הכירו את ד"ר איתן וינשטיין – האיש שיגרום לכם להפסיק לפחד מרופא השיניים

You are currently viewing הכירו את ד"ר איתן וינשטיין – האיש שיגרום לכם להפסיק לפחד מרופא השיניים

אוכלים שוקולד וחושבים על כאב השיניים שעשוי להיגרם, רגישים למיחושים בשן וממהרים לקחת אקמול, נזכרים שכבר שנתיים שלוש לא ביקרתם אצל רופא השיניים וממהרים לחשוב על משהו אחר, מתעוררים מכאב שיניים ופשוט מחכים שיעבור? אתם לא לבד! אינספור אנשים חוששים מרופא שיניים, ואם ניצמד למספרים, נציין ש10% מהאוכלוסייה חושש באופן מהותי מכל תרחיש שנוגע לקליניקה של רופא השיניים. עם זאת, רבים כבר למדו שיש מה לעשות – שיש דרך יעילה להתמודדות עם הפחד הגדול, ופה אתם מוזמנים להכיר את ד"ר איתן וינשטיין.

השכלה ניסיון ומחקר

ד"ר איתן וינשטיין הוא בוגר ביה”ס לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ובנוסף הוא עבר התמחות ברפואת הפה בבתי החולים. לאורך השנים הוא צבר ניסיון רב ולמד להעריך את התרומה הרבה של הרדמה וטשטוש, כך שכיום הוא מסייע לרבים מהמטופלים. ד"ר וינשטיין מאמין שהכול מתחיל בגישה, ועל כן לצד חיוך, הכלה ומיטב הציוד והספרות המקצועית, הוא מסייע לרבים שסובלים מפוביה בנושא. כרופא שמכיר את החשש ושבאותה נשימה מבין כיצד החשש הוא הרבה פעמים האויב הכי גדול של המטופל, ד"ר וינשטיין מקפיד להיות חבר במגוון איגודי רפואה שעוסקים בהרדמה, וזאת כדי להישאר מעודכן בסך החידושים והמחקרים בנושא. לאור כל זאת, כיום ד"ר איתן וינשטיין נחשב כמוביל בתחום רפואת השיניים והרדמה בפרט – מסייע לאינספור מטופלים להתמודד עם הסיטואציה בצורה הטובה והנעימה ביותר.

הרדמה וטשטוש עבור מגוון טיפולי שיניים

קוראים את הדברים ומזדהים עם החשש מרופא השיניים? מבקשים לעבור טיפול כזה או אחר בצורה נעימה, קצרה ונטולת כאבים? תוכלו לפנות למרפאה של ד"ר איתן וינשטיין ולהתחיל לקבל מידע נוסף, הן אודות התחומים שבהם הקליניקה מתמחה והן אודות שיטות הסיוע. לרשותכם הצצה ראשונית: מדובר במרפאת שיניים מובילה שיודעת להעניק מענה מקיף, מקצועי ומתקדם. בין היתר הקליניקה מתמחה בכל מה שנוגע ליישור שיניים, אסתטיקה דנטאלית, טיפולי שיניים בהרדמה מלאה או חלקית (למשל עבור טיפול שורש, או השתלה), תהליך התאמה והרכבה של גשר שקוף וכדומה.

מענה מלא גם עבור טיפולים פשוטים

ד"ר וינשטיין מציין שרבים חושבים שהפחד שלהם מטיפולי שיניים ייחודי, אך ניסיונו הרב מלמד שלא מעט אנשים חולקים באותה הפוביה. רבים חוששים עקב התנסות לא נעימה בעבר, עקב פחד מזריקות וכדומה. המודעות לקושי מובילה את ד"ר וינשטיין להתמקד בשילוב של שיטות הרגעה במגוון טיפולים, כך שניתן לעבור טשטוש גם ללא קשר לעקירה, אלא גם רק עבור בדיקת שיניים פשוטה. באופן כללי ד"ר וינשטיין מוצא ששיטות הרגעה כגון הרדמה וטשטוש מאוד יעילות, ועל כן מציע למטופלים את שיא הטכנולוגיה בתחום לצד ניסיון עשיר.

הפסיכולוגיה שמאחורי הטיפול

אז כן, גם אם מדובר בטיפול שיניים מורכב, בהחלט ניתן לעבור אותו ללא כל חשש. רק צריך להגיע, להתיישב על כיסא המטופלים, לעבור טשטוש (או הרדמה) ולצאת רגועים ומרוצים – ללא חשש, סבל או כאבים. פה המקום לציין שלמרכיב הלחץ הנפשי ולפרשנות האישית יש יכולת מובהקת להגביר את מקור הכאב, ועל כן ברגע שמוציאים מהמשוואה את מוטיב המחשבה והפרשנות האישית, סך הטיפול הופך להיות הרבה פחות כואב ומטריד. השורה התחתונה היא שבין אם מדובר בילדים שלא מוכנים לשתף פעולה עם טיפול שיניים חיוני ובין אם מדובר במבוגר ששנים מזניח את מצב השיניים עקב פחד מהותי (או פשוט אם מדובר במטופל שהיה שמח "לישון ולהתעורר" כשהכול נגמר), הרי שטוב לדעת שכל זה בהחלט אפשרי. ד"ר איתן וינשטיין יוודא שהטיפול יתבצע על הצד הטוב יותר, לצד הציוד המקצועי ביותר.