מיתוג מעסיק: BRAINNU יצרו את המיתוג המושלם לעסק שלכם

You are currently viewing מיתוג מעסיק: BRAINNU יצרו את המיתוג המושלם לעסק שלכם

הימים שבהם אפשר היה למתג את העסק רק באמצעות לוגו נגמרו, וזאת לאור שינויים משמעותיים בעולם העסקי. על מנת ליצור יתרון תחרותי מול המתחרים ואת הנראות היא השפה המיתוגית שנועדה להוביל ליצירה של תמהיל עסקי שמצד אחד מאפשר ללקוחות להבין לעומק את המסרים אותם אתם רוצים להעביר ומצד שני גם משיכה של טאלנטים בדמות עובדים אשר כבר אינם מסתפקים בגיפט קארד בחגים, אלא מעוניינים לעבוד במותג מוביל בתחומו, גם כאשר מדובר בעסק קטן או בינוני. תהליך של מיתוג מעסיק חייב להתבצע באמצעות חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, כאשר אחת מהחברות המובילות בענף היא חברת BRAINNU.

מיתוג בהתאמה אישית – הכירו את BRAINNU

חברת BRAINNU היא חברה מובילה בתחומה שמתמחה ביצירה של מיתוג מעסיק כמו גם מיתוג לעסק, בהתאמה אישית ועם תוכנית פעולה ממוקדת המותאמת בדיוק לצרכים שלכם. למעשה, החברה בניהולה של שני בר מורכבת מנשות מקצוע מהשורה הראשונה אשר מתמחה ביצירה של story telling מתוך מטרה לחזק את התדמית של העסק אך גם ליצור השפעה על מצבת העובדים. ההצלחה מדברת בעד עצמה,  ועדות לכך ניתן למצוא דרך בחינה של תיק העבודות של BRAINNU המציג אסטרטגיות מיתוג חדשניות שהצליחו להוביל עסקים רבים למיקום מצוין ביחס למתחרים. היחס האישי כמו גם ההתמקדות ברבדים שונים של מיתוג כמו גם קרייאטיב הוא זה שהופך את החברה למובילה בתחומה, ועדות לכך ניתן למצוא ברשימת הלקוחות המורכבת מעסקים ישראלים לצד בינלאומיים שהצליחו להגשים את היעדים, ואף להגדיל את נפח הפעילות וגיוס העובדים, בעקבות מיתוג מעסיק מוצלח.

 

 

מדוע כל עסק צריך מיתוג מעסיק?

מיתוג מעסיק נחשב עדיין למושג חדש בעולם העסקים, אולם הוא צובר תאוצה ככל שבעלי עסקים, ארגונים וחברות מבינים כי ללא מיתוג מתאים, היכולת לגייס עובדים מתאימים ומוכשרים היא מוגבלת עד בלתי קיימת. זאת ועוד, מיתוג מעסיק הוא חלק מהותי גם מהקשר עם הלקוח, כאשר בעידן של היום לקוחות מעדיפים לבצע רכישות והתקשרות מול מותגים לעומת עסקים שאינם מצליחים להעביר את המסרים השיווקיים והפרסומיים, בעקבות חוסר זיהוי שמתבצע על רקע של מיתוג חסר. באמצעות חברת BRAINNU תוכלו לקבל שירות אישי המתבצע הן באמצעות צוות של נשות קרייאטיב מהשורה הראשונה אבל גם קו ישיר למייסדת, כל זאת כחלק משירות אישי שמתבצע בהתאם לתוכנית עבודה סדורה.

חשיבה מחוץ לקופסה לטובת יצירה של הליך מיתוג יעיל ומקצועי

כאשר מתחילים בתהליך של מיתוג עסק, צריך לקחת בחשבון את המסרים השיווקים והפרסומיים לצד מיתוג שימשוך את העובדים הטובים ביותר. חשיבה מחוץ לקופסה היא זו שהופכת את חברת BRAINNU שמצליחה לפצח בריפים וליצור בסופו של דבר את המיתוג המוצלח ביותר, כפי שיעידו הלקוחות המרוצים של החברה. על כן, כבעלי עסקים, זה הזמן לפנות לחברה לטובת יצירה של מיתוג עסקי בעל חשיבות גם מבחינת הלקוחות אבל גם מבחינת מצבת העובדים, כחלק מהפנמה כי מיתוג הוא הבסיס ליצירה של עסק מצליח, לאורך זמן.

לסיכום

כבעלי עסקים שרוצים לפרוץ קדימה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא ליצור קשר עם חברה מובילה בתחומה המתמחה בתחום של קרייאטיב ומיתוג עסקי. חברת BRAINNU היא חברה בעלת שם שמספקת את השירות למעל 100 לקוחות ברחבי העולם, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות לפנות ולקבל שירות מקצועי, אישי וממוקד בעבור המטרות לשמן מלכתחילה מבצעים את הליך המיתוג של העסק אשר בבעלותכם.