נעים להכיר: "תכשיטי חביב" נכנסו לזירת האונליין

You are currently viewing נעים להכיר: "תכשיטי חביב" נכנסו לזירת האונליין

התקופה האחרונה הייתה מחשלת ומאתגרת, אך היא גם לימדה אותנו כמה דברים חשובים, ובין היתר שאין כמו רכישה מקוונת. רכישה שאינה מצריכה לעטות מסיכה, רכישה שאינה מצריכה לתאם זמנים עם שעות הפעילות של החנות ורכישה שבה ניתן להתלבט זמן ממושך וליהנות מהיצע משמעותי. אז כן, לרכוש באופן מקוון מאוד נוח ומהנה, ובטח כשמדובר ברכישת תכשיט שמבקשים שייענה במדויק על התחושה שמבקשים לשדר ועל הנראות שמבקשים לייצר. אז אם גם אתם אוהבים חנויות איכות מקוונות של תכשיטים, אתם מוזמנים להתעדכן שממש לאחרונה נוספה חנות מוערכת חדשה לזירה – תכשיטי חביב!

עכשיו גם ברשת האינטרנטית!

אם אתם דרומים ואוהבים תכשיטים, בוודאי שכבר יצא לכם להתוודע למוניטין המדהים של "תכשיטי חביב". מדובר בחנות משפחתית שפועלת למעלה מ50 שנה, כאשר לכל אורך הדרך היא מציגה את החידושים האחרונים בתחום, לצד שמירה על סטנדרטים מאוד גבוהים. כל פריט נבחר בקפידה, לצד בחינה דקדקנית של איכות החומר ורמת הגימור, כאשר הקו המנחה הוא עיצוב מודרני, אופנתי ויוקרתי. בחנות תמצאו את מיטב הטרנדים שמככבים בעולם התכשיטנות, כמובן לצד התאמה מלאה לקהל הישראלי. לאור כל זאת אותה חנות תכשיטים בבאר-שבע בנתה לעצמה שם, וכיוון שהביקוש גבר, הוחלט לתת גישה לכל תושבי הארץ באמצעות אתר אינטרנטי מתקדם ומערך הפצה איכותי, כך שבתוך 5 ימי עסקים ניתן לקבל את התכשיט הרצוי לכל מקום בארץ.

קצת על ההיצע

מה מחכה לכם בחנות הפיזית ובחנות האינטרנטית? אם מבקשים לקבל הצצה ראשונית, תמצאו שתכשיטי יוקרה קלאסיים מציעים אינספור אפשרויות. טבעות, שרשראות, שעונים, צמידים, תכשיטים שמציעים לשלב אמירה אישית (למשל טבעת עם מקום לחריטה, או שרשרת עם שמות הילדים), תליונים, עגילים, טבעות נישואין, מגוון עשיר של תכשיטי יהלומים ומגוון תכשיטים לגבר: צמידים, שעונים ושרשראות. מה עוד? גם כרטיס גיפט קארד, כך שאם רוצים להעניק לאדם אהוב מתנה, אך מבלי לקחת סיכון שהוא לא יתחבר לעיצוב, זוכים לסגור את הפינה בצורה מבטיחה.

שירות אדיב לפני ולאחר הרכישה

ממש כפי שכל תכשיט יודע להציע רמת גימור מאוד גבוהה, כך גם בחנות "תכשיטי חביב" מאמינים שהערך המוסף מבחינת השירות צריך לדעת להציע את אותה רמה גבוהה, ועל כן לקוחות החנות יודעים שהם תמיד מוזמנים להגיע ולהרוויח ייעוץ מקצועי, והם תמיד יודעים שגם לאחר ביצוע הרכישה יהיה להם לאן לפנות. כך למשל אם הוזמנה שרשרת יהלום דרך האתר, אך חסר 3 מ"מ אורך כדי ליהנות מההופעה הרצויה, הלקוחות יודעים שהם תמיד מוזמנים לגשת לחנות הפיזית ולקבל שירותי תיקון והתאמה ללא תשלום. אותו הדבר בדיוק גם אם נרכש שעון שפתאום הפסיק לעבוד. הרעיון הוא שיש לכל תכשיט "אבא ואמא", כלומר ניתן להגיע עם השעון לחנות ולנצל את האחריות המקיפה שפועלת על המנגנון והסוללה.

היצע מקוון שירות של חנות

לבסוף נציין שהחנות המקוונת תכשיטי חביב מציעה מבחר עשיר שעובר מערכת סינון משמעותית, כך שכל תכשיט שמחכה באתר שומר על אותה רמה גבוהה של איכות. מכאן שלקוחות החנות (הפיזית והמקוונת) יודעים שסך תכשיטי הזהב אכן אמתיים ועשויים מ ,14K והם יודעים שהחנות המקוונת מקפידה על היצע מתחדש, עדכני, מרהיב ואיכותי. עוד ראוי לציין שלמרות שמדובר בחנות מקוונת, הלקוחות זוכים ליהנות מיחס אישי. עבור כל שאלה או בירור ניתן לחייג לחנות, או לשירות הלקוחות ( 050-5999-088) ולקבל מענה אדיב, סבלני ומקצועי, ממש כאילו הייתם בחנות עצמה. שורה תחתונה? החנות האינטרנטית מאפשר להיחשף להיצע הרבה יותר גדול מבלי לוותר על מוטיב השירות. אז בין אם מחפשים מתנה לכם, לבן/ת הזוג, או לבן/ת משפחה, טוב להכיר כתובת נוספת שמעניקה הבטחה יוקרתית, איכותית ונוחה במיוחד.