טיולים מאורגנים לילדים בחו"ל

You are currently viewing טיולים מאורגנים לילדים בחו"ל

הילדים שלנו לא מפסיקים להפתיע, כך שגם אם נדמה שאנו יודעים מה עובר להם בראש, גם אז הם מצליחים להזכיר לנו שבזמן שאנחנו מתחילים ומסיימים עוד יום רגיל, הם גדלים ומתפתחים, משתנים ומתבגרים, ועל כן כהורים יש לנו תפקיד חשוב – להיות שם עבורם, להתפעל מהדרך שהם עושים וכמובן להעניק להם כלים שיסייעו להתמודד נכונה עם מגוון אתגרים בחיים, ועל כן למרות שהיינו שמחים לו הם היו נשארים צמודים אלינו וגדלים בחדר עטוף בצמר גפן, החיים מוכיחים שמוטב לאפשר להם חופש – יש לאפשר להם לגלות עולמות ואף הרחק מאתנו ההורים. אי לכך כה חשוב לטפח בהם את יצר ההרפתקה ואף את יצר העצמאות, אך כיוון שלא נשלח אותם לטייל ללא השגחה, טוב להכיר את האופציה של טיולים מאורגנים לילדים בחו"ל.

סאמר קאמפ בארצות הברית

אחת מהאופציות היותר מומלצות היא סאמר קאמפ בארצות הברית. אופציה זו מבטיחה לילדים חוויה ייחודית, חוויה שתפגיש אותם עם בני נוער בני גילם (אם מהארץ ואם ממקומות אחרים בעולם), תאפשר להם להתגורר בטבע לצד נופים מרגיעים, עוצמתיים ומרשימים במיוחד, תלמד אותם שהם מסוגלים להסתדר נהדר רחוק מהבית, תחשוף בפניהם שלל אטרקציות מהנות שניתנות לבחירה, תסייע להם לתרגל את שפת האנגלית תוך כדי פעילות מהנה ובאופן כללי החוויה הייחודית תאפשר לכם ההורים להיות רגועים וליהנות משלל החוויות שהילדים שלכם צברו. כיצד מתקדמים? בררו על קאמפ לילדים ותשוו בין האופציות השונות.

טיול מאורגן ביחד עם ההורים

טיול מאורגן ביחד עם ההורים אומנם פחות מאפשר לילדים לפתח עצמאות, אך הוא כן מאפשר לכם ההורים להכיר פן נוסף בילדיכם, כאשר הם מצויים הרחק מהבית. כמו כן, טיול מאורגן בחו"ל מציע לקטנים ולגדולים להכיר מקומות חדשים, לחוות תרבויות מפתיעות ובאופן כללי לטייל ללא דאגות. באמצעות טיול מאורגן תוכלו להתייחס לילדים כראוי, מבלי להיות לחוצים לגבי מציאת היעד הבא, מבלי לדאוג שלא תמצאו מלון מתאים טרם השקיעה וכדומה, אלא כל היופי בטיול מאורגן זה שבאמת ניתן ליהנות ולהשאיר את הדאגות בבית, וזאת כי כפי שהשם מחייב, הכול אכן מאורגן. עוד נציין שלטיול מאורגן עם ילדים יש יתרון נוסף – הנסיעה באוטובוס מאוד מהנה עבורם והם יפגשו חברים נוספים, כך שלכם ההורים הטיול יהיה יותר רגוע ונעים.

טיולים מאורגנים לילדים בחו"ל

טיול עם סבא וסבתא

אומנם סבא וסבתא אינם חברת טיולים, אך יש כאלו שמהווים תחרות כלל לא רעה. מכאן שאם מבקשים שהילד יחווה עולם, אך אתם תישארו כאן בארץ (אם כי אין לכם פנאי או רצון ואם כי מבקשים להעניק לילד דרור), ואם בנוסף לכל גם זכיתם בזוג הורים מקסימים שרק מחפשים הזדמנות "לגנוב" את הנכד לזמן איכות ממושך, הרי שזהו בדיוק הזמן להציע להם לקחת את הילד לטיול בחו"ל. יורודיסני, היער השחור, איטליה, הולנד ומגוון יעדים נוספים עשויים להוות אטרקציה נהדרת. כמו כן, אם סבא וסבתא מתעקשים לממן את השהות של הילד, הרי שבכלל מדובר ברווח כפול.

מקבלים החלטה!

גם אתם חשים שהילדים שלכם כבר גדולים ומוכנים לעבור הרפתקה חדשה, גם אתם מבקשים להכיר להם עולם ולסייע להם להטמיע שלל חוויות נהדרות? אם כן, הרי שחו"ל מהווה יעד אדיר. מה נותר? לבחור את האופציה העדיפה ולהתחיל לארוז מזוודה. מתקשים להחליט? הכירו את סך הנתונים (והעלויות), התייעצו עם הילדים (הרי הם כבר גדולים) וביחד תתחילו להתרגש לקראת החוויה הבאה.

קראו גם את הכתבה שלנו על: מקומות בתאילנד שעדיין לא הכרתם