בעלי עסקים: איפה קונים טונרים למדפסת במחיר משתלם?

You are currently viewing בעלי עסקים: איפה קונים טונרים למדפסת במחיר משתלם?

אם אתם מנהלים עסק, סביר להניח שיש לכם גם צרכי הדפסה. אם צרכי ההדפסה הם רבים, רוב הסיכויים שאתם משתמשים במדפסות לייזר המצריכות טונר, ואת הטונרים צריך להחליף מדי פעם. אז איפה רוכשים טונר זול לעסק?

בעוד שהעידן הדיגיטלי דוחף יותר ויותר לשליחת קבצים דיגיטליים, עולם ההדפסות עדיין חי ונושם. חברות המדפסות עדיין מייצרות מדפסות מסוגים שונים, מחסניות דיו וגם טונרים. וכל עוד אתם צריכים טונר לעסק, אתם צריכים גם להוזיל את עלויות הרכישה השוטפות שלו. בסופו של דבר, יהיה חשוב לערוך השוואת מחירים בין טונרים למדפסות. חשוב לבדוק אם אתם רוכשים טונר שמיוצר על ידי מותג מוכר, ואנחנו ממליצים – לחנות אינטרנטית גדולה בתחום לחצו כאן  ובדקו את המבחר הקיים והמחירים המשתלמים באתר שמצאנו – עליו נספר לכם מיד.

אז מיהי החנות האינטרנט הגדולה בתחום?

כשחיפשנו חנות משתלמת, מצאנו את האתר xl דיו, אתר המציע טונרים וראשי דיו במחירים משתלמים עם מבצעים טובים. בחנות החליטו שלא עוד טונרים יקרים – הם מנגישים את המוצרים במחיר סביר לצרכן, ודוגלים בשיטת הטונרים התואמים, כלומר טונרים איכותיים בדיוק כמו מקוריים, אך במחיר נגיש יותר לצרכן. באתר של  xl דיו תמצאו את הדילים המשתלמים ביותר, עם משלוח מהיר עד לבית או לבית העסק.

חיסכון בכסף על עלויות טונר לעסק

אפשר לחסוך הרבה כסף על טונרים למדפסות ע"י עריכת השוואת מחירים ורכישה באינטרנט (ויש אפילו מוצרים שמשתלמים יותר לרכישה אונליין מאשר בחנות פיזית). אם תשאלו את גוגל לגבי מחירי טונר למדפסת, אתם תופתעו לגלות עשרות תוצאות חיפוש שונות, מחירים שונים ומשווקים רבים. אנחנו מצאנו שהמחירים ב-xl דיו הם המשתלמים ביותר, גם לטווח הארוך.

מה אני צריך בכלל, טונר או ראש דיו?

אם אתם מנהלים משרד או בית עסק, רוב הסיכויים שאתם משתמשים במדפסות לייזר. לרוב מדפסות עם הזרקת דיו יכולות לתת תוצאות מדויקות יותר ואפילו בצבע, ואילו מדפסות לייזר יספקו את העבודה למסמכים רגילים ללא פרטים מסובכים, ויעמדו בקצב הדפסה גבוה.

רוב בתי העסק משתמשים במדפסות לייזר, אבל גם במדפסות דיו מקצועיות. בעוד שניתן להדפיס עם מדפסות הדיו תמונות באיכויות גבוהות, מסמכים יהיה מומלץ להדפיס בעזרת מדפסת הלייזר. ובניגוד למדפסת הדיו, הטונרים של מדפסות הלייזר מצריכים החלפה לעיתים רחוקות יותר. לרוב, מדפסות דיו מצריכות החלפת מחסניות לעיתים יותר קרובות. במילים אחרות, מדפסות לייזר הן בד"כ חסכוניות יותר לעסקים שלא זקוקים לעבודות הדפסה מסובכות.

בעלי עסקים: איפה קונים טונרים למדפסת במחיר משתלם?

האם כדאי לרכוש טונר מקורי או טונר תואם?

אחת השאלות בעת רכישת טונר למדפסת היא האם כדאי לרכוש טונר מקורי או טונר חלופי? טונר חלופי נקרא גם טונר תואם, שמיוצר בצורה גנרית על ידי אחת מחברות הטונרים והמדפסות. בפועל, טונרים תואמים לעיתים פחות איכותיים, אבל זהו לא כלל אצבע.

בהחלט אפשרי לרכוש גם טונר תואם למדפסת, רק צריך לוודא שאתם משלמים מחיר של טונר תואם ולא של טונר מקורי. אם אתם רוצים להקפיד על מקוריות הטונר, מה טוב., אם תשתמשו בטונר חלופי, זה ממש לא יגרום לנזקים במדפסת. זה סה"כ אומר שאם טונר מקורי יספק לכם כ-5,000 הדפסות, טונר חלופי יספק לכם פחות מכך.

מתי כדאי להחליף טונר?

החלפת הטונר צריכה להתבצע כאשר הדיו על הדף נראה דהוי וחלש יותר, ולעתים חסרים מקטעים בהדפסה. במילים אחרות, את הטונר הריק אתם תראו באופן וויזואלי ישירות על הדף, ותדעו כי הגיע הזמן להחליף אותו לאחד חדש. כדי להימנע ממצב שבו אתם לא יכולים להדפיס כלל, חשוב להצטייד תמיד בטונר ספייר ולהזמין את הטונר הבא במשלוח אונליין כדי לחסוך בכסף ובזמן היקר שלכם.

לסיכום, אם אתם רוצים לקנות טונר למדפסת, חשוב לבחור בספק איכותי שייתן לכם מחיר טוב ומשתלם. שימו לב למדיניות המשלוח והזמינו אצל הספק שיבטיח את המשלוח המהיר והיעיל ביותר. זכרו כי טונרים למדפסות הם הוצאה שוטפת שעשויה להסתכם במאות ואולי אלפי שקלים לשנה (בהתאם לאופי העסק וצרכי ההדפסה שלו), כך שכדאי לבצע את הרכישות בחוכמה.