האם mydelivery היא הפתרון לבעיית המשלוחים בישראל?

You are currently viewing האם mydelivery היא הפתרון לבעיית המשלוחים בישראל?

הו דואר ישראל…כמה שאתה בעייתי מיושן ומתסכל. כמו מרבית רשויות הדואר במדינות שונות בעולם, גם דואר ישראל נראה שפשוט אינו רוצה ליישר קו עם הטכנולוגיה והקדמה, בעוד שישנה התעקשות של הרשות להתנהל באמצעים איטיים כמו באמצעות פקסים, חתימות בדלפקים בלבד ותשלום במזומן בקופת הדואר (ולא באשראי דרך אתר און ליין).

נוסף לכך,  מרבית פקידי הדואר מתנהלים באמצעות מדפסות איטיות עם שוברי תשלום פיזיים בלבד, בעוד שמרבית העובדים נוקשים ולא גמישים, לכאורה, ולצערנו כבר נראו לא פעם בסרטונים: זורקים חבילות על הרצפה או מתייחסים ללקוחות בחוצפה. בשל כך, רבים בעלי העסקים והאנשים הפרטיים שממתינים שבועות וחודשים למכתב בודד, או צריכים לעבור כברת דרך כדי לקבל חבילה. ישנם אותם אנשים אומללים שפשוט לא מקבלים את דבר הדואר שהזמינו משום שהוא "לא נמצא" או "אבד". ועל התור הארוך ושעות ההמתנה המתישות, טרם דיברנו.

ובכול זאת כדי לעורר שינוי (וכדי לעורר את הצבי של רשות הדואר) ישנן מספר שיטות אשר נועדו לזרז משלוחים, כמו: חיפוש אחר חבילה באמצעות שירותי מעקב אחר דואר, איסוף חבילות במכולות ובתי עסק, וכמובן שרבים יכולים להיעזר בשירות של mydelivery.co.il – חברת שליחויות שמאפשרת משלוחים מהיום להיום, מעקב אחר חבילות ודברי דואר, שירותי שליחות מהירים וקבלת דברי דואר במהירות.

משלוחים

מה צריך לדעת אודות מיידליברי?

מי שכבר התאכזב פעם או פעמיים מדואר ישראל, יוכל למצוא פתרון מושלם ולהקדים בימים רבים את הגעת המכתב, החבילה או המשלוח. הדרך לקבל משלוחים במהירות נעשית על ידי חברות שליחויות שמספקות שירותי דואר ושליחות מהירים, וכאלה שאינם תלויים בדואר ישראל.

חברת mydelivery הוקמה בשנת 2019 והיא מציעה פתרון לכל מי שרוצה לקבל משלוח או להוציא משלוח במהירות. המומחים והשליחים של החברה יעזרו לכם לקבל משלוחים מהיום להיום, להוציא משלוחים דחופים, לבצע שינוע מזון ומשקאות במהירות, לקבל חבילות ומסמכים – כמו למשל במקרים של מסירה משפטית – לשלוח ציוד, מוצרים, כלי עבודה ושאר פריטים במספר שעות בודדות, תוך סיוע במעקב אחר חבילות ומכתבים.

למי מתאימים השירותים של חברת mydelivery?

מי שזקוק באופן קבוע או חד פעמי לשירות שליחויות, ייהנה מהיכולת של מיידליברי להצמיד שליחים מהירים לכם אדם או בית עסק, ובכך להפיץ מגוון דברי דואר או מסמכים, כמו הפצת חבילות ומתנות לחג עבור עובדים או לקוחות, או מסירת מסמכים משפטיים בזמן ושאר פעולות שנחשבות סבוכות בשל האיטיות של דואר ישראל.

למעשה, ניתן לומר שכול אחד שממתין לדבר דואר או חבילה, כל מי שהזמין מוצר באינטרנט, מי שבית העסק שלו זקוק לשירותי שליחויות מהירים, כמו גם מי שרוצה להעביר מכתבים ממקום למקום – ייהנה משירות זה שניתן על ידי מקצוענים ושליחים מנוסים של חברת mydelivery .