חיי לילה: איפה נבלה בחורף 2020?

You are currently viewing חיי לילה: איפה נבלה בחורף 2020?

ינואר כבר כאן, וזה אומר שאנחנו בשיאה של העונה הקרה. רבים מבקשים להישאר בבתים במהלך ימי החורף הקרים, אבל יחד עם זה, יש מי שמעדיפים לצאת ולבלות במקומות בילוי שונים ברחבי הארץ. אז מה צופן לנו חורף 2020 מבחינת חיי הלילה? הנה סקירה קצרה וכמה המלצות לבליינים.

חוויה קולינרית במלוא תפארתה

בואו נודה באמת, אין כמו אוכל חם במזג אוויר קר, ועל כן בטופ הרשימה נמליץ לכלול בילויים קולינריים. בין אם תחליטו לנסוע למסעדה שמגישה מרקים ייחודים ובין אם תגיעו למסעדות טבעוניות מיוחדות – אין ספק שחוויה קולינרית בחורף היא מהנה וחווייתית הרבה יותר.

לפאבים, שלום!

אחד ממקומות הבילוי האידיאליים ביותר לחורף טמון דווקא בסצנת הפאבים שמתפתחת בשנים האחרונות. בין אם אלה הפאבים החדשים שנפתחו במרכז הארץ (למשל לכל אורך רחוב כצנלסון בגבעתיים), ובין אם אלה פאבים באזור הדרום (כמו מגוון הפאבים שהוקמו לאחרונה בבאר שבע, והפכו אותה לעיר אידיאלית לצעירים).

פאבים הם דרך נהדרת ליהנות מבילוי במקום סגור, הכולל אלכוהול איכותי ואוכל. למרות שבלא מעט פאבים האוכל אינו נחשב כחוויה קולינרית מעצימה, תמיד טוב להתנחם במגש פיצה ובירה טובה בלילה קר.

חיי לילה איפה נבלה בחורף 2020

יצאנו לרקוד

אם אתם אנשים אנרגטיים מטבעכם, וישיבה בפאב עשויה לשעמם אתכם, אתם כנראה מסוג האנשים שיעדיף לבלות במועדונים, לרקוד עד אור הבוקר ולהתחמם על רחבת הריקודים. יש לא מעט מועדונים מוכרים ופופולאריים ברחבי הארץ, כשבין המועדונים המומלצים ביותר נציין את מועדון "הפורום" בבאר שבע, "האומן 17" בתל אביב, "THE BOX" בירושלים ועוד.

לרוב נהוג להתלבש למועדונים בבגדים קצרים, ועליהם ללבוש מעיל גדול, ולו כי בחוץ קר, אך בתוך המועדון חם במיוחד. כך או כך, התלבשו היטב ושמרו על בריאותכם, כי השמועות מספרות שהשנה מחלות החורף יהיו שכיחות יותר מאשר בשנים הקודמות.

כמה מילים לסיכום,

אמנם זו העונה הקרה, וזה עשוי להיות קצת מאתגר לצאת לבלות מחוץ לבית, אבל זה בהחלט מומלץ, ולו כי שהות בין כתלי הבית לאורך הזמן עלולה להוביל לירידה במצב הרוח, ועם מזג אוויר קודר – זה בהחלט שילוב שאינו מומלץ. חפשו את הבילוי האולטימטיבי ביותר בעבורכם, בין אם זה בילוי בפאב, מסיבה במועדון או חוויה קולינרית במסעדת שף, משום שכך תוכלו להעביר את החורף על הצד הטוב ביותר.