איך אפשר לקנות דירה בתל אביב בשנת 2020?

You are currently viewing איך אפשר לקנות דירה בתל אביב בשנת 2020?

אם חשבתם שבשנת 2020 אי אפשר לקנות דירה בתל אביב, אנחנו כאן כדי להגיד לכם שהתמונה היא קצת אחרת. אוקי, אנחנו אמנם לא הולכים לדבר על רכישת דירה ברחוב קינג ג'ורג' או דיזנגוף, אך אנחנו כן הולכים להתמקד למשל באזור דרום תל אביב ובפרויקטים של פינוי בינוי, תמ"א וכדומה.

בין אם אתם מחפשים לרכוש דירה למטרת מגורים או למטרת השקעה, תל אביב תמיד תהיה אופציה פשוט נפלאה. העיר שאינה ישנה מציעה למתגוררים בה את כל הפעילויות סביב השעון, ואין ספק שהביקוש להתגורר בעיר הזו רק הולך וגובר עם השנים. אם אתם מחפשים לרכוש דירה בתל אביב ב-2020, בואו נדבר על האזורים בהם זה יהיה לא רק אפשרי, אלא גם מומלץ.

האם מאוחר מדי לרכוש דירה בדרום תל אביב?

מחפשים דירה להשקעה? אולי למטרת מגורים? אם אתם מחפשים דירות למכירה בתל אביב ובאזור הדרום של ת"א, אנחנו מזמינים אתכם להתעניין באזור שפירא. אמנם בפלורנטין המחירים כבר די גבוהים (בניגוד לכמה שנים אחורה), אך באזור שפירא בהחלט ניתן ליפול על עסקאות לא רעות בכלל. יחד עם זאת, שימו לב שבדרך כלל בכל מקרה יהיה מדובר במבנים ישנים המצריכים שיפוץ כזה או אחר.

דירות משופצות למכירה בתל אביב? גם אלו קיימות, אך יש לחפש בסובלנות בכדי לאתר את העסקה המשתלמת והנכונה ביותר עבורכם. אם כשאנחנו אומרים לכם "שפירא", אתם אוטומטית חושבים על מהגרים מאזור סודן, אנחנו מזמינים אתכם לבקר בשכונה בסופ"ש הקרוב או בזמנכם החופשי. המון חבר'ה צעירים, מוסיקאים, חיות מחמד ברחובות ועוד. כיף של שכונה, שנמצאת בצמוד לפלורנטין ונגיעה מקריית שלום.

לקנות דירה בתל אביב

ייעוץ משכנתאות הוא תמיד מומלץ

אין ספק, לשבת לפגישת ייעוץ עם יועץ משכנתא זה תמיד רעיון מעולה, בין אם אתם רוכשים דירה בחדרה, ירושלים או תל אביב. אתם מוזמנים לבחון בקפדנות ובזהירות את כלל אופציות ההלוואה העומדות בפניכן, היות וברור כי רכישת דירה היא העסקה הכי גדולה שרוב האנשים יבצעו בחייהם.

ללא ייעוץ משכנתאות, סביר להניח שאתם לא תוכלו לאתר את מסלולי המשכנתא הטובים ביותר, כאלו שתוכלו לעמוד בהם למשך שנים רבות קדימה.

פינוי בינוי וגם תמ"א – איפה וכמה? | ת"א

קריית שלום היא אזור מעולה לחפש בו פרויקטים של פינוי בינוי, במיוחד בהתחשב בעובדה ששכונה זו כל כך קרובה למוקד הבילויים הדרומי של תל אביב, פלורנטין. פרויקטים של תמ"א ופינוי בינוי ניתן למצוא היום כמעט בכל פינה בתל אביב, בין אם בדרומה, בצפונה או במרכזה. אתם מוזמנים להתייעץ עם מומחי נדל"ן, מהם תוכלו לקבל את המידע המקדים לגבי פרויקטים מהסוגים האלו.

אגב, גם בפורטלים של נדל"ן באינטרנט ניתן לקרוא מידע וטיפים מקדימים על פרויקטים של תמ"א. בהצלחה, גם אתם עוד תרכשו דירה. אם לא בת"א, אז במקום לא פחות איכותי!