גיוס תרומות אונליין: יש מי שיכול לעזור לכם בזה

You are currently viewing גיוס תרומות אונליין: יש מי שיכול לעזור לכם בזה

פעמים רבות, כשאנו רוצים לעשות טוב למען האחר באופן נקודתי, נוכל לסייע באמצעות המשאבים שנמצאים ברשותנו וזה בהחלט עשוי להספיק. לעומת זאת, כאשר אנו רוצים לתת לאנשים שונים או לתרום לקהילות על בסיס קבוע, נצטרך ככל הנראה משאבים כלכליים לא מבוטלים וזה בדרך כלל משהו שלא כל אחד יכול לתת מעצמו. בדיוק בשביל זה, אנשים פרטיים שרוצים לתרום למען אחרים או עמותות שעוסקות בפעילות מהסוג הזה מחפשים פעמים רבות תרומות ומנסים לגייס כספים בכל מיני דרכים ושיטות שונות. העניין הוא שבמיוחד בעידן שלנו זה לא תמיד פשוט, בעיקר בשל ריבוי העמותות והקמפיינים השונים לגיוס כספים. למרבה המזל, מי שרוצה לעשות את זה ולהצליח בזה, יכול כיום להסתייע בגופים שונים שזהו תחום ההתמחות שלהם. אנו רוצים לספר לכם על גוף אחד כזה כעת בשם Jgive, בעזרתו תוכלו גם אתם לגייס כספים. הנה מה שחשוב לדעת עליו.

אודות Jgive

עמותת Jgive נוסדה בשנת 2014. למעשה, מדובר בעמותה ללא כוונת רווח שפועלת בתחום גיוס הכספים ועוזרת לעמותות וגופים שונים להגיע לסכומי הכסף הנדרשים לפרויקטים כאלו ואחרים. מה שמייחד את העמותה הזו, זה שהיא עושה זאת באמצעות פיתוח של כלים טכנולוגיים חכמים ביותר שהופכים את כל תהליך הגיוס לפשוט ונוח הרבה יותר. כמו כן, התרומות שניתן לאסוף בעזרת העמותה הזו פשוט שוות יותר, וזו הסיבה לכך.

עמותה ללא מטרות רווח

בניגוד ללא מעט אתרים וחברות המציעים איסוף תרומות וגיוס כספים, עמותת Jgive היא אחת היחידות שפועלות ללא מטרת רווח והמשמעות של הדבר היא שכל תרומה שווה יותר. כלומר, מרבית העסקים עובדים לפי עמלה, מפני שאלו הן חברות רווחיות עם מודל עסקי מסוים ולרוב הכסף מגיע מכל תרומה. כך, אם תורמים שילמו 100,000 שקלים לקמפיין שלכם, בפועל תקבלו 90,000 שקלים. אצל Jgive המודל הוא שונה לחלוטין ואין גביית עמלה מהתרומות כלל. העמותה פועלת בעזרת מתנדבים, תרומות שהיא מקבלת בעצמה מפילנתרופים (יש פילנתרופים וותיקים וגם חדשים שנכנסו לאחרונה לתחום) ומכירת שירותים מסובסדים לעמותות.

גיוס תרומות אונליין: יש מי שיכול לעזור לכם בזה

הכירו את הפרויקטים המובילים כיום

על מנת שתוכלו להבין בצורה הטובה ביותר מדוע שווה בהחלט לעבוד עם העמותה הזו, כדאי להכיר כמה מהפרויקטים המובילים שלה נכון לכתיבת שורות אלו ואת היקפי גיוס הכספים.

פרויקט מרכז אלה למשפחות נפגעי הקורונה

סיוע כספי ונפשי למשפחות שאיבדו את יקיריהם בגלל מגפת הקורונה. עד כה גיוסו כ-250,000 שקלים מתוך יעד של חצי מיליון שקלים.

אורות של תקווה למען הילדים

פרויקט מקסים שכבר יצא לדרך כמה פעמים בעזרת העמותה ובכל פעם ההצלחה בהחלט ראויה לציון ולשבח. מדובר על גיוס כספים למען ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם. הגיוס לצורך מחקר, טיפולים וסיוע לילדים ולבני המשפחה.

משלחת סיוע לטנזניה

פרויקט מיוחד לקראת החגים, בו יצאו מספר מתנדבים מהארץ לסייע לכפר בטנזניה שסובל מעוני מחפיר ושיעורי אבטלה גבוהים.

צריכים לגייס תרומות? נסו את עמותת Jgive

בשורה התחתונה, מדובר ככל הנראה בדרך הנוחה והמשתלמת ביותר כיום לגיוס תרומות. העמותה מכירה את התחום של גיוס כספי לעומק ועד היום הצליחה לגייס סכומים נכבדים ולא מבוטלים כלל וכלל, כשלרשותה משאבים טכנולוגיים פורצי דרך וניסיון עם פלטפורמות פרסום חדשניות רבות.

אם גם אתם צריכים לגייס בקרוב כספים למטרות שונות, אנו בהחלט ממליצים ליצור קשר עם צוות העמותה ולהבין בדיוק איך ניתן לעשות זאת בצורה משתלמת ונוחה הרבה יותר מאי פעם. מאחלים לכם גיוס מוצלח!