רישום חברה: המדריך המלא לביצוע השלב החשוב בתהליך

You are currently viewing רישום חברה: המדריך המלא לביצוע השלב החשוב בתהליך

כבעלי עסקים שרוצים להתאגד עם שותפים לטובת הקמה של חברה או עצמאיים שרוצים לעבור מעסק פטור לעסק מורשה, נדרש לבצע הליך שנקרא רישום חברה. למעשה, תהליך זה הינו בעל משמעות אדירה מאחר והרישום יקבע בעתיד גם את הזכויות כמו גם הרווחים של בעלי העניין. בהנחה כי אתם עתידים להקים חברה, חשוב לקחת בחשבון כי במסגרת ההליך אתם נדרשים לעבור לא מעט הליכים בירוקרטיים שנועדו להגדיר את אחוז האחזקה של כל אחד מהשותפים, מנגנון קבלת ההחלטות, חלוקה של רווחים וכן אלמנטים נוספים המעוגנים במסגרת הרישום. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לבצע את התהליך באופן מקוון ובליווי אישי לכל אורך הדרך, כל זאת מתוך מטרה להשלים את תהליך הרישום כחוק.

רישום חברה – כך תעשו זאת

רישום חברה הוא למעשה הליך שנועד לרשום כחוק את החברה ברשם החברות אך גם לאפשר לכם ולשותפים העסקיים להגדיר בבהירות את יחסי הגומלין. מאחר ואין מדובר בפרוצדורה שהיא רק טכנית אלא גם בעלת השלכות עתידיות, נדרש לבצע את התהליך של רישום חברה בליווי מקצועי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הפלטפורמה של legal-it המאפשרת לכל בעל עסק או התארגנות של בעלי עניין שרוצים להקים חברה ליצור את הליך הרישום באופן קל ופשוט, וזאת באמצעות שלושה שלבים – מענה של מספר שאלות, חתימה על המסמכים באופן מקוון ובפרק זמן של עד 48 שעות לפתוח את החברה שלכם. עורכי הדין המנוסים של החברה מספקים מענה מידיי המותאם לצרכים שלכם ואף פועלים ליצירה של רישום המתבצע באופן חוקי ובהתאם למחיר קבוע שאינו משאיר מקום להפתעות.

 

 

מדוע לבצע את ההליך דווקא בפלטפורמה אינטרנטית מתקדמת?

ראשית, החיסכון הכספי הוא משמעותי מאוד – רישום אונליין חוסך לכם 500 ₪ בתשלום האגרה, לצד קבלת מחיר הוגן שמאפשר לבצע בסופו של דבר הליך של ניהול פיננסי מיטבי המגלם בחובו חיסכון כספי לצד ניצול הזדמנויות בדמות רישום המתבצע אונליין. שנית, עורכי הדין של האתר זמינים בעבורכם בכל שלב וכן מציעים אפשרות לביצוע של שיחת וידיאו, כל זאת מתוך מטרה לבנות בעבורכם את התמהיל שיאפשר לא רק לבצע רישום של החברה אלא גם להימנע מהסבך הבירוקרטי, כחלק משירות אישי שמתבצע לכל אורך הדרך באופן מהיר, יעיל ונטול פניות זרות. מאז הוקמה החברה היא סייעה למאות עסקים לבצע את תהליך הרישום באופן יעיל ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם ליצור את היכולת להוביל ליצירה של מערך שמצליח להתגבר על נבכי הבירוקרטיה, כחלק מקמה של חברה או עסק מורשה. היתרון הבולט ביותר הוא היכולת להקים את החברה מהבית וללא צורך בבזבוז של זמן, ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להצטרף לאלפי הלקוחות שקיבלו את השירות ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה הן כתוצאה מהשירות אבל לא פחות מכך, יעילות וקדמה טכנולוגית שמצליחה להתגבר על המכשולים הבירוקרטיים שעמם מתמודדים לא מעט יזמים ובעלי עסקים.

קדמה טכנולוגית פורצת דרך

היכולת לבצע את התהליך באופן דיגיטלי מהווה קדמה טכנולוגית פורצת דרך שהיא גם חסכונית אך גם אפקטיבית. השירות האישי שניתן בעבור כל לקוח מונע התעסקות מיותרת אל מול רשם החברות שאומנם מספק את היכולת לבצע את הרישום אונליין, אולם גם כאן מדובר בהליך בירוקרטי מאחר ואתם לא מקבלים במסגרת הרישום ליווי מצד עורך דין אשר הוא חיוני לטובת יצירת ההסכם לשביעות דעתכם ובהתאם לחוק. על כן, יצירת קשר עם נציגי החברה היא זו שתאפשר לכם ליצור מענה אפקטיבי שקולע לצרכים שלכם, מבלי לצאת מהבית.

לסיכום

רישום חברה הינו הליך שאותו נדרש לבצע אל מול רשם החברות. דרך השירות של חברת  legal-it תוכלו לבצע את ההליך באופן יעיל, חסכוני ובשקיפות מלאה, כל זאת בליווי מקצועי מצד טובי עורכי הדין בארץ. בכך, תוכלו להתחיל את הדרך המקצועית החדשה שלכם – בין אם מדובר בעסק מורשה או חברה בע"מ.