מזון מומלץ לכלבים: 3 מותגים מבוקשים במיוחד שכדאי להכיר

You are currently viewing מזון מומלץ לכלבים: 3 מותגים מבוקשים במיוחד שכדאי להכיר

אם אתם רוצים את מה שטוב מבחינה בריאותית והתפתחותית עבור הכלב שלכם – אתם בוודאי יודעים שתזונה נכונה, חשובה מאוד לבריאות הכלב. כלבים שמקבלים את התזונה הנכונה הנחוצה להם: מאריכים ימים וזוכים לבריאות ואושר. מזון טוב מחזק את השלד, מספק שיניים בריאות ופרווה מבריקה, מרץ ומצב רוח טוב. על מנת שהכלב שלכם יהיה בריא וירגיש טוב, כדאי שתבחרו עבורו מזון כלבים איכותי. אז מה אפשר לבחור? הנה 3 סוגי מותגים המציעים מזון לכלבים שנחשב הטוב ביותר:

אקאנה – איכותי ומותאם אישית

מזון מסוג אקאנה (ACANA באנגלית) הוא מזון שאפשר להתאים אישית לכל סוג כלב, מכול גזע ובכול גיל. אקאנה הוא מותג מומלץ שרבים רוכשים כשהם רוצים להעניק לכלבם איכות חיים, שלד חזק, צפיפות עצם טובה, גמישות במפרקים ושאר תועלות.

מזון אקאנה מכיל חומרים טבעיים, עשיר בבשר כבש, בשר ברווז או בשר חזיר ומכיל  חלבון וברזל ושאר ויטמינים חשובים מאד לבריאות הכלב. בתערובת משולבים גם ירקות טריים, תוספי תזונה איכותיים, חומצות אמינו, ותוספים צמחיים לשיפור פעילות מערכת העיכול תוך שמירה על רמת סוכר נכונה ובריאה בדם. מזון אקאנה נחשב מותג טוב משום שהוא מתחקה אחר מזונות ציד של כלבים, ובכך מקנה את התזונה הטבעית ביותר עבור החברים הטובים והאהובים.

 

 

וט לייף – רפואי וממוקד

מוצרי וט לייף לכלב מכילים סדרה של מזון רפואי עליו ממליצים וטרינרים אם ישנן בעיות בריאות כמו בעיות קיבה, אבנים בכליות או בשתן ושאר בעיות. המזון מעולה כאשר לכלב יש בעיות במפרקים או שיניים חלשות, נשירת שיער, ושאר מצבים רפואיים. סדרת וט לייף מאפשרת מזון בהתאמה והמלצה של וטרינר ומכילה אורז ובשר עוף. המזון מכיל גם שומן מן החי, ירקות כמו תפוחי אדמה ושיבולת שועל, ביצים המספקות סידן וחלבון, שמן דגים, ושאר מרכיבים המתאמים למצב הבריאותי של הכלב.

 רויאל קינן – התאמה לפי גזעים

רויאל קינן (royalcanin) נחשב מבין המזונות הטובים והאיכותיים ביותר לכלבים. החברה מציעה מזון מותאם על פי גזעים, כך שהמזון מחזק את גופו של הכלב ויאריך את חייו. מזון כמו רויאל קינן מכיל אורז ובשר, צמחים ומינרליים, ירקות ושמנים טובים, תמציות צמחי מרפא, חומרים נוגדי חמצון ויטמינים ומינרליים שכלבים צריכים.

אז אם אתם רוצים לשמור על החבר הטוב ביותר ממש כמו שהוא שומר עליכם – זה הזמן לבחור עבורו מזון איכותי, טוב ובריא.