עסקאות טרייד אין לרכב – האם זה באמת משתלם?

You are currently viewing עסקאות טרייד אין לרכב – האם זה באמת משתלם?

מבין האפשרויות הרבות שעומדות בפני מוכרי ורוכשי רכבים, אחת היותר מעניינות היא "עסקת טרייד אין". רבים עדיין לא התנסו בכך ולכן שאלה נפוצה (וחשובה) היא, האם זה בכלל משתלם? התשובה לכך חיובית – זה משתלם מכמה היבטים. אך בכדי להבין כיצד, צריך לפני הכול להבין את סוג העסקה המיוחד הזה.

אז מה היא עסקת טרייד אין לרכב?

נאמר שיש לכם רכב ישן שאתם רוצים להחליף. אולי אתם חולמים על דגם חדש יותר. ייתכן שהפעם תלכו בכלל על מכונית חדשה במקום לרכוש משומשת. אולי דרוש לכם רכב מסוג אחר, בעקבות התרחבות המשפחה, לצורכי עבודה או כל סיבה אחרת. אם רוכשים רכב חדש, לרוב גם מוכרים את הישן. ואם מכירת רכב היא דבר מורכב (והיא דבר מורכב) ורכישת רכב חדש גם היא מורכבת (והיא גם!), אז שניהם ביחד יוצרים מורכבות כפולה. באמצעות ביצוע עסקאות טרייד אין לרכב, תוכלו להקל על עצמכם במידה משמעותית. הרעיון הוא שגורם אחד מציע לכם לבצע אצלו את שתי הפעולות ביחד. זאת, במסגרת סוג עסקה אחד, אשר מכונה כאמור "טרייד אין". אתם מוכרים לגוף זה את הרכב הישן ובמקביל רוכשים ממנו רכב חדש. התהליך מהיר, קל ופשוט במיוחד.

 

 

נשמע מעניין, אבל האם זה משתלם?

כעת, לשאלה החשובה ששאלנו קודם – האם זה משתלם? ואם כן, כיצד ובאיזו מידה? ראשית, נקודה שחשוב לציין להשלמת התמונה: העסקה כוללת גם תשלום מצידכם, שהוא ההפרש בין מחיר הרכב הישן למחיר הרכב החדש. כיצד מחיר הרכב הישן נקבע? מציעי עסקת הטרייד מציעים לכם הצעת מחיר על רכישת הרכב הישן שלכם, על בסיס מחיר המחירון שלו ללא קשר למוסכמות השוק. ממחיר זה מורידים בהתאם לפרמטרים שונים, כגון מספר הבעלים הקודמים שהיו לרכב וכן מצב הרכב. כך אתם עשויים לקבל מחיר מחירון או קרוב לו, גם על רכב שלא יהיה לכם קל לקבל עליו מחיר כזה במכירתו בעצמכם. מה עוד משפיע על הכדאיות הכספית של טרייד אין? העיקרון של "זמן זה כסף". עסקאות טרייד אין חוסכות לכם זמן רב, בתהליכים שבהם כרוכה מכירת רכב וקניית רכב חדש. יש מי שתלויים במיוחד בזמינות של רכב ויש לכך משמעות כספית עבורם. בעסקת טרייד אין, לא תישארו בלי רכב! בפנייה לחברת טרייד אין גדולה, אתם גם חוסכים חיפוש של רכבים מתאימים לרכישה או מי שיהיה מוכן לרכוש את הרכב הישן המיוחד שלכם. ניתן לסכם היבט זה, בכך שאם העסקה משתלמת או לא, תלוי במקרה המיוחד שלכם. אבל ככלל, התשובה לכך חיובית – כן, טרייד אין לרכב משתלם!

היכן כדאי לכם לעשות זאת?

חברת טרייד אין רשמית של יבואני רכב מובילים, בוודאי נשמע כמקור איכותי במיוחד לבצע עסקאות כאלה. אז תשמחו לשמוע שיש בדיוק חברה כזו – טרייד מוביל. החברה מתמחה ברכישת רכבי יד ראשונה פרטית בעסקאות טרייד אין, אצל יבואני רכב. בעסקת טרייד אין אצל טרייד מוביל, תיהנו בין השאר מ

  • תנאי מימון מעולים – מימון של עד 100% מימון.
  • אחריות מצוינת – אחריות לרכב החדש ואף אפשרויות שונות, של חבילות אחריות. גם אחריות בסיסית וגם אחריות פרימיום. אגב, אחריות זו נקודה חשובה בעסקאות טרייד אין ולא דבר מובן מאליו. אצל סוחרי רכב למשל, לא תקבלו אחריות.
  • הטבות ייחודיות – במסגרת מסלולי הביטוח החובה והמקיף.

לסיכום

עסקת טרייד אין לרכב יכולה וצריכה להשתלם. כמו כן, מומלץ כמובן לעשות אותה אצל ספק איכותי, מנוסה וגדול. השילוב המומלץ והמשתלם, הוא לבצע עסקת טרייד אין אצל טרייד מוביל.