צריכים לבצע בדיקת קורונה דחופה? AIDG יכולים לעזור לכם

You are currently viewing צריכים לבצע בדיקת קורונה דחופה? AIDG יכולים לעזור לכם

במציאות בה אנו חיים, לאור נוכחות נגיף הקורונה המסוכן ומתוך הצורך שלנו לחיות חיים שגרתיים ורגילים לצידו, כל אחד מאיתנו נדרש לעשות מדי פעם בדיקת קורונה, וזה לא משנה אם זה לצורך כניסה למקום ציבורי מסוים, בשביל להגיע בראש שקט לאירועים חברתיים חשובים או שזה לצורך טיסה קרבה לחו"ל. כאשר מדובר על סיטואציות מסוימות, בדיקת אנטיגן שאת התוצאה שלה מקבלים בתוך כעשרים דקות תספיק, אך ישנם הרבה מקרים בהם יש צורך בבדיקות המחמירות יותר של PCR שאת התשובה להן מקבלים בדרך כלל אחרי 24 שעות. אם אתם צריכים בדיקה כזו באופן בהול, מומלץ בהחלט להכיר את AIDG המספקת את השירות הזה.

קובעים תור בקלות לבדיקה באישור משרד הבריאות

אם צריכים בדיקה מהירה ואם גם אתם לקראת נסיעה לחו"ל ויודעים בדיוק מתי אתם צריכים להיבדק, יש לבקר באתר החברה דרכו תוכלו לקבוע את התור. חשוב מאד לדעת כי חברת AIDG מפעילה מספר נקודות בדיקה ומעבדה גדולה בירושלים המאושרת על ידי משרד הבריאות, כך שלמעשה תוצאות הבדיקות מוכרות ומאושרות על ידי משרד הבריאות.

תוך כמה זמן מקבלים את התוצאה?

אם תבדקו במקומות אחרים תראו שהתוצאה לבדיקות ה-PCR מגיעה לרוב תוך 48 שעות. לעומת זאת בחברת AIDG תקבלו את התוצאה בתוך 24 שעות מרגע לקיחת הדגימה.

 האם יש צורך בהפניה?

לא. שימו לב כי את הבדיקות של AIDG אפשר לעשות ללא הפניה מרופא, זאת לעומת בדיקות ה-PCR שנעשות בבתי החולים המצריכות הפנייה מרופא.

האם הבדיקות מתאימות לילדים?

כן. הבדיקות של AIDG מתאימות בעצם לכל הגילאים ולכל שכבות האוכלוסייה במקרים בהם יש צורך בבדיקת קורונה.

האם זה אישור שמתאים לנסיעה לחו"ל?

בהחלט. מקבלים את התוצאה באנגלית ובעברית וזהו אישור שמתאים לצורך טיסה ויציאה לחו"ל, בכניסה למדינות שונות.

צריכים לבצע בדיקת קורונה דחופה? AIDG יכולים לעזור לכם

 

איפה ניתן להיבדק?

שימו לב כי על אף שמדובר על מעבדה הממוקמת בירושלים, נקודות הבדיקה פזורות בכל רחבי הארץ וכל אחד יכול למצוא די בקלות את נקודת הבדיקה הנוחה ביותר.  הנה כמה דוגמאות לסניפים בהם תוכלו לעבור את הבדיקה:

  • אזור הצפון: קריית שמונה, קריית ביאליק, חיפה, טבריה, עפולה, נהריה, כרמיאל ועוד.
  • אזור השרון: נתניה וכפר סבא.
  • אזור המרכז: ראשון לציון, מודיעין, אריאל, תל אביב ועוד.
  • אזור ירושלים: מבשרת ציון, ארמון הנציב, תחנת סונול מלחה וביקור רופא.
  • אזור הדרום: באר שבע, אשקלון, אשדוד ועוד.

כפי שאתם רואים האופציות הן רבות ובהחלט אפשר למצוא נקודה נוחה וקרובה לבית.

איך רואים את התשובות?

כאשר תרשמו לבדיקה ולאחר שתעברו אותה תקבלו פרטים לכניסה לאזור האישי באתר. כאשר התוצאה מגיעה היא תחכה לכם שם ותוכלו להיכנס ולראות אותה וכמובן להדפיס אותה. כמו כן התשובה מגיע ישירות למייל בתוך 36 מרגע ביצוע הבדיקה לכל היותר.

האם יש תורים כאשר יש צורך בבדיקה דחופה?

כן. בגלל שמדובר על בדיקה קצרה ובעיקר בזכות מספר הסניפים הגדול שחברת AIDG מתפעלת, אפשר לקבוע גם בדיקה מהיום להיום במידת הצורך. כמו כן חשוב מאד לשים לב כי מהסניפים נותנים שירות גם בימי שבת ובחג כך שאם מדובר במקרה חירום של ממש ואתם צריכים להיבדק באופן מיידי תוכלו בהחלט לעשות כך.

לסיכום – בעידן שלנו אין לדעת מתי נצטרך להיבדק ולפעמים זה יכול להיות משהו דחוף שצריכים לדאוג לו באופן מיידי. על כן צריך להכיר את מי שמספק שירותים כאלו וחברת AIDG היא מומלצת בעניין הזה.