שעווה לגברים: למה זה טוב?

You are currently viewing שעווה לגברים: למה זה טוב?

הסרת שיער לגברים – האם חובה או מיתוס? אנחנו מדברים על שנת 2020, בה לכולנו חשובה הנראות שלנו, אך גם האופן בו האנשים תופסים אותנו ומתרשמים מאיתנו. אם כך, האם הסיבה שגברים מסירים שיער היא אסתטית גרידא?

לא! גברים לא מסירים שיער רק בגלל סיבות אסתטיות. למעשה, ישנם מחקרים בנושא המצביעים על כך, שהסרת שיער אצל גברים מסייעת ל"נשימה" של נקבוביות הזיעה. בואו נתחיל מההתחלה, נתחיל מהתפקיד של נקבוביות הזיעה בגוף. הזיעה מנקה את הגוף, את זה כולנו יודעים, נכון? אם כך, כשעל הגוף קיים שיער בכמויות אסטרונומיות, הזיעה נלכדת בשיער ועל הגוף, מה שנוגד את כל הפואנטה של ניקיון גוף וגוף נקי. נסביר:

הסרת שיער בשעווה תורמת בבחינה הבריאותית?

כשגברים מסירים שיער בלייזר או בשיטות אחרות, הם למעשה אסתטיים יותר אך לא רק, הם גורמים לכך שגופם יהיה נקי יותר ובריא. כידוע לכולנו, ניקיון זה בריאות ולהיפך, חוסר ניקיון ולכלוך יובילו לאקזמה פוטנציאלית, פטריות על הגוף, פצעים וכדומה.

אם כך, האם שעווה לגברים טובה רק בבחינה האסתטית? לא!

שעווה לגברים מסייעת רבות במלחמה נגד לכלוך המצטבר על הגוף, שגם מוביל לשלל תחלואות לא רצויות. אם אתם מעוניינים להצטרף לשאר הגברים בשנת 2020 ולהנות מגוף נטול לכלוך מסכן בריאות, קראו את המדריך הבא עבור גברים ונשים גם יחד. מומלץ לקרוא עוד היום.

שעווה לגברים

כשאתם בטוב עם עצמכם-הסביבה מקבלת אתכם בחיבוק

עכשיו, בואו נדבר על מה שמעסיק את כולנו תמיד, זוגיות ואהבה. בין אם כבר מצאתם את אהובי ליבכם או שמא עדיין לא, תמיד יהיה מומלץ להסתובב בעולם הזה נקיים ומריחים טוב. כשהגוף נקי מ"פרווה", אתם תמיד תריחו טוב יותר, היות ולא תהיה זיעה תפוסה ולכודה על השערות.

באופן הזה, קודם כל יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא זוגיות ואהבה. ואם כבר יש בידיכם זוגיות, יהיה לכם קל יותר לשמר אותה לאורך השנים. זכרו, אף אחד מאיתנו לא רוצה להילקח כמובן מאיליו, כך שלעולם אל תיקחו את בני זוגכם כמובן מאיליו.

שעוות להסרת שיער עבור גברים

אתם צריכים להיות מושכים ואסתטיים, גם אם כבר עברו עשרות שנים מאז שהתחתנתם. לא פעם, מערכות יחסים קמות ונופלות על סמך אלמנטים שכאלו, כמו למשל היגיינה. מעבר לכך שבני ובנות הזוג שלכם ייהנו מקרבתכם, אתם גם תרגישו הרבה יותר טוב עם עצמכם, שזה כבר פרס כשלעצמו.

בסופו של דבר, אם אתם לא תאהבו את עצמכם, אתם כנראה לא ממש תזכו להערכה מהסביבה שלכם. כשאתם נקיים, אסתטיים, מריחים טוב ומושכים, אתם ממגנטים אליכם אנרגיה טובה יותר. עשו את מה שביכולתכם בכדי להרגיש טוב יותר עם עצמכם, והפירגון הסביבתי לא יאחר מלהגיע. בהצלחה!