כיצד משפיע הצו הראשון על השירות הצבאי?

You are currently viewing כיצד משפיע הצו הראשון על השירות הצבאי?

לצו הראשון השפעה משמעותית מאוד על שירותך הצבאי. במאמר זה נסביר כיצד תוכלו להתכונן על הצד הטוב ביותר לתהליך, וזאת בכדי שתוכלו להיות מוכנים לקראת השלב הבא של חייכם.

צו ראשון – מהם השלבים ומדוע חשוב להתכונן כפי שצריך?

בשעה טובה קיבלתם את הצו הראשון ועכשיו הגיע הזמן להתכונן. להכנה מקדימה לקראת הצו חשיבות עליונה בעבורכם, וזאת בשל ההשפעה האדירה של הצו על עתידכם בצבא, כולל אפשרויות קידום בעתיד. למעשה, הצו הראשון נועד בכדי לקבוע את הקב"א (קבוצת איכות) שלכם, כאשר טווח הציונים נע בין 41- 56. ככל שהציון שלכם נמוך יותר, כך הסיכוי שלכם לקבל תפקידים איכותיים יורד. לא מעט מתגייסים מוצאים עצמם חסרי אונים לאחר שהם מקבלים את אפשרויות המיון בסיום הצו הראשון, ולכן מעבירים את שירותם הצבאי בתחושה של פספוס ואכזבה. בדרך כלל, אלו אשר קיבלו את הציון הגבוה ביותר יקבלו אפשרות להתמיין לתפקידים בכירים וליחידות יוקרתיות אשר מאפשרות בסופו של דבר לקבל ניסיון מוכח במגוון תחומים כמו טכנולוגיה ומחשוב, אותם ניתן לממש גם ביציאה לאזרחות ובקבלה למקומות עבודה. מתוך הבנה כי מדובר בשלב קריטי אשר משפיע בצורה משמעותית על עתידכם, אתר  tzav-r.co.il מאפשר להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת היום הקריטי והחשוב הזה.

כיצד משפיע- הצו ראשון על השירות הצבאי

האם הכנה מוקדמת לצו הראשון היא אכן הכרחית?

אין ספק כי הצו הראשון הוא יום עמוס ולחוץ במיוחד, בייחוד בעבור מתגייסים אשר אינם התכוננו לכך מראש. המטרה אשר צריכה להיות לנגד עינכם מבוססת על הנחה כי ככל שתהיו מוכנים יותר, כך תוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בכם ואף לשפר את עמדתכם ביחס לתפקידים אותם הצבא יציע לאחר קבלת המנילה. בכך, תוכלו לקבל עדיפות על מתגייסים אחרים ולהגיע לצו הראשון כאשר אתם מגיעים מתוך החלטה של מצוינות, חדורי מוטיבציה ועם מגמה של הישגיות אשר בסופה תוכלו לקבל את התפקיד הטוב ביותר בעבורכם. רבים כבר מבינים כי במקום להעביר את התקופה בצבא כתקופה חולפת, ניתן לקבל יתרון בחיי האזרחות באמצעות הכנה מוקדמת לצו הראשון, ולכן מומלץ שגם אתם תהיו מגובשים מבחינת המסרים שלכם ומבחינת הרצינות לקראת היום החשוב הזה.

מה כולל היום של צו ראשון?

הצו הראשון מורכב מארבעה שלבים עיקריים: אימות נתונים, ראיון אישי, מבחן פסיכוטכני, ראיון אישי ובדיקות רפואיות. בעבור השלב השני והשלישי יש להתכונן, וזאת בכדי שתוכלו לקבל כלים אפקטיביים לצורך התמודדות עם שלב הראיונות וכן לצורך תרגול של עקרונות ההתנהגות לראיון האישי, וזאת בכדי שתוכלו לענות באופן מדויק על כל שאלה ואף למנף את המצוינות שלכם במגוון תחומים. מתגייסים אשר מבצעים הכנה מוקדמת יתמודדו בצורה טובה יותר, ובכך ישפיעו לטובה על עתידם הצבאי.