כיצד תכינו את ביתכם לקראת הקיץ?

You are currently viewing כיצד תכינו את ביתכם לקראת הקיץ?

הקיץ כבר כמעט כאן, הגעתו של הקיץ הישראלי מחייבת חשיבה מחודשת לגבי הבית, וזאת מתוך התארגנות אשר צריכה להתבצע לצורך שהייה נעימה וקרירה ככל האפשר כאשר המעלות בחוץ חוצות את רף 38 מעלות. בכדי להתחיל ולחדש את הבית, מומלץ לכתוב רשימה מסודרת של הציוד הנדרש, וזאת בכדי שתוכלו להיצמד למסגרת התקציב שלכם ולהכין את הבית מבלי לקרוע את הכיס. בכדי לעשות לכם סדר ולעזור לכם בתהליך, וזה בדיוק הזמן לרענן את הבית ולהכין אותו לקראת בואו של הקיץ. כיצד תעשו זאת? במדריך זה נציג לכם טיפים מצוינים אשר יאפשרו לכם להכין את הבית באופן הטוב ביותר לקראת העונה הלוהטת, אשר אותם תוכלו ליישם בתהליך השדרוג והעיצוב המחודש של הבית, לקראת הקיץ הבא עלינו לטובה:

שדרוג חדר השינה באמצעות טקסטיל

ממש כמו שאנחנו מתלבשים בבגדים קלים ונושמים, כך גם הבית שלנו. תוכלו למצוא באתר של טייק א נאפ מגוון רחב של פריטי טקסטיל אשר נתפרים בקפידה ועם שימת דגש על התאמה לקיץ הישראלי, באמצעות בדי כותנה איכותיים. מצעים כאלו אשר יעניקו לכם תחושה של נוחות וקלילות, והם חשובים לצורך הכנת הבית לקיץ והשהות בבית, ולכן באמצעות האתר תוכלו לבצע הזמנה של טקסטיל משובח אשר יספק לכם נוחות אך גם אלמנט עיצובי מהמעלה הראשונה. באמצעות תוכלו להכין את חדר השינה שלכם ולספק לעצמכם ולבני המשפחה תחושה של בית מלון מפנק במיוחד – ממש אצלכם בבית. אז קדימה, בואו נתחיל!

כיצד תכינו את ביתכם לקראת הקיץ

שדרוג המרפסת או הגג באמצעות צמחייה

לאחר תקופת הסגר בקורונה, עלה הביקוש למגורים עם גינה או מרפסת, ויש לכך חשיבות עצומה מבחינת הנוחות בשהייה בבית. אם אתם אוהבים לארח בתקופת הקיץ או רוצים לנוח אחרי יום ארוך, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות החלפה של הצמחייה הקיימת וכן שדרוג של ריהוט גן אשר עמיד בפני מזג האוויר. דרך מצוינת לשדרג את הגג או המרפסת היא באמצעות רכישה של דשא סינתטי, אותו ניתן לרכוש בעלות כספית של עשרות שקלים בודדים בלבד. בכך, תוכלו לתפוס את קרני השמש החמות ולחוש כאילו אתם נמצאים בקאנטרי הסמוך לביתכם, עם הרבה ירוק בעיניים ועם אפס התעסקות בתחזוקה וניקוי.

חידוש רהיטים ישנים

דרך מצוינת לשדרג את הבית ולהכין אותו לקראת הקיץ היא באמצעות חידוש רהיטים ישנים. יש ברשותכם כורסת נדנדה? זה הזמן לשפץ אותה, להחליף את הריפוד ולצבוע אותה. יש ברשותכם שולחן ישן ומתקלף? כדאי לשפץ אותו ולהפוך אותו לשולחן אוכל מפואר. מדובר במספר דוגמות אשר יכולות לחסוך לכם לא מעט כסף בעבור רכישה של ריהוט חדש. באמצעות חידוש רהיטים ישנים בשיטת DIY תוכלו להתגאות בעצמכם על התוצר כמו גם לחסוך לא מעט כסף בעבור הרכישה.