חובבות ומעצבות אופנה, שימו לב: הכירו חנות הבדים הכי חמה בנחלת בנימין

You are currently viewing חובבות ומעצבות אופנה, שימו לב: הכירו חנות הבדים הכי חמה בנחלת בנימין

החוויה של מעבר בין חנויות הדים בנחלת בנימין היא חוויה מוכרת מאוד בעבור מעצבות אופנה. אם עד לאחרונה השיטוט היה חייב להתבצע באופן פיזי, כיום ניתן לבצע הזמנה של בדים איכותיים דרך החנות הכי חמה בנחלה. כל הפרטים – בסקירה הבאה.

נחלת בנימין: המכה של חובבות האופנה

שכונת נחלת בנימין  הממוקמת בלב העיר תל אביב נחשבת מזה שנים רבות למכה של חובבות האופנה מכל רחבי הארץ, וזאת בשל עשרות חנויות שמציעות בדים מהארץ ומהעולם שנבחרים בקפידה ומציעים חווית רכישה מושלמת בעבור חובבות אופנה שרוצות להכין בעצמן את הבגדים ובמיוחד בעבור מעצבות שמגיעות מכל הארץ לשיטוט ארוך בין החנויות. מעבר להיותו רחוב שמציג את מיטב התוצרת, אין ספק כי מדובר גם בפנינה אדריכלית שנשמרה בצורה מדוקדקת במסגרת הליך שיקום מורחב שהתבצע בתחילת שנות ה 80, ולכן התנועה בשדרה היא נוחה בעקבות ריצוף נוח המאפשר מעבר מהיר בעבור הולכי הרגל. עם זאת, כפי שאת בוודאי יודעת, השיטוט הארוך בחנויות עלול לגזול לא מעט זמן וזאת בשל החשיבות של איתור בדים מדויקים ואיכותיים בין בליל האפשרויות. זמן הוא מצרך חשוב מאוד מעצבי אופנה כמו גם סטודנטים לעיצוב, ועל כן המעבר בין החנויות יכול להתבצע כעת גם בין כותלי האינטרנט, דרך החנות הווירטואלית של חנות הבדים הכי חמה בישראל – CADENA. תוכלו למצוא באתר קדנה את כל מה שאתם צריכים, גם אם מדובר בצרכים מקצועיים וגם אם לא.

רכישת בדים דרך CADENA – מלאי בדים עשיר ומעודכן בהזמנה אישית

אין חובבות או מעצבות אופנה שלא מכירות את רשת CADENA שלה שלושה סניפים בנחלת בנימין וכן סניף נוסף בירושלים. החנות הוקמה בשנת 2003 מתוך מטרה לספק את כל סוגי הבדים ברמת איכות חסרת פשרות לצד נישה יוקרתית של בדים לאירועים אותם ניתן להזמין ישירות בחנות או כעת דרך החנות האינטרנטית. הפעילות החדשה של החנות ברשת מתבצעת מתוך מטרה להנגיש את הבדים העשירים של החנות גם באונליין, כחלק מחיסכון בזמן אך לא באיכות. באתר החדש של החנות תוכלו לשוטט בקלות ולבחון את הבדים החדשים כמו גם לקבל דוגמיות בחינם של בדים עד לבית, כחלק ממערך דיגיטלי המתבצע בליווי אישי מצד המומחים של החנות שדרכם תוכלו לבצע את הרכישה בהתאמה אישית לצרכים. מלאי הבדים מתעדכן בכל עת וניתן לביצוע בהזמנה אישית בהתאם לתקציב, ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינת לשלב בין השיטוט הקבוע בנחלה לבין שיטוט באתר החדש של החנות, כחלק ממערך שנועד לאפשר לבצע את הרכישה באופן הטוב והמקצועי ביותר. בזכות האתר, בדים למטרות תפירה חובבים ומקצועיים הפכו לאחד מהפריטים שיותר שווה לרכוש אונליין, עם המגוון הרחב ביותר, עם משלוחים לכל הארץ.

המותג המוביל בישראל בלחיצת כפתור

כאמור, חנות CADENA נחשבת לאחד המותגים הבולטים בתחום הבדים כאן בישראל, הן בשל השירות והן בשל ייבוא של בדים מרחבי העולם כמו גם מישראל שדרכם תוכלו להישאר עם אצבע על הדופק ולהיות מעודכנים בטרנדים החדשים של עולם הבדים שרק הולך ומתחדש. בנוסף לכך, דרך האתר תוכלו לבצע הזמנה לכל רחבי הארץ, ובכך להתמקד בעשייה ובעבודה במקום בשיטוט שגוזל מכם זמן רב.

 

לסיכום, רכישה של בדים דרך האינטרנט עלולה להישמע כמאתגרת למדי וזאת בשל אי היכולת לגעת ולחוש בבד, אולם דרך האתר החדש של החנות ניתן לבצע את תהליך הרכישה בהתאמה אישית – לא מעט בזכות פיצ'ר מיוחד במסגרתו ניתן לבחור את סוג הבד בהתאם לפריט אותו אתם רוצים לייצר, ולאחר לחיצה על חולצת T לדוגמה תקבלו את התאמות הבדים שנבחרו מראש, ובכך לרכוש את הבדים המדויקים להם אתם זקוקים לטובת יצירה של קולקציה או פריט בודד – מבלי לצאת מהבית ועם משלוח מהיר לכל רחבי הארץ.