תרופות מן הטבע: מדריך מיוחד

You are currently viewing תרופות מן הטבע: מדריך מיוחד

המודעות ההולכת וגוברת לתרופות טבעיות הולכת ותופסת תאוצה. מדובר בתחום מרתק המשלב בין עולם הרפואה האלטרנטיבי לקונבנציונאלי, מתוך מטרה ליצור איזון והרמוניה. כל מה שרציתם לדעת אודות תרופות מן הטבע – במדריך המיוחד הבא.

תרופות מן הטבע: שילוב מדויק בין העולם האלטרנטיבי לעולם הקונבנציונאלי

אם בעבר תרופות מן הטבע נתפסו בעבור רובנו כאגדה מרוחקת, כיום ישראלים רבים מגלים התעניינות בתחום, בדומה למגמה דומה בעולם. הסיבה לכך נעוצה בהבנה כי לתרופות הטבעיות אשר מקורן עוד לפני מאות שנים בתרבות המזרח יש את היכולת ליצירת הרמוניה, כל זאת בשילוב של תרופות קונבנציונאליות במרשם הרופא. מגמה זו הולכת ותופסת תאוצה גם אצל קופות החולים, כאשר היום מטופלים רבים מקבלים מעבר לטיפול הקונבנציונאלי גם טיפול באמצעות תרופות טבעיות. עם זאת, כפי שמסבירים באתר homeotreat lab המתמחה בשיווק של תרופות טבעיות, ההתאמה של התרופות צריכה להיות מדויקת בהתאם לצרכים, וכי הרכישה עצמה צריכה להתבצע רק דרך חנות מקצועית אשר יודעת לספק את המענה הנדרש, בשל העובדה כי מדובר בתחום פרוץ שאינו מפוקח במלואו.

בשל כך, אם אתם מתכננים לבצע רכישה חשוב מאוד לבצע מחקר מקיף ולבחור בחברה אשר מספקת לכם את המענה המדויק הן מבחינת תמהיל התרופות והן מבחינת האחריות והפיקוח מצד משרד הבריאות.

למה ניתן לצפות לאחר שימוש בתרופות טבעיות?

חשוב קודם כל להבהיר ולומר כי תרופות טבעיות אינן מהוות תרופות קסם. מדובר במוצר משלים, כאשר לכל תרופה טבעית יש את הרכיבים הייחודים לה, בהתאם לשלל מצבים רפואיים. כך לדוגמה, יש תרופות טבעיות לצורך הפחתה ברמת החרדה או לצורך הירדמות מהירה יותר, אולם הרעיון העומד בבסיס של תרופות טבעיות נוגע קודם כל לחיזוק המערכת החיסונית ועידוד מערכות הגוף, מתוך מטרה להפחית עד כמה שאפשר את הסיכון לדלקות, מחלות ומכאובים, כל זאת כאמור בשילוב של תרופות קונבנציונאליות. דרך חברה מומחית לתחום ניתן לקבל את התמהיל המדויק של התרופות המתאימות למצב הרפואי, ובהתאם לכך לייצר איזון נכון ומדויק. בתרבות המזרח נהוג להשתמש בתרופות טבעיות מזה מאות שנים, ולכן השימוש עצמו בתרופות הינו בטיחותי לחלוטין ואינו כולל תופעות לוואי, בשל היותן עשויות מחומרים ותמציות טבעיים לחלוטין. על כן, אין לצפות לקסם או להחלמה מוחלטת, אלא להקלה ושיפור במצב הכללי.

התאמה אישית – הכרחית לצורך שימוש נכון בתרופות טבעיות

לסיכום, אין ספק כי המודעות ההולכת וגוברת לנושא של תרופות טבעיות תופס תאוצה, בין אם מדובר בבעיות התקרחות ובין אם מדובר בטיפוח. הוכחה לכך ניתן למצוא בשורה של מחקרים המתבצעים בימים אלו ברחבי העולם, מתוך מגמה להבין לעומק את ההשפעות של התרופות הטבעיות בשילוב של תרופות קונבנציונאליות. ככל שהמודעות תגדל, כך ניתן לצפות לכניסה מוגברת של העולם האלטרנטיבי במגוון רחב של תחומי רפואה ואפילו בתחום הנפש.