המדריך לטינדר: הסודות שיעזרו לכם לשרוד בזירת ההיכרויות

You are currently viewing המדריך לטינדר: הסודות שיעזרו לכם לשרוד בזירת ההיכרויות

רווקים ורווקות? כנראה שאנחנו ממש לא צריכים לספר לכם על האתגרים שבזירת הדייטים וסביר מאד להניח שאתם יכולים לספר לנו בעצמכם כל מיני סיפורים מעניינים, מצחיקים ואולי אפילו מטרידים. ועם זאת, נראה כי העידן הטכנולוגי בו אנו חיים דווקא מקל על רבים בסצנה הזאת ופותח את האפשרויות באופן משמעותי. וכשמדברים על דייטים והיכרויות בעולם הטכנולוגי, אי אפשר שלא לדבר על אחת האפליקציות הכי פופולריות ומוכרות – אפליקצית טינדר. אם גם אתם נמצאים כרגע בשוק, יכול מאד להיות שגם אתם משתמשים בה ומנסים להכיר דרכה אנשים. יכול להיות שזה עובד לכם מצוין ויכול להיות שאתם מרגישים שזה לא עוזר לכם בכלל כמו שמרגישים רבים אחרים, והאמת היא שלחוסר ההצלחה בטינדר יש הרבה מאד סיבות, ורובן הן טעויות נפוצות שמשתמשים עושים. אם גם אתם חווים את הדבר הזה, אנחנו רוצים לעבור אתכם על כמה טיפים שיעזרו לכם להגדיל את אחוזי ההצלחה שלכם באפליקציה, אבל קודם כל כמה מילים על הפלטפורמה הייחודית הזאת.

מה זה טינדר?

ובכן, אם אתם לא מכירים עדיין את האפליקציה, כמה מילים קצרות עליה. מדובר למעשה באפליקציית דייטים והיכרויות שנחשבת כיום לפופולרית ביותר בעולם. כל משתמש יכול לבחור אם הוא רוצה להכיר נשים, גברים או גם וגם, באיזה מרחק הוא היה רוצה לפגוש אותם ובאיזה טווח. כך למעשה מוצגים גברים ונשים לפי ההגדרות ואפשר לסמן לייק או דיסלייק ולעבור הלאה. אם סימנתם לייק על אדם מסוים והוא/היא סימנו לייק עליכם, אתם מקושרים ותוכלו לדבר. כאשר משתמשים לא מצליחים להגיע למאצ' עם הרבה אנשים אחרים זה קורה בדרך כלל בגלל טעויות נפוצות שהם עושים. אתר texther מציג אותן ומסביר בדיוק איך להימנע מהן ומומלץ לקרוא את הדברים, להפנים וליישם. כעת נלך לדרך החיוב ונגע בכמה דברים שכדאי לעשות כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה.

המדריך לטינדר: הסודות שיעזרו לכם לשרוד בזירת ההיכרויות

התמונה

שטחי ככל שזה יישמע, התמונה שלכם בטינדר היא אחד הדברים הכי חשובים שצריך לדאוג להם. בסופו של דבר צריך לזכור שזה הדבר הראשון שאני רואים ולכן עליכם להשקיע בבחירה. חשוב שלא לבחור תמונה בה אתם נמצאים עם עוד אנשים כך שלא ידעו בדיוק מי אתם. שנית, חשוב שלא לשים תמונה מזויפת של דוגמן או דוגמנית כי זה משהו שמזהים בקלות וחוץ מזה אתם לא רוצים להטעות אנשים שאחר כך יפגשו אתכם ויראו שזה לא באמת אתם. מומלץ לבחור תמונה ברורה שלכם בתאורה טבעית ועדיף לא להיראות מתאמצים מדי, אלא במראה הרגיל והיומיומי שלכם.

טקסט הפרופיל

טינדר היא אפליקציה המאפשרת לכם לרשום כמות מסוימת של טקסט עליכם ובהחלט כדאי לנצל את האפשרות הזאת. מצד אחד טקסט קצר ותמציתי מדי עלול להתפרש כזלזול, מה שיוריד את הסיכויים להתאמה, ומצד שני אנשים לא מצפים למגילות והררי מידע. אם אין לכם משהו שנון או מיוחד לומר עדיף שתספרו במשפט או שניים מי אתם בדיוק.

הצהרת כוונות

טינדר היא באופן מסורתי אפליקציה לסטוצים, אבל יש שם לא מעט נשים וגברים שמחפשים זוגיות ולפעמים גם מוצאים אותה שם. ההמלצה החד משמעית שלנו בעניין הזה היא להגיד מראש מה אתם מחפשים ולא להוליך שולל את הצד השני. אם תהיו ישירים ואמיתיים מהרגע הראשון תגלו שאחוזי ההתאמה שלכם עם המשתמשים האחרים עולים באופן משמעותי.

עברו על הטעויות ושדרגו את הפרופיל שלכם וכך תוכלו להנות מטינדר הרבה יותר. בהצלחה!