איך מתאימים את חדר השינה לאלרגיים לאבק?

You are currently viewing איך מתאימים את חדר השינה לאלרגיים לאבק?

קרדית האבק היא יצור מיקרוסקופי שחי רק בבית, ובעיקר על מזרן השינה. בעבור אנשים שסובלים מאלרגיה, מדובר במאבק אמיתי על הבריאות, ולכן נדרש לבצע התאמות. כיצד עושים זאת? להלן הפרטים.

התאמת חדר השינה לאלרגיים לאבק: כך תעשו זאת, ותתחילו קודם כל מהמזרן שלכם

בשנים האחרונות עלתה המודעות לגבי אלרגיות המשפיעות באופן משמעותי על איכות החיים, ובייחוד בעבור מי אשר אובחן כאלרגי לאבק. מדובר באלרגיה נפוצה – אחד מכל חמישה בני אדם מאובחן עם אלרגיה בדרגת חומרה משתנה. מאחר ואלרגיה זו נמשכת פרקי זמן שונים ולעיתים עלולה להתפרץ באופן לא צפוי, נדרש לבצע צעדים משמעותיים לצורך הכנת חדר השינה – החדר החשוב ביותר בו אנו שוהים במרבית שעות היום. חדר השינה הוא המקום שבו שוכנת קרדית האבק, האויבת מספר אחד של הסובלים מאלרגיה. לכן, הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא להחליף את המזרן הקיים ולרכוש מזרן לטקס נוגד אבק. באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום של מזרנים איכותיים עשויים לטקס – חומר גלם איכותי ונודף אבק תוכלו להיות בטוחים כי אתם מבצעים רכישה לטווח הרחוק, הן בשל פתחי האוורר של המזרן והן בשל העובדה כי מדובר במזרן עשוי 100% לטקס – חומר גלם אידיאלי בעבור אנשים שסובלים מאלרגיה. ניתן לקבל מידע נוסף באתר גטה, החברה המובילה היום בענף המזרנים אשר מספקת מגוון עצום של מזרנים איכותיים שנבדקו בקפידה ואף זכו במוצר השנה, בשל האיכות חסרת הפשרות כמו גם השימוש בחומרי גלם טבעיים שעברו תהליך עיבוד ייחודי המבטיח כי מי שסובל מאלרגיה יכול לישון בנחת, וללא חשש מפני אבק.

איך מתאימים את חדר השינה לאלרגיים לאבק-

היגיינה קבועה

חלק בלתי נפרד מהכנת החדר כולל כמובן את נושא ההיגיינה. מומלץ להחליף מצעים מדי מספר ימים, ולהקפיד על אוורר של המזרן והכריות באופן קבוע. במידת הצורך, ניתן בהחלט לשאוב את רצפת החדר, הכריות והמזרן עצמו. רצוי מאוד לבצע רכישה של שואב בעל מסנן HEPA הנחשב לאיכותי מאוד, בשל היכולת שלו לשאוב גם חלקיקי הקרדית. הקפידו על שטיפת החדר בכל שלושה ימים כמו גם לאורר אותו באופן קבוע כדי להכניס אור טבעי, מתוך מטרה ליצור חלל נעים, מזמין ונקי.

 סידור מחדש של החדר

אם חדר השינה שלכם עמוס ברהיטים וחפצים, זה הזמן לבצע סינון ולסדר אותו מחדש,. רהיטים נוטים לספוח אבק, ועל כן חשוב להקפיד על ניגוב של הרהיטים באמצעות מטלית לחה באופן יומיומי. אם יש לכם ארגז מצעים – הוציאו אותו לחדר נפרד. נוסף לכך, הקפידו לנקות היטב את המסננים של המזגן, מקום מרבצם של אלפי חלקיקי אבק. לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם תוכלו להכין את חדר השינה בצורה מיטבית נגד אלרגיה, ולספק לעצמכם איכות חיים מצוינת ובריאה.