רעיונות מפתיעים לטיולים זוגיים בחו"ל

You are currently viewing רעיונות מפתיעים לטיולים זוגיים בחו"ל

מתכננים לצאת לטיול זוגי ורומנטי מעבר לים? במקום לסגור כרטיס לאחד היעדים הקרובים כמו אגן הים התיכון, תוכלו לצאת מהקופסא ולתכנן טיול קסום ומיוחד. במדריך זה נציג לכם ארבעה רעיונות מפתיעים לטובת טיול זוגי בלתי נשכח.

טיול זוגי: הכינו את המזוודה, הודו מחכה לכם

אחרי תקופה ארוכה אתם סוף סוף מחליטים לסגור את החופשה הבאה שלכם בחו"ל, במתכונת זוגית. אם בדרך כלל אתם נוטים לסגור את החופשה שלכם באגן הים התיכון או באירופה, הגיע הזמן לשנות את הדיסקט ולבחון יעדים חדשים ומרתקים אשר יכולים לספק לכם חוויה זוגית יוצאת מהכלל. אחד היעדים המובילים היא ללא ספק הודו, וזאת בשל העובדה כי מדובר במדינה מרתקת אשר מגלמת בחובה אין ספור אטרקציות לזוגות, אתרים קדושים וכן קולינריה מצוינת. מדינת גואה אשר שוכנת בדרום תת היבשה מהווה את המצע המושלם בעבור טיול זוגי: בקתות עץ עם ערסלים אשר שוכנות קו ראשון אל החורף, מסעדות מצוינות וחופים עוצרי נשימה אשר מזכירים את חופי תאילנד – בחצי מהעלות. עם זאת, בכדי לטייל במדינה חשוב קודם כל להוציא ויזה.  ניתן להוציא ויזה להודו באינטרנט דרך חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ויכולה לספק לכם ויזת תיירים תוך זמן קצר, כאשר נכון להיום ניתן להוציא ויזה לשלושה חודשיים עד חצי שנה. לאחר שהוצאתם את הויזות, נדרש לגשת למרפאת מטיילים לצורך קבלת חיסון ולאחר מכן תוכלו להכין את התיקים ולצאת למסע זוגי מגבש אשר מתרחש באחת המדינות היפות ביותר בעולם, עם הכנסת אורחים מצוינות ושפע של חוויות אותן תוכלו לנצור בלבכם.

מרוקו – טיול זוגי באווירה אותנטית

אם אתם מחפשים יעד מרתק ואותנטי, אין ספק כי מרוקו היא התשובה. במרוקו תוכלו ללון במלונות חמישה כוכבים אשר שמרו על המסורת המרוקאית הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הטעם, לצאת לטיולים אתגריים במדבר. מרוקו מציעה מגוון רחב של אפשרויות בעבור זוגות, החל מחמאם ומרחצאות יפהפיים ועד אתרי תרבות ושווקים עוצרי נשימה. על מנת להגיע למדינה, מומלץ ליצור קשר עם מדריך תיירים אשר באמצעותו תוכלו לתכנן טיול זוגי מושלם.

רעיונות מפתיעים לטיולים זוגיים בחו"ל

אפריקה: יבשת מרתקת ורומנטית במיוחד

יבשת אפריקה וספציפית דרום אפריקה מהוות את המצע המושלם לטיול זוגי. באפריקה תוכלו לבקר באתרי תרבות, מוזיאונים ובגולת הכותרת – ביקור בספארי ומרחק נגיעה מבע"ח נדירים אשר חיים בסביבתם הטבעית. ישנן לא מעט חברות תעופה אשר מציעות טיסות ישירות כמו גם חבילות עם מלונות ברמה של חמישה כוכבים. שימו לב כי הגעה לאפריקה מחויבת בויזה כמו גם חיסונים אותם יש לבצע לפחות כחודשיים לפני הטיול, כאשר במסגרת הטיול שלכם תוכלו גם לקחת חלק בהתנדבות בבתי יתומים וכן בבתי ספר, לצורך מתן ערך מוסף לטיול הזוגי שלכם.