5 מוצרים שיהפכו את הניקיונות בבית לקלים

You are currently viewing 5 מוצרים שיהפכו את הניקיונות בבית לקלים

ניקוי הבית יכול להיות משימה לא פשוטה. מי שמנקה לבד את ביתו או דירתו, לא תמיד מוצא את הזמן או את האנרגיות לעשות זאת. בעוד שפעולות כמו שאיבת שטיחים ורצפות, ניקוי אבק ממשטחים, הברקת כלים סניטריים ועוד – עלולות להיות מסובכות ומעיקות.

עם זאת, חשוב לדעת שישנם מוצרים חכמים ומתקדמים, אשר מקנים עבודת ניקיון יעילה, קלה ואף מהירה יותר. אז מהם המוצרים שיקלו על עבודות הניקיון? הנה רשימה של 5 מוצרים יעילים:

שואב אבק אלחוטי

אם בעבר, שואב האבק היה מסתבך ברהיטים בשל כבל החשמל שלו, אם היה צורך להעביר את השקע של השואב ממקום למקום (ובכך לסבך את תהליך הניקיון), הרי שכיום, באמצעות שואב אבק אלחוטי: אפשר לשאוב אבק בכל חלקי הבית בקלות. שואבים אלה מקנים גם מכלים עם סגירה רכה ושקטה, מכלים אטומים לריחות, בזמן שיש לבחור שואב אלחוטי עם פח נשלף ובסיס מונע החלקה לניקוי יעיל יותר.

 

מטליות ניקוי רב פעמיות

מי שיבחר במטליות ניקוי חד פעמיות, יוכל להימנע מהצורך לנקות את הסמרטוט פעם אחר פעם. באמצעות מטליות אלה, אשר נמכרות בכל סופר או בכל מכולת שכונתית, אפשר לנקות משטחים בקלות ואף לחטא אותם, תוך חסכון בחומרי ניקוי. המטליות מיוצרות בגדלים שונים, בעוד שניתן לבחור גודל המתאים לרצפה, כזה שמתאים לניקוי משטחים ולשאר אלמנטים במרחב.

ספוג ניקוי חלונות דו צדדי

מכירים את הרגע בו אתם מביטים אל החלונות ומבינים שהם מאובקים ומלוכלכים בטירוף? בוודאי שכן! הצטברות אבק ולכלוך על החלון מתרחשת כל הזמן, בעוד שהיעדר ניקוי תכוף: עלול לגרום לשכבה עבה של לכלוך אותה קשה להסיר.

כדי לפתור את הדילמה של ניקוי החלונות (הדילמה נוצרת משום שצריך לנקות אותם גם מבפנים, וגם מבחוץ), ניתן לרכוש ספוג ניקוי דו צדדי שעובד באמצעות מגנט. המגנט שבספוג, מחבר אותו משני צידי החלון, כך שבפעולה אחת אפשר לנקות את החלון מבחוץ ומבפנים. מוצר זה גם מקטין סיכויים לתאונות בעת התהליך, וזאת משום שהוא אינו מצריך עלייה על סולמות או כסאות, ואינו דורש מאמץ מיותר.

מכונת שטיפה בלחץ מים

מי שירצה להסיר כתמים קשים מרצפות, ממשטחים, ממכוניות ומשאר אלמנטים וחפצים, יוכל לעשות זאת באמצעות מכונת שטיפה. מכונה כזאת עובדת על לחץ של מים המוזרמים מתוך המכונה, בעוצמה. המים שפוגעים בלכלוך, מסירים אותו בקלות ובכך מאפשרים ניקוי קל יותר. באמצעות מכונת שטיפה ביתית – אפשר לנקות שומן, כתמים קשים, בוץ, צואה, חלודה וכל לכלוך קשה אחר.

כדי להסיר כתמים קשים מתנורים, כיריים, ממוצרים עשויים פלסטיק, מאריחי קרמיקה ושאר חפצים: אפשר להשתמש במסיר שומנים. מסיר זה מכיל חומרים ממיסי שומן ובכך מאפשר ניקיון טוב יותר של לכלוך קשה.

עם זאת יש לשים לב כי לאחר הניקוי באמצעות המוצר, נעשה ניקוי החומרים על ידי מים וסבון, ולאחר מכן ניגוב וניקוי במים עד לקבלת משטח נטול חומרים. בכך תמנעו סכנה של דליקה או שאיפת חומרים מסוכנים.

לסיכום, כדי לנקות את הבית, לא צריך לשבור את הגב. באמצעות מגוון רחב של מוצרים ותכשירים איכותיים: המלאכה יכולה להיות הרבה יותר קלה וחשוב מכל – קצרה ופשוטה.