מחפשים רופא אף אוזן גרון? פרופסור דן פליס הוא הבחירה הבאה שלכם

You are currently viewing מחפשים רופא אף אוזן גרון? פרופסור דן פליס הוא הבחירה הבאה שלכם

בין אם מדובר בבעיה של סינוסים, קשיים בשמיעה, קשיים בנשימה מסיבות שונות או כל בעיה אחרת הקשורה בתחום הרפואה של אף אוזן גרון – מי שסובל מהדברים הללו לרוב מחפש מזור וטיפול שבאמת יעשה שינוי כלשהו כאשר לרוב הפנייה לרופאים ואנשי מקצוע שונים מתחום הרפואה מלווה בלא מעט חששות שכן מדובר בלי שום ספק באזורים עדינים ורגישים בגוף. אם גם אתם סובלים חלילה מבעיות בתחום הזה או שהאנשים הקרובים אליכם סובלים מבעיות כאלו ואתם לא יודעים למי לגשת ואפילו חוששים מביקור אצל הרופא, אנו רוצים להכיר לכם את פרופסור דן פליס, מומחה רפואת אף אוזן גרון שבהחלט כדאי שתכירו בהקדם.

מהי רפואת אף אוזן גרון ומדוע חשוב לפנות למומחים ביותר?

ובכן, השם של הענף פחות או יותר עונה על השאלה, אבל מה שרבים לא יודעים שהתחום הזה כולל אבחון וטיפול לא רק בבעיות הקשורות באף, באוזן ובגרון, אלא בעיות כלליות אחריות בראש ובצוואר. על כן, על מנת לעסוק בתחום יש להתמחות גם במחלקה לאף, אוזן גרון לפחות ארבע שנים וחצי וכן להתמחות לפחות שנה וחצי במחלקה לכירורגיה כללית ועוד שנה וחצי נוספות במחלקות אחרות (הרדמה, כירורגיה פלסטית, טיפול נמרץ וכו'). על כן אפשר להבין בקלות שרופא מומחה בתחום חייב להיות איש מקצוע עם ניסיון וידע רב ומי ששואף לטיפול יסודי ובטוח, חייב למצוא את הרופאים הטובים ביותר בתחום הזה. פרופסור דן פליס הוא רופא מוערך ובעל מוניטין שבהחלט עונה על ההגדרות של רופא מקצועי ובעל ניסיון והנה הדברים שחשוב שתדעו לגביו.

מחפשים רופא אף אוזן גרון? פרופסור דן פליס הוא הבחירה הבאה שלכם

מנהל מערך אף אוזן גרון במרכז הרפואי איכילוב

בראש ובראשונה חשוב לציין כי פרופסור פליס הוא מנהל המערך לאף אוזן גרון, ניתוחי ראש צוואר ופה ולסתות בבית החולים איכילוב. מכאן אפשר להבין כבר שמדובר ככל הנראה באחד הרופאים הטובים ביותר בתחום בארץ שטיפל באלפי מטופלים בהצלחה עם השנים. כמו כן חשוב לדעת כי בכובע השני שלו, פרופסור פליס הוא מנהל המרכז הבינתחומי לכירורגיה ואונקולוגיה בראש ובצוואר, כך שאם מדובר על בעיות של סרטן חס וחלילה באזורים הללו או בכל מקרה המצריך התערבות ניתוחית, פרופסור פליס הוא הבחירה הנכונה והבטוחה ביותר. כיום, מרבית הרופאים והמומחים בארץ לרפואת אף אוזן גרון הם כאלו שעברו הכשרה והדרכה אצלו במידה כזאת או אחרת, כך שמדובר בלי שום ספק במקור של ידע וניסיון רב, מה שבהחלט נותן למטופלים שלו הרגשת ביטחון ורוגע שהם בידיים הכי טובות ומקצועיות שיש.

מרפאה פרטית לטיפול קפדני וליווי צמוד

בשנת 2006 החליט פרופסור פליס להקים מרפאה פרטית מתוך ההבנה כי רבים נדרשים לשירותיו, מה שלא תמיד מתאפשר במסגרת עבודתו במערכת הציבורית. במרפאה דואג פרופסור פליס להעניק לכל מטופל את היחס האישי והליווי המקצועי ביותר מרגע הביקור הראשון, כשהוא מקפיד להתייעץ עם קולגות ורופאים מתחומים שונים ככל שהדבר נדרש. כמו כן חשוב בהחלט לדעת שהמזכירות ושאר חברי הצוות במרפאה מכירים לעומק את ההתנהלות מול חברות הביטוח וקופות החולים השונות, כך שאם תפנו אליהם תוכלו לקבל מידע על אופן התשלום שבהרבה מקרים יכוסה באחוזים גדולים ובמלואו על ידי הביטוח.

לסיכום – אם אתם מחפשים רופא מקצועי בתחום רפואת אף אוזן גרון, וזה לא משנה מהי הבעיה ממנה אתם או היקרים שלכם סובלים, הבחירה בפרופסור דן פליס היא בלי שום ספק הבחירה הנכונה ביותר שתוכלו לעשות. רק בריאות!