סקי מים, וויקבורד ואפילו אירועים וקייטנת גלישה: ב- laketlv תמצאו הכל במקום אחד!

You are currently viewing סקי מים, וויקבורד ואפילו אירועים וקייטנת גלישה: ב- laketlv תמצאו הכל במקום אחד!

באחד מהאזורים היפים ביותר בעיר תל אביב תמצאו את מתחם laketlv אשר מצליח ליצור סטנדרט חדש בעולם אטרקציות המים, וזאת בשל היותו מתחם אטרקטיבי המיועד גם לביקור פרטי וגם לאירועים חברתיים, כל זאת בסטנדרט שירות גבוה ועם שימת דגש על ניצול של כל המתקנים לטובת יצירה של חוויה בלתי נשכחת. אם עדיין לא שמעתם על המתחם שזוכה לביקוש גבוה ולא בכדי, כעת הגיע הזמן.

מה תוכלו למצוא במתחם laketlv?

פעילות של סקי מים המתבצעת באמצעות כבלים הייתה שמורה עד לפני מספר שנים רק למדינות אחדות בעולם, אולם כעת יש בלב העיר תל אביב את המתחם היחידי בישראל אשר מאפשר לציבור הרחב לקחת חלק בשלל רחב של אטרקציות מים ייחודיות הכוללות בין היתר סקי מים המתבצע באמצעות כבלים, וויקבורד לצד גלישה. מרכז  laketlv  שופץ בשנת 2003 בהשקעה כספית גדולה, וזאת מתוך מטרה לספק לכל מבקר את החוויה האיכותיות והטובה ביותר. על כן, במתחם תמצאו גם אזור רביצה עם פופים הכולל תצפית אל עבר הנוף עוצר הנשימה של האגם, מסעדה ובר לצד אפשרות לסגור את המתחם לטובת אירוע פרטי או עסקי, כולל הגברה ופעילות קבוצתית בהתאמה אישית למספר המשתתפים.

הצוות המקצועי של המתחם כולל את מיטב אנשי המקצוע שלהם ניסיון של שנים רבות בענף, כאשר כל מבקר שמגיע מקבל לא רק יחס אישי אלא גם יכולת לנצל את המתחם לטובת יצירה של חוויה בלתי נשכחת, בייחוד אם אתם חובבי מים. במתחם ניתן להירשם מראש לשיעורים פרטיים כולל קורסים, כאשר היתרון הגדול בביקור כולל כמובן את הנגישות הגבוהה, בעקבות המיקום המנצח – בלב פארק דרום בעיר תל אביב.

 

 

ספורט אקסטרים ברמה הגבוהה ביותר

בשנים האחרונות המודעות של הציבור לגבי ספורט אקסטרים עלתה, לא מעט בזכות שלל תחרויות שמתקיימות במתחם ומספקות לציבור את היכולת לצפות בטובי הספורטאים בעולם אשר מגיעים למתחם בשביל להתחרות ולהציג את הכישורים האישיים. ספורט אקסטרים המתבצע במסגרת של שימוש במתקנים המיוחדים שנמצאים במתחם הזה יאפשר גם לכם לקחת חלק, וזאת על ידי ליווי אישי המתבצע לכל אורך השהייה. אם אתם מחפשים פעילות אקסטרים המתבצעת ברמה הגבוהה לימי הקיץ החמים ביחד עם הילדים, אין ספק כי ביקור במתחם יאפשר לכם להשקיע את הכסף בחוכמה ואף ליצור חוויה בלתי נשכחת שיכולה גם להפוך לתחביב של ממש, בייחוד בעבור חובבי אקסטרים מים.

קייטנה ייעודית לילדים

מחפשים מה לעשות עם הילדים בחופש הגדול? ובכן, מתחם lake tlv מציע לילדים קייטנת גלישה המיועדת לילדים החל מגיל 8 ועד לגיל 16, כאשר לא נדרש ניסיון קודם אלא כישורי שחייה בסייסים. במסגרת הקייטנה מגיעים למתחם בשעה 08:00 ונשארים עד לשעות הצהריים, כאשר המדריכים מספקים לילדים פעילויות מהנות כמו למשל סקי מים, גלישה בגלשני סאפ לצד הפתעות נוספות. לאור הביקוש הרב, מומלץ לשריין את מקומם של הילדים כבר עכשיו, כל זאת מתוך מטרה להוביל לניצול של הקייטנה לטובת תעסוקה לילדים.

לסיכום

מתחם lake tlv הפך בשנים האחרונות למתחם המוביל בישראל בתחום פעילויות אקסטרים מים, כאשר ניתן להגיע גם לבד או במתכונת קבוצתית, בהתאם לצרכים שלכם  ועם שימת דגש על יצירה של חוויה מרגשת ובלתי נשכחת בלב העיר תל אביב. באתר הרשמי של המתחם תוכלו לקבל פרטים נוספים ואף ליצור קשר לטובת סגירה של אירוע עסקי, כל זאת מתוך מטרה לנצל את המתחם היפהפייה הזה המשלב בין אקסטרים לבין שלל פעילויות ימיות מהנות.