מעולם לא היה קל יותר לייעל את העסק – ארק אוטומציה ימצאו את הפתרון הטכנולוגי בשבילכם!

You are currently viewing מעולם לא היה קל יותר לייעל את העסק – ארק אוטומציה ימצאו את הפתרון הטכנולוגי בשבילכם!

התייעלות עסקית היא דבר חיוני בעסקים. האפשרויות לממש זאת רחבות מאוד והטכנולוגיה משחקת בכך תפקיד חשוב במיוחד. כיצד? אתם עשויים לחשוב על כמה רעיונות, אך ללא ספק, את מלוא הפוטנציאל תגלו ותוכלו לממש, רק בסיוע מומחים. ארק אוטומציה היא דוגמה למומחים כאלה. מה חברה זו מציעה? במה היא מתמחה? ומה עוד חשוב שתדעו עליה בהקשר להתייעלות עסקית? הנה כל התשובות ועוד, קצר ולעניין.

מסייעים לכם להתייעל

פיתוח וייצור מערכות אוטומציה, רובוטיקה ומכונות, מהווה ערוץ וותיק ורב פוטנציאל לייעול עסקי. מדובר על בחינת תהליכים עסקיים של החברה ואיתור הזדמנויות לזרז אותם באמצעים כאלה, לצמצם הוצאות על כוח אדם והוצאות נוספות, לאפשר לבצע פעולות שעובדים אנושיים לא יכולים לבצע לבד ועוד. כמובן, הדבר לא מתאים לכל עסק וגם כאשר הוא מתאים, צריך לדעת כיצד להתאים את הפתרון הטוב ביותר לנסיבות. חברת ארק אוטומציה היא בין המומחיות הבולטות בארץ לתחומים אלה. החברה אף מסייעת בשדרוג של טכנולוגיה קיימת בעסק, באופן אשר מסייע לצמצם עלויות ייצור. בין אם זה לגבי מכונות לקווי ייצור, מיכשור רפואי, פלסטיקה, טכנולוגיה בחקלאות, בתעשייה המסורתית ועוד. צוות החברה כולל מקצוענים בתחומים שונים, בהם מהנדסי מכונות, מומחי חשמל, בקרה ותוכנות PLC וכן אנשי הרכבה. בראשה עומד שחר חיאל, שהוא בעל ותק של כעשרים שנה בתכנון ופיתוח מכני, מערכות הינע, פיתוח מכונות ובניית מכונות אוטומטיות ומוצרים מולטי-דיסיפלינריים.

 

 

השירותים העיקריים שהחברה מציעה

  • רובוטיקה – ייעוץ, תכנון והתקנה של רובוטים לעסקים. זאת, כולל ובמיוחד, רובוטים מהסוגים SCARA, שישה צירים ו"עכביש".
  • מתקני בדיקה – פיתוח וייצור מתקנים לבדיקת מוצרים שונים, באמצעות סימולציות של הפעלתם בשטח. המכונות עשויות לבדוק מגוון היבטים של תקינות, על פי הדרישות לתכנונן. יש בדיקות קשיחות, בדיקות תוכנה, בדיקות תפקוד ועוד. למשל מכונה לבדיקת אטימות של מזרק רפואי או מכונה אשר בודקת איכות אפודי מגן. ניתן להזמין גם מכונות כאלה, אשר מדמות שימוש ממושך לאורך שנים (ניסויי האצת אורך חיים).
  • מכונות הרכבה – ייצוג כמה חברות בינלאומיות מבחינת מוצרים לתחום מכונות ההרכבה ומוצרים בתחום קווי ההרכבה הרובוטיים. ארק אוטומציה מסייעת ללקוחותיה בתהליכי אפיון הפתרונות וכן בהתקנתם. בהמשך, ניתן לקבל ממנה סיוע גם בהטמעת המערכות ובשירות עבורן.
  • עיבוד שבבי ו-CNC – החברה גם מספקת לעסקים מכונות עיבוד שבבי. כמו כן, ניתן להזמין ממנה שירותים בתחום זה, בהם היא מצטיינת במהירות ביצוע גבוהה במיוחד.
  • ארונות חשמל תעשייתיים – ארק אוטומציה מתכננת ומייצרת ארונות חשמל לתעשייה. זאת, כולל תכונות מתקדמות כגון הגנות מהתחשמלות, מקצר, מעומס יתר, זרם זליגה ונחשולי מתח. בארונות מובנים גם מאוורר ופילטר, אשר מאפשרים שמירת הארונות נקיים וכן מוודאים שהטמפרטורה לא תעלה על 50 מעלות.

כמה פרויקטים להמחשה

לשם המחשת יכולות החברה, אלה כמה דוגמות של פרויקטים שהיא ביצעה לאורך השנים:

  • בתחום הרובוטיקה – תא רובוטי למעבדות חומרי נפץ, מערכת רובוטית לקטיף תפוחים, קו הרכבה רובוטי.
  • בתחום המכונות – מתקן שמירת לחות, מכבש תריסים, מכונה לציפוי מוט טיטניום.
  • בתחום מתקני הבדיקה – מכונת אשר בודקת תקינות אירוסולים (כלומר בלוני גז שונים) ביחס לדרישות התקן הישראלי. דוגמה נוספת, היא מערכת לבדיקת מיקרו מעבדים, בחשיפה לטמפרטורות משתנות.

לסיכום

ללא ספק, יש עוד פוטנציאל רב לייעול בעסק שלכם. איך תדעו מה הוא בדיוק, אם לא תתייעצו עם מומחים? פנו לארק אוטומציה – זה יישתלם לכם.