משוק ההון, דרך נדל"ן ועד יזמות: לימודים במכללת פסגות הם המקפצה שלכם לקריירה!

You are currently viewing משוק ההון, דרך נדל"ן ועד יזמות: לימודים במכללת פסגות הם המקפצה שלכם לקריירה!

בשנים האחרונות הביקוש ללימודים של תחומים כמו שוק ההון, הנדל"ן והיזמות העסקית עלה פלאים ובתוך כך נוצר הצורך גם במכללות מקצועיות שיעניקו לסטודנטים שלהן את הכלים המתאימים להצלחה. גם אתם מתעניינים בלימודים בתחומים הללו? אתם צריכים להכיר את מכללת פסגות.

קצת על מכללת פסגות

מכללת פסגות היא מכללה ותיקה ומנוסה שמציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד בתחומים של שוק ההון, הנדל"ן והיזמות העסקית. המכללה מונה 33 מרצים מקצועיים ואיכותיים והמטרה שלה היא אחת, להקנות לתלמידים שלה את הכלים המעשיים באמת להשתלבות התחום שאותו הם בחרו ללמוד. למכללה יש 8 סניפים בפריסה ארצית והיא נחשבת היום למכללה המתקדמת ביותר שחרטה על דגלה לימודיים מעשיים שיאפשרו לבוגרים שלה ליהנות מחופש בחירה ומעצמאות כלכלית. מכללת פסגות מאמינה שצריך לצאת מהקופסא ולהעניק לבוגרים שלה את הכלים להשאיר את כל החששות שלהם מאחור ולהשיג את כל מה שהם חולמים עליו.

מה תוכלו ללמוד בפסגות?

במכללת פסגות תוכלו ללמוד מגוון רחב של מסלולי הכשרה בתחומים כמו שוק ההון, נדל"ן, שמארות מקרקעין/רכוש, ייעוץ משכנתאות ויזמות עסקית. מדובר בתחומים הכי מבוקשים ביותר כיום בשוק שכל אחד רוצה ללמוד אם יש לו שאיפה להצליח. בנוסף, מציעה המכללה מסלול מיוחד שנקרא DIAMOND, מסלול שמציע ליווי אישי פרונטלי עם מנהל המסלול, עבודה מעשית והכשרה מתקדמת. המסלול הזה יסייע לכם לקבל כלים מעשיים לתפעול מערכות שונות ולהשתלבות מהירה מאד בתחום.

למה כדאי לכם לבחור בפסגות?

מגוון תכניות לימודים

כפי שכבר הבנתם, מכללת פסגות מציעה לסטודנטים שלה מגוון רחב מאד של תכניות לימודים בתחומים שונים. במידה ואתם מתעניינים במספר תחומים ולא סגורים על אחד, המכללה בהחלט תוכל לספק לכם מעטפת מקצועית בכל התחומים שתרצו. בנוסף, מכיוון שמדובר במכללה מנוסה מאד, היא כמובן תוכל לייעץ לכם ולסייע לכם לבחור את המסלול המתאים עבורכם.

לומדים תכלס

מכללת פסגות יודעת שהזמן שלכם יקר ולכן היא לא מתכוונת לבזבז לכם אותו. בתוך כך, היא לא מתכוונת למרוח את הלימודים בקורסים עיוניים שלא מקנים לסטודנטים שלה שום כלים מעשיים. מה שכן, הקורסים שלה יהיו ענייניים ויקנו לכם את הכלים המעשיים ביותר שיסייעו לכם כבר בתום הקורס להיכנס לעניינים ולהתחיל לשחק במגרש של הגדולים.

משוק ההון, דרך נדל"ן ועד יזמות: לימודים במכללת פסגות הם המקפצה שלכם לקריירה!

לומדים מהמרצעים האיכותיים ביותר

מכללת פסגות מונה 33 מרצים החולשים על התחומים השונים שהמכללה מציעה לסטודנטים שלה. המרצים של המכללה הם לא פחות ממומחים בתחומם, אנשים בעלי ניסיון שכבר עברו דבר או שניים בקריירה שלהם. לאיכות של המרצים יש חשיבות מכריעה בכל הקשור להצלחה של הסטודנטים בשוק לאחר הלימודים. בשורה התחתונה, אם המרצה לא יהיה איכותי ולא יעביר את המידע בגובה העיניים, לסטודנט יהיה קשה מאד להשתלב בשוק.

שירות אישי

מה שמייחד את מכללת מסגות מהמכללות האחרות הוא הליווי והשירות האישי שהיא מספקת לסטודנטים שלה. נכון, הלימודים בתחומים שהמכללה מציעה הם לימודים לא פשוטים וזו בדיוק הסיבה שחשוב למכללה הזו לתת לתלמידים שלה שירות אישי שיסייע להם לצלוח את תקופת הלימודים בשלום ובהצלחה.

סניפים בפריסה ארצית

אתם לא צריכים לנסוע שעות כדי להגיע לפסגות, למכללה יש 8 סניפים הפרוסים מהצפון ועד לדרום, פשוט בוחרים את הסניף הקרוב אליכם ונרשמים ללימודים.

לסיכום

אין ספק שאם אתם רוצים להשתלב בתחומים כמו שוק ההון, הנדל"ן והיזמות העסקית ומחפשים מכללה שתהווה מקפצה לקריירה שלכם, אתם צריכים לבחור במכללת בסגות.