יום האהבה: רעיונות למתנות רומנטיות במיוחד!

You are currently viewing יום האהבה: רעיונות למתנות רומנטיות במיוחד!

איזה כיף! יום האהבה מתקרב, וכעת אפשר לחלוק עם האנשים האהובים, יום רומנטי במיוחד בו תוכלו לפנק את בני הזוג ולהרעיף עליהם אהבה ומתנות.

מי שחוגג את יום האהבה, בוודאי רוצה לתכנן יום מושלם שמתאים גם לו וגם לבן או בת הזוג – לכן חשוב בתחילה לבחור מתנה או פעילות משותפת בה תוכלו לחגוג בכיף.

אז אילו רעיונות למתנות ישנם ליום הרומנטי ביותר בשנה? הנה כמה מהם:

פיג'מת וונזי תואמת

וונלטיינ'ס דיי שמתקיים ב 14.2 מתקיים בעונת החורף הקרה, לכן אפשר לבחור מתנה מתאימה לעונה וגם מקורית. רכישת פיג'מות 'וונזי' זוגיות התואמות במראה שלהן אחת לשנייה, תהווה מתנה מקורית וגם שימושית! באמצעות זוג פיג'מות תואמות, תוכלו להתכרבל יחד בין השמיכות, לצפות בסרט טוב וללגום משקה חם ומפנק!

סדנת בישול איטלקית

אוכל איטלקי מהווה חיבור בין טעם לחושניות, כאשר הכנה ובישול פסטות, לזניה טובה, פיצה דקה דקה כמו בנאפולי ושאר מאכלים איטלקיים: יאפשרו לכם רומנטיקה בשיאה. סדנאות בישול איטלקי, יישאו אתכם אל חוויה של אוכל טעמים וחושים, תוך הכנת מנות יחדיו, יצירת תחושת אינטימיות וקרבה, ולסיום לגימת יין משובח, ממש כמו שהאיטלקים עושים.

טיסה בכדור פורח

במידה ותרצו לחגוג את יום האהבה בחוץ, ובמידה ומזג האוויר יהיה שמשי – תוכלו להזמין עבורכם ועבור האנשים שאתם אוהבים: טיסה בכדור פורח. כיום אפשר להצטרף לקבוצות שיוצאות יחד לטיסה כזאת בשמי הארץ. הטיסה מלווה במגשי גבינות יין ונוף מושלם עליו מביטים ממעלה, כאשר בתוספת תשלום: תוכלו לצאת לטיסה זוגית רומנטית פרטית ורומנטית במיוחד. נסו לבדוק עם חברות המטיסות כדורים פורחים מהן העלויות לטיסה כזאת, והאם ניתן לצאת לטיסה בכדור פורח במזג אוויר חורפי.

כרטיסים למעיינות חמים

אין דבר מפנק יותר כמו טבילה במים חמים ומהבילים עם בני הזוג. כיום אפשר להגיע אל מגוון מעיינות חמים בכל רחבי הארץ, להתחיל את היום בארוחת בוקר ולהמשיך אותו עם מים מפנקים, חמימים ובריאים שיפנקו, ילטפו ויעשו לכם נעים.

מתנות ליום האהבה

עיסוי זוגי

מי שירצה להשקיע בבן או בבת הזוג עד הסוף, יוכל לקחת אותם אל עיסוי זוגי. דרך האינטרנט ניתן לבחור מגוון מתנות ליום האהבה, כמו גם ימי כיף ועיסויים רומנטיים שיתרמו להעלאת החושניות ויצירת אינטימיות מחודשת בין בני הזוג.

חלוקים תואמים

זה נכון, מדובר בקיטש', אבל כאשר תרכשו עבור האנשים שאתם אוהבים ועבורכם זוג חלוקים תואמים ואיכותיים – תרגישו ממש כאילו אתם נופשים בבית מלון יוקרתי ומפנק. מלבד זאת, חלוק תואם ירגיש לכם רומנטי במיוחד כי: היי! – יש מישהו בעולם שלובש חלוק בדיוק כמו שלכם.

לסיכום, מתנות ליום האהבה המתקרב אלינו לא חסר, ולכם נותר רק לבחור את המתנה המתאימה ביותר, ולבלות עם בני הזוג שלכם יום כיפי נפלא ורומנטי במיוחד!