סופר אונליין לטבעונים? יש דבר כזה: הגיע הזמן להכיר את "המזווה"

You are currently viewing סופר אונליין לטבעונים? יש דבר כזה: הגיע הזמן להכיר את "המזווה"

אם נבחן לעומק את דפוסי הקניות של הישראלים בשנים האחרונות, נראה כי ישנה מגמה ברורה של מעבר מקניות פרונטאליות קלאסיות בחנויות לקנייה של מוצרים אונליין ברשת. זה נכון לגבי ריהוט, מוצרי חשמל וסוגים שונים של מוצרי מותרות, ונראה שככל שעובר הזמן זה הופך גם להיות רלוונטי לקניות השוטפות בסופרים ברשתות המזון. רכישה של מזון אונליין היא נוחה הרבה יותר כי מאפשרת לעשות את הקניות מהמזגן בבית בלי לצאת החוצה, מסייעת לנו לבנות סל מוצרים שמתאים לנו מבלי לחרוג ממגבלת התקציב ומאפשרת לנו לגשת בקלות רבה יותר למבצעים ולהטבות אליהם לא תמיד אנחנו מצליחים להיחשף בדרך הרגילה. ועם כל זה, נראה שכאשר מדברים על קהל היעד הטבעוני, עד כה לא היו ממש אפשרויות נוחות וזמינות ומי שרצה מוצרים אונליין נאלץ לבחור מתוך ההיצע הדל יחסית ברשתות הרגילות שמציעות משלוחים או נאלץ פשוט להגיע לסופר ולקנות בדרך הישנה. כעת, נראה שישנו אתר מצוין שמשנה את התמונה ומציעה משלוחים של מזון טבעוני, מזון אורגני, מזון ללא גלוטן, מזון נטול סוכר ואפילו תזונה תואמת פליאו, וזהו אתר "המזווה". זה מה שחשוב לדעת עליו.

אודות האתר

האתר "מזווה" הוקם בדיוק מתוך הצורך הזה בשירות משלוחים מהיר של מוצרי בריאות, שהיום הם כל כך נדרשים ומבוקשים על ידי הצרכן הישראלי. החנות שמה לעצמה להביא מבחר גדול מאד של מוצרים באיכות גבוהה ביותר ללא פשרות תוך שמירה על מחירים נוחים והוגנים לכל כיס.

צרכנים שרוצים לחיות חיים בריאים יותר דרך צריכה של מזון איכותי יותר, בהחלט יכולים להפוך את האתר לבית שלהם ולהזמין משם עם דרך קבע את כל המוצרים שהם צריכים ומחפשים, והכל עם שירות לקוחות זמין ואדיב ביותר ואפשרות למשלוחים מהירים מאד במחירים שפויים.

מה אפשר למצוא באתר?

לפני שנעבור על הקטגוריות השונות באתר, חשוב לדעת שאפשר למצוא בו מוצר גם בהתאם לסגנון התזונה המועדף, כאשר כל המוצרים הם כמובן מן הצומח בלבד. כך למשל אפשר לחפש מוצרים שהם ללא גלוטן, מוצרים שמוגדרים כאורגניים בלבד, מוצרים לתזונת פליאו וכן מוצרים ללא סוכר. כמו כן ניתן לחפש לפי הקטגוריות הבאות:

  • אגוזים, זרעים ופירות יבשים ממגוון סוגים (עם או בלי סוכר, אורגני וכן הלאה).
  • קטניות ודגנים מכל הסוגים כולל מוצרים אורגניים.
  • קמחים ואטריות מסוגים שונים, כולל מוצרים ללא גלוטן ואפילו מוצרים בהחמרה יתרה ללא גלוטן (חשש זיהום משני).
  • ממתיקים ושמנים טבעיים, ממרחים וסוגי קקאו.
  • תחליפי חלב מכל הסוגים – דה ברידג', ויטאריז, אלפרו, הרדוף ועוד.
  • כלי מטבח כמו בקבוקים, סכינים, תבלינים, כלי אחסון ועוד.
  • קטגורית המיוחדים עם מזון אסייתי, מקסיקני, איטלקי, חטיפים ומוצרים לדרך, קוסמטיקה טבעית ואפילו חומרי ניקוי אקולוגיים.

רוצים לפנק את החברים הטבעונים? באתר תמצוא מארזי שי שווים במיוחד!

אם יש לכם חברים או בני משפחה שמקפידים על תזונה טבעונית, באתר תוכלו למצוא מארזים שווים שבהחלט ישמחו אותם. כך למשל תוכלו לרכוש מארז חטיפים טבעוניים מלוחים, ערכה להכנת פסטה ביתית, מארז "אווירה טובה" עם כל מה שצריך לאירוח חברים, מארזים רבים של פיצוחים ופירות יבשים ועוד.

בשורה התחתונה, עבור טבעונים מדובר ככל הנראה בבשורה של ממש ואפילו במהפכה בדרך הקניות. עם המגוון הגדול שבאתר, המחירים הנוחים והמשתלמים ואפשרויות המשלוח, אתר המזווה הוא ככל הנראה אחת הדרכים הנוחות ביותר כיום לקנות מוצרי צריכה טבעוניים ואנו בהחלט ממליצים לנסות אותו!