים לשפר את כישורי האנגלית שלהם, כשיש מגוון רחב של דרכים לעשות זאת. אחת מהן היא באמצעות קריאת ספרים.

ספרים באנגלית באתר סטימצקי

"סטימצקי" היא בין חברות הספרים המובילות והמוכרות בישראל, ולצד שפע חנויות שממוקמות בכל רחבי הארץ, לחברה יש גם אתר מצוין שדרכו ניתן לרכוש ספרים. בין אם אתם מחפשים ספרים לילדים ובין אם ספרים למבוגרים, טוב לדעת שיש הרבה אופציות באתר סטימצקי, בין הספרים הבולטים תוכלו למצוא את NEW GIRL של DANIEL SILVA, GIVER OF STARS מאת JOJO MOYES וגם את הספר RETURN שנכתב על ידי NICHOLAS SPARKS. נוסף לספרי הקריאה, באתר תמצאי גם ספרי בישול בשפה האנגלית, ספרי ארכיטקטורה או אומנות ואפילו ספרי צביעה.

מעוניינים לשפר את האנגלית? ספרים מצוינים באנגלית ממתינים לכם באתר סטימצקי

איך ספרים באנגלית יסייעו לשפר את כישורי השפה?

ראשית, קריאת ספרים משפרת את מיומנויות הקריאה. מעבר לזה, במהלך הקריאה, וודאי תפגשו מילים חדשות, ובכך תוכלו לרכוש אוצר מילים חדש, וגם להבין את ההקשר של המשפטים – גם בלי להכיר את כל המילים שקיימות בתוך המשפט. ניסוח המשפטים בתוך הספר יאפשר לכם ללמוד כיצד לנסח משפט בצורה נכונה, גם אם כללי התחביר או כללי השימוש בזמנים אינם כתובים בצורה ישירה, קריאה מרובה בהחלט מאפשרת ללמוד זאת.

איך לבחור את הספר הנכון?

כדי לבחור את הספר הנכון, יש מספר פרמטרים שכדאי להתחשב בהם.

  1. ספר בנושא שמעניין אתכם. אם תבחרו ספר בנושא שלא רלוונטי לכם, או שלא מעניין אתכם, הסיכוי שתזנחו אותו מאוד גדול, ולכן רצוי לבחור בספרים שיש לכם זיקה אליהם או לנושא שלהם.
  2. ספרים שמתאימים לכם מחינת האורך שלהם. לא כולם יכולים לקרוא ספר עבה, ויש מי שמעדיפים ספרים קצרים, אותם ניתן לקרוא בכמה ימים. אם אתם יודעים שספרים ארוכים מידי מייאשים אתכם – העדיפו לקרוא ספרים קצרים, או ספר שמאגד בתוכו מספר סיפורים.
  3. רמת הקושי – לנסות לקרוא ספר ברמה גבוהה, כשרמת האנגלית שלהם היא די בסיסית, זה בהחלט מאתגר ומאוד שאפתני, אבל זה גם יכול לייאש אתכם. לכן, כדאי לבחור בספר שמתאים לרמת האנגלית שלכם, ועם הזמן, לבחור בספרים בעלי רמת קושי גבוהה יותר. זה הסוד להצליח ולשפר ביצועים.

תוכלו להכין לעצמכם רשימה של ספרים שמעניינים אתכם, ובכל פעם לרכוש ספר אחר שיאפשר לכם להעביר את הסופ"ש בכיף, וליהנות מקריאה במהלך זמנכם הפנוי. אם אתם נתקלים במילים שאתם לא מכירים, בהחלט מומלץ לחפש את התרגום שלהן, ואף לכתוב אותן במחברת ייעודית. מדוע? כדי שמידי פעם, תוכלו לעיין במילים שכתבתם ולשנן אותן – כך תשפרו את אוצר המילים שלכם.

לסיכום, ספרים באנגלית הם דרך נהדרת לשפר את המיומנויות שלכם בשפה זו, כשניתן למצוא מגוון רחב של ספרים מעולים ואיכותיים באתר סטימצקי.

קריאה מהנה ומועילה!