חנוכת בית: רשימת המתנות המוצלחות ביותר!

You are currently viewing חנוכת בית: רשימת המתנות המוצלחות ביותר!

מוזמנים לחנוכת בית ומתלבטים לגבי המתנה המושלמת למארחים? ובכן, במדריך זה נציג בפניכם את רשימת המתנות המוצלחות ביותר בעבור אירוע חנוכת בית. לגזור, ולשמור!

רשימת המתנות המוצלחת לחנוכת בית – לכל תקציב

אם אתם מזומנים בקרוב לחנוכת בית, אתם בוודאי לא רוצים להגיע בידיים ריקות. בכדי שתוכלו להעניק לבעלי הדירה מתנה מקורית ומקסימה, החלטנו להרים את הכפפה ולהציג לכם את הרשימה המלאה של מתנות איכותיות ופרקטיות אותן כל מארח ישמח לקבל.

קומקום חשמלי

אין ספק כי קומקום חשמלי הוא מוצר שימושי אשר כל מארח צריך בבית. למעשה, מדובר במוצר חשמל אשר בשנים האחרונות עבר מהפך של ממש – הן מבחינת העיצוב והן מבחינת כושר העמידות. מומלץ לבצע רכישה של קומקום חשמלי דרך חברה מקצועית אשר מעניקה גם אחריות בגין הרכישה, כמו גם לבצע השוואת מחירים אשר תאפשר לכם לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר, בהתאם לתקציב המוגדר שלכם.

חנוכת בית- רשימת המתנות המוצלחות ביותר

עציץ

מתנה מוצלחת ומקורית היא עציץ. למעשה, ניתן היום באמצעות משתלה לבצע רכישה של עציץ או צמחי תבלין אותם ניתן לגדל בבית. אולם, שימו לב שיש צמחים שאינם יכולים לגדול בסביבה ביתית ולכן הקפידו לבצע רכישה של עציץ אשר מותאם לדירה, ובמידה ומדובר בגג או מרפסת – שימו לב כי העציץ אותו אתם רוכשים מתאים לגידול בתנאי חוץ.

איור

מתנה מקורית ומרגשת במיוחד היא איור של בעלי הדירה. באמצעות גרפיקאית ניתן לייצר איור של זוג המארחים או בני המשפחה, ולמסגר את התמונה. מדובר במתנה מרשימה ויוקרתית, ועל כן מומלץ ליצור קשר בהקדם בכדי להכין את האיור זמן קצר לפני תאריך חנוכת הבית.

בקבוק אלכוהול

אם המארחים שלכם אוהבים לשתות אלכוהול, זה הזמן לשדרג להם את הבר הביתי ולהעניק להם במתנה בקבוק אלכוהול איכותי. בחנויות לממכר אלכוהול ניתן לבצע רכישה של מגוון סוגי אלכוהול, חלקם במהדורה מוגבלת. אם המארחים שלכם אוהבים יותר יין, תוכלו לרכוש בעבורם מארז ייחודי של יינות תוצרת הארץ – ובכך לתמוך גם בעסקים כחול לבן.

כלי הגשה

בחנויות לכלי בית ניתן לבצע רכישה של כלי הגשה מעוצבים ויוקרתיים, לשימוש המארחים שלכם. למעשה, כלי בית מעוצבים מהווים ללא ספק מתנה מרשימה אך גם פרקטית, ועל כן מומלץ לבצע רכישה של כלי הגשה מקרמיקה אשר גם נראים מעולה וגם מחזיקים מעמד למשך זמן רב.

נרות

ריחות טובים בבית הם חלק בלתי נפרד משהות נעימה ומפנקת. זה הזמן לפנק את המארחים לרגל הרמת הכוסית בנרות ומפיצי ריח אשר יעניקו לבית ניחוחות נעימים, כאילו מדובר בבתי מלון. ניתן כיום לבצע רכישה של נרות במשקל – אולם העלות שלהם גבוהה יחסית, ולכן יש לקחת את זה בחשבון בעת ביצוע הרכישה.