זקוקים לביטוח? הכירו את אתר ביטוח בטאץ'

You are currently viewing זקוקים לביטוח? הכירו את אתר ביטוח בטאץ'

בחיים של כולנו יש משימות שהן טכניות, בירוקרטיות ומעצבנות – אבל מה לעשות, פשוט חייבים לעשות אותן. ממש כמו ניקיון של הבית או כיסוח הדשא, גם רכישת פוליסות ביטוח היא מטלה שלא תמיד הכי כיף לעשות, אבל כזו שיש לה חשיבות גדולה ובהחלט כדאי שנדאג לה בזמן. כיום אנשים רוכשים פוליסות רבות מסוגים שונים. ביטוח חובה ומקיף לרכב, ביטוחי חיים לעבודה, ביטוח משכנתא עם רכישת דירה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סעודי והרשימה עוד ארוכה. נראה שיש לא מעט שחקנים בשוק ולפעמים קשה לבחור את הפוליסה שמתאימה לנו ולהבין את הדקויות וההבדלים בין הצעה להצעה. בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להכיר לכם את האתר של חברת ביטוח בטאץ׳, זה שיעשה לכם המון סדר בבלגן. תודו לנו אחר כך.

אודות חברת ביטוח בטאץ׳

אז על איזו חברה אנחנו מדברים איתכם בדיוק? חברת ביטוח בטאץ׳ היא למעשה הברוקר הביטוחי האובייקטיבי הראשון בישראל. המטרה של האתר היא להעניק לכם את הביטוח האישי שמותאם עבורכם בצורה הכי מדויקת עם שירות ללא פשרות מהרגע הראשון.

מעבר לכך תוכלו ליהנות מחוויית רכישת ביטוח דיגיטלית, מהירה ונוחה במיוחד. בתוך שעה פחות או יותר תוכלו לחתום על פוליסה מושלמת עבורכם מול נציגי ביטוח מקצועיים.

ביטוח בטאץ'

איך זה בדיוק עובד?

האמת היא שזה פשוט מאד. בוחרים את סוג הביטוח הרצוי ממגוון הביטוחים, ממלאים שאלון אפיון לא ארוך מדי ולאחריו מקבלים הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת אישית עבורכם. כיום מדובר בדרך המהירה והטובה ביותר לרכוש פוליסת ביטוח שבאמת מתאימה לנו במחירים משתלמים.

אילו סוגי ביטוח ניתן למצוא בטאץ׳?

כמעט ואין סוג ביטוח שלא תוכלו למצוא באתר.

  • ביטוחים פרטיים: ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח משכנתא, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות לחו״ל, ביטוח חיות מחמד, ביטוח קרן פנסיה ועוד.
  • ביטוחים מקצועיים: ביטוח קבלנים ופרויקטים, ביטוח כלי צמ״ה וכלים תפעוליים, ביטוח לעסקים, ביטוח כלי שיט, ביטוח תאונות אנשי קבע.

בגדול, כמעט כל סוג ביטוח שהוא ניתן למצוא בטאץ׳ והמשמעות היא חיסכון אדיר במציאות בה לכל אדם בישראל יש בממוצע בין שניים לארבעה פוליסות ביטוח שונות.

ניהול נוח של כל פוליסות הביטוח

מה שאולי מעניין אפילו יותר לדעת, זה שמעבר לאפשרות למצוא את הפוליסות הטובות ביותר עבורכם, האתר הוא גם ממשק נוח ומתקדם לניהול נוח ומעקב אחרי הפוליסות שלכם. בכל רגע נתון תוכלו להיכנס ולראות את הסטטוס של כל מוצר. תוכלו לחדש בקלות ובמהירות ביטוחים קיימים, לבקש הוספת שיעבוד על פוליסות, להגיש ולבקש קבלות ואישורים תשלום, לברר לגבי גבייה והחזרי כספים וכמובן לנהל את כל התביעות שלכם במערכת נוחה למדי. אגב, זוהי דרך מצוינת לבדוק אם יש לכם כפל ביטוח מיותר שסתם מבזבז לכם כסף.

כל המידע שאתם צריכים

לבסוף, גם אתם כבר יש לכם ביטוח או שאתם לא מעוניינים כרגע בשינוי, אנו ממליצים בחום להיכנס לבלוג של טאץ׳. תוכלו למצוא בו הרבה כתבות ומידע מעניין ורלוונטי כמו ביטוח דירה וממה הוא מורכב, מדוע חשוב לעשות ביטוח משכנתא טוב, מידע ביטוחי למעסיקים, מידע עדכני ורלוונטי על ביטוח חיים ובריאות ועוד.

בשורה התחתונה, מדובר ב-One Stop Shop עם כל מה שאנחנו צריכים כדי לחסוך בהוצאות הביטוח שלנו ולקבל יותר מהפוליסה.

אז בין אם אתם מחפשים ביטוח עכשיו או שתזדקקו לכך בעתיד, אנו ממליצים בחום להיכנס ולהתרשם בעצמכם. מה שלא יהיה, אל תשאירו את הנושא החשוב הזה ליד הגורל.