צילומי הריון עם בן הזוג: רעיונות יצירתיים לצילומים בלתי נשכחים!

You are currently viewing צילומי הריון עם בן הזוג: רעיונות יצירתיים לצילומים בלתי נשכחים!

מתכננים להפיק יום צילום לקראת בואו של התינוק שלכם? ובכן, במקום להצטלם על רקע של סטודיו תוכלו לצאת לאוויר הפתוח ולהפיק יום צילום בלתי נשכח. רגע לפני, להלן מספר רעיונות מקוריים (ומפתיעים) בעבור יום הצילום המרגש.

צילומי היריון: הלוקיישנים המקוריים והיפים ביותר בישראל לטובת צילומים בלתי נשכחים

בשעה טובה אתם מצפים לילד, ורגע לפני הכניסה לחדר לידה ולחיים החדשים שלכם – הגיע הזמן לעצור את הכול, ליהנות מהרגע ולצאת ליום צילום אשר במסגרתו תוכלו להנציח את חודשי ההיריון האחרונים. לא מעט זוגות מעדיפים לבצע את יום הצילום בסטודיו, אולם לא פעם נדמה כי כל הצילומים נראים זהים. דרך האתר של פרפרים סטודיו לצילום תוכלו לקבל רעיונות מצוינים בעבור יום צילום מקורי ובלתי נשכח, כמו גם דרך הרשתות החברתיות, לצורך מתן השראה.

על מנת שתוכלו להפיק בעצמכם יום צילום מיוחד, להלן מספר רעיונות בהם תוכלו להיעזר, כך שהצילומים שלכם יהיו מקוריים, מיוחדים וכמובן בלתי נשכחים:

שימוש בפרחים

פרחים מהווים רקע יפהפייה ורומנטי בעבור צילומי היריון. קחו איתכם ליום הצילום בגדים לבנים והוסיפו רקע של פרחים טריים אותם ניתן לרכוש מראש דרך חנות פרחים או משתלה. באמצעות השילוב של הצבע הלבן של הבגדים (אפשר אפילו בהלבשה תחתונה) תוכלו להעניק לצילום אווירה רגועה ורומנטית, כאשר ניתן להחזיק בעצמכם את הפרחים כאשר אתם צמודים האחד מול השני או בשכיבה על מצע של פרחים יבשים.

צילומים עם כלבים וחתולים

אם אתם בעלים גאים של כלבים או חתולים, אפשר בהחלט לשלב אותם ביום הצילום. אחרי הכול, הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה ולכן במקום להישאר רק בפוזיציה זוגית ניתן להוסיף לתמונה את בע"ח, ולהלביש אותו בהתאם ולהצטייד בציוד נדרש כמו רצועה או רתמה לכלבים, או לחתולים במקרה הצורך – כך לדוגמא אפשר להזמין מראש בעבור הכלב חולצה עם כיתוב של "אח גדול" או כל רעיון אחר העולה בדעתכם, ובכך לנצור את הרגע גם עם החבר הטוב ביותר שלכם.

צילומי הריון עם בן הזוג- רעיונות יצירתיים לצילומים בלתי נשכחים

ציורים בעבודת יד על הבטן

בכדי לשדרג את צילומי ההיריון, ניתן ליצור קשר עם אמנית המתמחה בציור באמצעות צבעי מים על הבטן. מדובר בציורי היריון יפהפיים אותם עושים באותו היום של הצילום, כאשר כל ציור כזה נעשה בעבודת יד קפדנית ומתוך חשיבה משותפת לגבי הציור עצמו.

צבעי גואש

שימוש בצבעי גואש מאפשר לכם להשתטות ולהיכנס לאווירה שמחה ואפילו טיפה ילדותית. אל תחששו לצבוע האחד את השנייה, להתנסות בצבעים ובכך לאפשר לעצמכם להתחבר האחד אל השנייה.

לסיכום, צילומי היריון מהווים ללא ספק רגע שיא. אל תחששו לקחת אותם למקום שלכם, לקונספט אליו אתם מתחברים וליצירה אישית המשקפת את האישיות של שניכם. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם יוצרים זיכרונות מקסימים ובלתי נשכחים מחודשי ההיריון.