מגוון משרדים להשכרה בלוקיישן מרכזי: פארק עתידים בתל אביב יוביל את העסק שלכם קדימה

You are currently viewing מגוון משרדים להשכרה בלוקיישן מרכזי: פארק עתידים בתל אביב יוביל את העסק שלכם קדימה

פארק עתידים הממוקם בצפון העיר תל אביב ברחוב דבורה הנביאה 121 הפך למקום עבודה מועדף בעבור עשרות יזמי הייטק וחברות, וזאת בשל מתחם המשלב שפע של יתרונות – החל מלוקיישן מבוקש בלב סביבה ירוקה, נגישות מלאה לעורקי תחבורה ראשיים, ירדי שוק וכנסים מקצועיים לצד מגוון רחב של מרחבים שיכולים להתאים באופן מדויק בעבור יצירה של סביבת עבודה מנצחת. מה תוכלו למצוא בפארק שיוביל את העסק שלכם קדימה? כל הפרטים בכתבה.

פארק עתידים – כל מה שצריך לדעת

פארק עתידים הוקם במסגרת של שיתוף פעולה בין עירית תל אביב לבין אוניברסיטת תל אביב. מדובר במתחם המשתרע על שטח עצום של כ-80 דונם והוא כולל עירוב של שימושים, החל מחדרי ישיבות ועד אולמות כנסים. מדובר במתחם שהפך עם השנים לאחד ממתחמי העבודה והחדשנות המובילים בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא עם שורה של עסקים גדולים וקטנים אשר הפכו את פארק עתידים תל אביב לבית. עם שפע של מסעדות ובתי קפה, חנויות לצד אירועים הנערכים לכל אורך השנה, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם כבעלי עסקים לעבוד בסביבה תוססת ומתקדמת שבה תוכלו למצוא לא רק מתחם עבודה משותף אלא גם מעבדת חדשנות המיועדת בעבור סטארטפים. לצד זה, הפארק הזה נחשב לפארק פורץ דרך בשל עיכוב של שימושים המגיע לידי ביטוי במסגרת של נטוורקינג וכן חוויות אשר משלבות בין קהילה לבין לייף סטייל המזוהה עם העיר הלבנה.

 

שיפור חווית העובד באמצעות עבודה במתחם שוקק חיים

בשנים האחרונות המודעות לגבי הנושא של שיפור חווית העובד היא חלק בלתי נפרד מההתנהלות השוטפת של כל בית עסק, ובוודאי עסקים בתחום ההייטק. בשביל להפוך את החוויה של העבודה לבעלת ערך מוסף ובכך לבסס מיתוג מעסיק מוצלח, פארק עתידים מהווה דרך נהדרת ליצור חווית עבודה אטרקטיבית בעבור העובדים אבל גם המנהלים, כאשר כבר היום המתחם מאכלס למעלה מ-7,000 עובדים, מכל תחומי המשק. במסגרת של השכרת חדרי ישיבות או עמדות עבודה ניתן לנצל את השהות לטובת חוויה משופרת לעובדים המגיעה לידי ביטוי במסגרת של קרבה למסעדות ומקומות בילוי מובילים, אולמות כנסים וחדרי ישיבות המותאמים באופן ספציפי למציאות העכשוויות וכן שפע של יוזמות אשר עסקיות אבל גם קהילתיות.

סביבת עבודה מנצחת

המיקום המעולה של הפארק בלב אזור צפון תל אביב המטופח וכן היכולת לעבוד בהתאמה אישית לצרכים הופך את המתחם הזה לאחד מהמתחמים המבוקשים ביותר בעיר. עדות להצלחה ניתן למצוא עם תגובות נהדרות מצד עובדים וכן בעלי עסקים אשר החליטו להעתיק את המשרדים לפארק, ומדווחים על רמת שביעות רצון גבוהה. בעבור עסקים בענף ההייטק ובמגזר העסקי בפרט, מדובר בהזדמנות מעולה לנצל לא רק את מתחם העבודה המשותף אלא גם את מרכז החדשנות, לטובת קידום של יוזמות וכן מענה שיניב לכם את היכולת לפרוץ קדימה, בעקבות סביבת עבודה מנצחת.

לסיכום

פארק עתידים הממוקם בעיר תל אביב הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל לעבוד באופן יעיל וחדשני. עם שפע של משרדים להשכרה, עמדות עבודה אישיות, אולם כנסים וכן שטחים ירוקים לצד קרבה לנתיבי תחבורה מרכזיים. זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי, שם תוכלו לצאת לסיור וירטואלי ואף לקרוא את התגובות האוהדות מצד בעלי עסקים וכן עובדים, רגע לפני שאתם מתחילים בדף חדש במקום שוקק חיים שיעניק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים, גם מבחינה תעסוקתית אבל לא פחות מכך – קהילתית.