הפכו את התמונות לחוויה על הקיר: תמונות בעיצוב אישי הן הטרנד החם של עולם העיצוב!

You are currently viewing הפכו את התמונות לחוויה על הקיר: תמונות בעיצוב אישי הן הטרנד החם של עולם העיצוב!

עולם העיצוב הוא עולם דינאמי שנמצא כל הזמן במגמת התפתחות והתחדשות. אחד הטרנדים החמים בעולם העיצוב הפנים כולל הזמנה של תמונות בעיצוב אישי, מתוך מטרה ליצור נופך מעניין ועומק בבית. למעשה, מדובר בהזדמנות מדהימה בעבורכם לשדרג את הבית ולהפוך אותו לאישי, גם כאשר מדובר בדירה שכורה. תמונות בעיצוב אישי מאפשרות ליצור שדרוג משמעותי אבל גם עומק, ועל כן אם אתם בדיוק בתהליך של עיצוב הבית, הזמנה של תמונות בעיצוב אישי הוא אלמנט יפהפייה אותו אפשר להזמין אונליין, בהתאם לטעמכם האישי ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לסגנון העיצוב של הבית.

כך תהפכו את הקיר ליצירת אומנות אישית

בתהליך של עיצוב פנים צריך לקחת בחשבון מספר אלמנטים. אולם, אחד מהאלמנטים זוכה להתעלמות כמעט גורפת והוא כמובן הקירות. אם יש לכם בבית קירות ערומים, זה הזמן לבצע תהליך סטיילינג מדויק שלוקח בחשבון את גודל הקיר ואת העיצוב הכללי של החדר. כך לדוגמה, אם אתם מתכננים לעצב מחדש את הסלון, ניתן להזמין תמונות ע"י הדפסת קולאז' תמונות אישי של בני המשפחה, ובהתאם לכך להפוך את הקיר הערום לקיר המשמש כיצירת אומנות של ממש, בזכות קולאז' יפהפייה שיעניק לבית שלכם נופך אינטימי שמציג את בני הבית ברגעים היפים ביותר של החיים. הסלון הוא רק דוגמה ולמעשה אפשר ואף רצוי לשלב את התמונות בעיצוב אישי בכל חלל בבית – חדר שינה ואפילו חדר השירותים, כחלק מתהליך של עיצוב פנים אישי במקום רכישה של תמונות גנריות שלא מוסיפות ולא מועילות לזרימה של החדר. באמצעות הזמנה של תמונות ניתן להפוך את הקיר ליצירת אומנות של ממש אשר תגרוף מחמאות ואף תוביל ליצירה של בית מזמין, חם ואוהב שאותו אתם מעצבים לגמרי בעצמכם ובסיוע מצד חנות מקצועית המתמחה בתחום ההדפסות.

הפכו את התמונות לחוויה על הקיר: תמונות בעיצוב אישי הן הטרנד החם של עולם העיצוב!

מה חשוב לדעת רגע לפני ההזמנה?

לפני שאתם ממהרים להזמין תמונות בעיצוב אישי, רצוי לערוך סדר ולבחור את התמונות באיכות הטובה ביותר. בנוסף, שימו לב כי התמונות שלכם צריכות להתאים לעיצוב הכללי של הבית ולכן אם בחרתם למשל לעצב את חדר השינה בסגנון בוהו, עדיף להדפיס תמונות שמשקפות את העיצוב הזה באמצעות שימוש בצבעים חמים כמו חום, ירוק ובז'. מאחר ותהליך של עיצוב פנים הוא תהליך מדוקדק, תכנון מהווה את שם המשחק ועל כן בחרו בתמונות בגודל סטנדרטי תוך חשיבה מעמיקה לגבי האפקט שהתמונה תיצור. אתם לא רוצים ליצור מצב שבו התמונה היא זו שמושכת את כל תשומת הלב ועל כן שילוב של מספר תמונות בגודל קטן יכול בהחלט לעשות את העבודה, בייחוד אם מדובר בקיר צר. אם אתם מתלבטים לגבי התמונות, מומלץ להתייעץ עם נציגי החנות ממנה אתם רוכשים מתוך מטרה ליצור במשותף תהליך הדפסה שלוקח בחשבון הן את הצרכים האישיים שלכם מבחינת העיצוב של הבית והן מבחינת גודל התמונות. בסיום הבחירה והסינון יתבצע תהליך בקרה מוקפד שנועד לוודא כי התמונות אותן בחרתם טובות להדפסה, ומיד לאחר מכן באמצעות הדפסה ייחודית המתבצעת דרך מדפסות חדשניות תקבלו את התמונות במשלוח מהיר עד הבית.

לסיכום, כעת גם אתם תוכלו להצטרף לאחד הטרנדים החמים של עולם עיצוב הפנים – הזמנה של תמונות בעיצוב אישי המשקפות אתכם ואת הטעם העיצובי שלכם, במינימום מאמץ ועם תוצאה יפהפייה ומרגשת שתעניק לכם תחושה של בית, גם כאשר מדובר בדירות שכורות  לטובת שימוש בתמונות האישיות שלכם שהופכות ליצירת אומנות.