שליטה באנגלית היא חלק בלתי נפרד ממקצועיות בעסקים – וברלינגטון אינגליש הוא המקום האידיאלי לשיפור השפה

You are currently viewing שליטה באנגלית היא חלק בלתי נפרד ממקצועיות בעסקים – וברלינגטון אינגליש הוא המקום האידיאלי לשיפור השפה

שליטה באנגלית היא חיונית בעולם העסקים, מאחר ואנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם העסקי. למעשה, היכולת לתקשר ביעילות באנגלית הפכה למיומנות מפתח בעבור אנשי מקצוע בכל ענף. בנוסף, שליטה באנגלית חיונית לאנשי מקצוע המבקשים לקדם את הקריירה שלהם, שכן הזדמנויות עבודה רבות דורשות שליטה שוטפת באנגלית. אם גם אתם רוצים לשפר את השפה בעקבות הבנה כי מדובר בחלק בלתי נפרד מהמקצועיות, זה הזמן להירשם לקורס אנגלית במכללת ברלינגטון אינגליש. מה תוכלו לקבל במסגרת הקורס ומדוע כדאי ללמוד דווקא שם? כל הפרטים בכתבה הבאה.

לימודי אנגלית ברלינגטון אינגליש – כל מה שצריך לדעת

בעולם העסקים הגלובלי של ימינו, שליטה באנגלית הפכה למיומנות הכרחית עבור אנשי מקצוע בכל ענף. בין אם אתה מתקשרים עם לקוחות או עמיתים מרחבי העולם, או מחפשים הזדמנויות קריירה חדשות, שליטה טובה ויסודית באנגלית היא חיונית להצלחה אישית וגם מקצועית. עבור אלה המעוניינים לשפר את כישורי השפה האנגלית שלהם, בית הספר לאנגלית ברלינגטון מהווה הזדמנות מעולה לקבל הכשרה מקצועית המתבצעת במסגרת של קורסים ממוקדים בשפה האנגלית. ברלינגטון אינגליש הינו בית ספר מוביל בתחומו המציע לימודי אנגלית בכל הרמות, באמצעות שיטת לימוד ייחודי. מדובר ברשת הגדולה בישראל ללימודי אנגלית, כאשר בישראל עצמה ישנם כ-34 סניפים וברחבי העולם מעל לעשרה מיליון תלמידים שלמדו אנגלית בקבוצות לימוד קטנות, ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה, כתוצאה מרמת הלימודים וכן המענה שאותו כל תלמיד מקבל, בהתאמה אישית.

שיטת לימוד ייחודית לטובת שיפור כישורי השפה האנגלית

שיטת הלימוד של ברלינגטון מבוססת על למידה מעורבת המשלבת טכניקה של לימודים פרונטליים לצד מערכת למידה מתקדמת המאפשרת לכם לתרגל מהבית שמיעה, קריאה וכתיבה של השפה האנגלית. אנגלית מקצועית היא בעלת השפעה חיובית על היכולת שלכם להתקדם במסגרת העבודה ואף למצוא עבודה לטווח הרחוק, ולכן במסגרת הלימודים תוכלו לקבל מענה המגיע לידי ביטוי עם מורים דוברי השפה האנגלית כשפת אם, לצד התמקדות בנקודות הקושי, מתוך מטרה להעניק לכם אפשרות ללמוד באופן יסודי.

 

 

לימודי אנגלית בהתאמה אישית

בנוסף לאפשרויות הלמידה הגמישות המבוססות על לימודים המתבצעים בזום או בכיתה פרונטלית, ברלינגטון מציעה מגוון תוכניות מיוחדות המותאמות לצרכים הספציפיים של כל תלמיד. לפני שמתחילים את הקורס, מבצעים מבחן רמה שנועד לבחון את הרמה האישית שלכם, ובהתאם לכך להכווין לקורס המותאם לרמת האישית – אנגלית מתחילים, אנגלית ברמת ביניים וכן אנגלית מתקדמים. בעבור אנשי עסקים, ישנו קורס אנגלית עסקית שיכול להתאים בעבור כל מי שעתיד להגיע לראיון עבודה בשפה האנגלית, חברות וארגונים וכן בנייה של מצגות. המעטפת המקצועית כמו גם היכולת לפתח את כישורי השפה באנגלית הם בעלי השפעה חיובית על היכולת לשדרג את כישורי השפה, כתיבה ועריכה בשפה האנגלית, לטובת קידום מקצועי המגיע לידי ביטוי במסגרת של לימודים מקצועיים.

לסיכום

בעידן גלובלי שבו השפה האנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם, אין ספק כי לימודי אנגלית מהווים חלק בלתי נפרד מקידום מקצועי והבנה כי ללא אנגלית ברמה גבוהה, תתקשו להשתלב במקומות עבודה או להתקדם בקריירה. באתר של חברת ברלינגטון אינגליש תוכלו לקבל את כל המידע לגבי הקורסים ואף לתאם פגישת ייעוץ ראשונית, לטובת רישום ללימודים המעניקים לא רק מעטפת מקצועית המתבצעת על ידי מורים דוברי השפה האנגלית ברמת שפת אם, אלא גם סביבת לימודים מתקדמת המותאמת בדיוק לצרכים הנדרשים.