יש מה לעשות בחג חנוכה הקרוב: "גשם של סופגניות" עם רוי בוי וחברים היא ההופעה לילדים שלכם

You are currently viewing יש מה לעשות בחג חנוכה הקרוב: "גשם של סופגניות" עם רוי בוי וחברים היא ההופעה לילדים שלכם

חג החנוכה מתקרב בצעדי ענק ואתם מתלבטים מה לעשות עם הילדים? ובכן, זה הזמן לבצע הזמנה של כרטיסים למופע הגדול "גשם של סופגניות" בכיכובו של רוי בוי וחברים. מדובר במופע מושקע שבו מככב אחד מכוכבי הילדים הגדולים והאהובים ביותר בישראל, כפי שניתן לקרוא בתגובות האוהדות בעמוד האינסטגרם של רוי בוי עם מאות תגובות של ילדים והורים נרגשים שכבר היו בהופעות קודמות, ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד כתוצאה מההשקעה במופע שיכול להתאים לא רק לילדים, אלא גם למבוגרים. מה חשוב לדעת רגע לפני שאתם מזמינים כרטיסים? להלן הפרטים.

הופעה בלתי נשכחת של כוכב ילדים – כל מה שצריך לדעת אודות גשם של סופגניות

גשם של סופגניות הוא מופע גדול ומרשים שבו תוכלו לצפות ביחד עם הילדים שלכם בזמן חג החנוכה. מדובר במופע אשר משלב בין עלילה סוחפת של רוי בוי ביחד עם משתתפים נוספים, לצד מוזיקה מרקידה וכן חוויה מגבשת אשר תיחרט היטב בזיכרון שלכם ושל הילדים. החדשות הטובות הן שאפשר לבצע הזמנה של כרטיסים בעלות כספית אטרקטיבית דרך מועדון הלקוחות של בנק לאומי, ובכך להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי באמצעות חיסכון משמעותי בכסף וכן יצירה של ערך מוסף בעבור הילדים. רוי בוי הוא כוכב ילדים אשר מזוהה מזה שנים רבות עם עולם הילדים והנוער, וזוכה להערכה מקיר לקיר. המופע שלו גשם של סופגניות ממשיך לעורר תגובות אוהדות מצד משפחות כמו גם ילדים, ובשל כך רצוי לנצל את ההזדמנות של חג החנוכה לטובת הזמנה של כרטיסים בעלות כספית נוחה.

גשם של סופגניות הוא מופע מושקע מאוד, כאשר היתרון של רכישת כרטיסים נובע בין היתר גם משפע של פעילויות נוספות כמו: מופיעו רודיאו מרהיב בכיכובו של רוי בוי, מסיבת קצף, פיקניק, מפגש ליטוף עם בעלי חיים, מתחם יצירה וכן מתחם של מזנון שיסגור לכם את הפינה ומאפשר לכם להוביל ליצירה של זמן איכות משובח ביחד עם הילדים.

 

 

כרטיסים בעלות כספית אטרקטיבית

העלות הכספית האטרקטיבית של המופע החדש הוא בעל משמעות בעבור כל הורה, בוודאי לאור חג חנוכה שהפך עם השנים לחג המופעים של ישראל. במקום למצוא את עצמכם מוציאים אלפי שקלים מהכיס, אפשר לרכוש דרך האתר את הכרטיסים למופע של רוי בוי מבלים ובכך גם אתם תוכלו להצטרף לאלפי משפחות עם ילדים אשר ניצלו את ההטבה המשמעותית לטובת צפייה במופע מושקע. שימו לב כי המופע שלו בדומה למופעים אחרים נחשב למבוקש מאוד ועל כן מספר הכרטיסים מוגבל.  בשל כך, רצוי להיכנס לאתר ולהזמין כבר עכשיו כרטיסים, כל זאת מתוך מטרה לנצל את חופשת החנוכה לטובת בילוי משפחתי מהנה.

לסיכום

המופע החדש של כוכב הילדים רוי בוי "גשם של סופגניות" הוא מופע מושקע הכולל עלילה סוחפת, הרפתקאות לצד שירים וכן ריקודים של רוי בוי וחברים. אם גם אתם כמו הורים רבים מחפשים מה לעשות עם הילדים בתקופת חנוכה, עכשיו זה הזמן להזמין כרטיסים. מדובר במופע אשר כולל גם שפע של אטרקציות נוספות והוא מתקיים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. מדובר בהזדמנות שאותה אסור לפספס, הן בעבור מבוגרים אבל גם בעבור ילדים ופעוטות שיכולים לקחת חלק פעיל ביום מהנה המתבצע במסגרת של צפייה במופע, לצד השתתפות פעילה באטרקציות מהנות לכל המשפחה ולכל הגילאים.