פורטל טיפולים החדש מבית חיבורים מציג: כל מה שצריך לדעת על הטיפולים הפסיכולוגים של המכון

You are currently viewing פורטל טיפולים החדש מבית חיבורים מציג: כל מה שצריך לדעת על הטיפולים הפסיכולוגים של המכון

כאשר מדובר על בעיות רפואיות של הגוף, לכל הפחות כשמדובר בבעיות הנפוצות והמוכרות יותר, כולנו יודעים מה לעשות, לאן לגשת ואיך להתגבר על קשיים כאלו ואחרים. לרוב נבחר לפנות אל רופא המשפחה שלנו שידע לתת לנו טיפול מתאים או לשלוח אותנו לטיפולי המשך אצל רופאים מומחים, וגם אם לא ברור לנו מה צריך לעשות, נוכל למצוא הרבה מאד מידע ברשת או להתייעץ עם הקרובים שלנו. לעומת זאת, כשמדובר על הפרעות נפשיות ומצוקות שונות הקשורות בנפש האדם, נראה שרבים לא באמת יודעים לשים עליהן את האצבע מלכתחילה, לא כל שכן איזה טיפול הם מצריכים ולמי ניתן לפנות. כאשר אדם סובל מקושי נפשי, חשוב להבין שזה משהו שאפשר לטפל בו באופן מקצועי, ממש כפי שמטפלים בבעיות פיזיות מסוגים שונים. השלב הראשון הוא הבנה שמדובר במצב רפואי ושאין במה להתבייש, ומכאן חשוב למצוא מידע מהימן וחשוב על הפרעות ומצבים נפשיים שונים וכן על סוגי טיפולים מתאימים. פורטל טיפולים החדש מבית חיבורים שעתיד להיפתח ממש בקרוב, הוא המקום המושלם למצוא את המידע החשוב שאתם צריכים והנה מה שחשוב לדעת לגביו.

כל סוגי הטיפולים שחשוב להכיר

אז זה הפורטל שעתיד להיפתח ממש בקרוב ויכול מאד להיות שבזמן שאתם קוראים את השורות הללו הוא כבר עלה לאוויר, כך ששווה להקליק ולבדוק. בפורטל יש הרבה מאד מידע חשוב שקשור בהתמודדות עם הפרעות ואתגרים נפשיים מסוגים שונים, והדבר החשוב ביותר שאפשר למצוא שם הוא מידע על סוגי טיפולים מובילים. הנה כמה דוגמאות:

טיפולי OCD

מידע חשוב על טיפולים להפרעה אובססיבית קומפולסיבית. בפורטל נמצא מידע חשוב שגם מסביר על ההפרעה, מי בסיכון ללקות בה וכיצד היא עשויה לבוא לידי ביטוי וכן מידע על טיפולים אפשריים שונים ודרכי התמודדות.

טיפולי פוסט טראומה

אחד הנושאים המדוברים ביותר בזמן האחרון שעולה לכותרות על ידי חיילי צה"ל בעבר שחוו טראומה בעקבות השירות הצבאי (שבעקבות מקרים רבים נבחנת בצה"ל אפשרות לסינון מעמיק יותר של מועמדים ללחימה). בפורטל יש מידע על סוגים רבים של פוסט טראומה ובפרט פוסט טראומה לאחר שירות בצבא וכן מידע חשוב על טיפולים ודרכי התמודדות.

טיפול בחרדות

חרדות והתקפי חרדה זו אולי האתגר הנפשי הכי נפוץ שיש ממנו סובלים רבים בלי קשר לגילם, מינם ומעמדם הסוציו אקונומי. בפורטל יש הרבה מאד מידע חשוב כמו תסמינים, מתי חרדה היא מעבר לנורמה ויש צורך בטיפול ואיזה טיפול עשוי להתאים בכל מצב ספציפי.

פורטל טיפולים החדש מבית חיבורים מציג: כל מה שצריך לדעת על הטיפולים הפסיכולוגים של המכון

חרדות והפרעות שונות אצל ילדים

בהחלט נושא חשוב ודבר מה שמטריד הורים רבים שילדיהם סובלים ממצוקות שונות. הפורטל בהחלט יכול להיות הכתובת הראשונה שלכם להבנה של הדבר מולו אתם מתמודדים ושם גם תוכלו להבין מהם הצעדים הבאים שאתם צריכים לעשות על מנת לסייע לילדים.

יצירת קשר פשוטה ומהירה עם אנשי מקצוע

לאחר שהתעמקתם בפורטל ומצאתם מידע ראשוני חשוב על בעיות שאתם או הקרובים שלכם סובלים מהן ודרכי טיפול אפשרויות, תוכלו כבר ליצור קשר ולקבל ייעוץ טלפוני מקצועי לא התחייבות. האפשרות הראשונה היא להשאיר את הפרטים שלכם באתר ואחד מהמטפלים הרבים של צוות מכון חיבורים יחזור אליכם בהקדם האפשרי, והאפשרות השנייה שלכם היא לחפש מטפלים קרובים אליכם או כאלה שהשיטות והמוניטין שלהם מתאימים לכם וליצור איתם קשר באופן אישי.

לסיכום הדברים – המידע החיוני שאפשר למצוא בפורטל חיבורים הוא בהחלט צעד ראשון מצוין להתמודדות טובה עם אתגרים נפשיים. רק בריאות!