ייעוץ משכנתאות – הכירו את ההבדלים בין יועץ משכנתאות בנקאי לבין יועץ משכנתאות פרטי

You are currently viewing ייעוץ משכנתאות – הכירו את ההבדלים בין יועץ משכנתאות בנקאי לבין יועץ משכנתאות פרטי

הלוואת המשכנתא היא ללא ספק אחת ההלוואות הגדולות ביותר בחייהם של רבים. הלוואה גדולה זו כוללת מגוון גדול של מסלולים ואפשרויות לבחירה על מנת להתאים את התשלומים החודשיים לצרכיו האישיים של כל לקוח. ההבדלים בין המסלולים השונים וגובה הריביות יכולים לבוא לידי ביטוי בעשרות ולעיתים אף במאות אלפי שקלים, ולכן, חשוב לדעת להיעזר באיש מקצוע המכיר היטב את כלל המסלולים ותנאי המימון האופטימליים שהבנקים יכולים לתת. הבנקים מעמידים לרשות הציבור יועצי משכנתאות מוכשרים ומקצועיים המכירים היטב את כל המסלולים הקיימים. שירות זה מוענק כסיוע ללא תשלום בעת לקיחת הלוואת המשכנתא, אך האם כדאי לכם להסתפק רק בו? הנה לכם כמה נקודות שחשוב להכיר אודות יועצי משכנתאות בנקאיים.

האם כדאי לסמוך על הצעתם של יועצי המשכנתאות הבנקאיים? כנראה שלא

תחילה חשוב להדגיש ולומר כי יועצי המשכנתאות הבנקאיים מקבלים את משכורתם מהבנק. במילים אחרות, הם עובדים במקום המעניק לכם את הלוואת המשכנתא, מה שאומר כי כל הוזלה משמעותית שתסייע לכם לשלם פחות, תגרום למקום העבודה שלהם להרוויח פחות. ניגוד אינטרסים זה מביא יועצים רבים לחשוף מידע חלקי בלבד בפני הלקוחות הפוטנציאליים שמגיעים במטרה לקבל הלוואת משכנתא.

ייעוץ משכנתאות הכירו את ההבדלים בין יועץ משכנתאות בנקאי לבין יועץ משכנתאות פרטי

התאמת תמהיל משכנתא בדיוק עבורכם – יתרונותיו של היועץ הפרטי

נוסף על כך, יועצי המשכנתאות מטעם הבנק אינם מתאימים את מסלולי המשכנתא לממדים הכלכליים האישיים שלכם בצורה מספיק מדויקת. בניית תמהיל המשכנתא אינו נבנה לאחר היכרות מעמיקה עם יכולותיכם הכלכליות, תוכניותיכם לעתיד, רצון להתרחבות המשפחה, רכישת רכב חדש או קידום צפוי במקום העבודה. לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי אשר מייצג את הצרכים שלכם בלבד ללא ניגוד אינטרסים מכיר לעומר את כל הצרכים והיכולות הכלכליות שלכם ובונה עבורכם תמהיל משכנתא תפור במדויק למידותיכם. מיותר לציין כי יועץ משכנתאות פרטי מכיר היטב את כל המסלולים הקיימים וכן את הריביות הטובות ביותר שהבנקים יכולים להעניק כך שיוכל לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים בסך החזרי כל ההלוואה.

חסכו זמן יקר והגיעו למעמד החתימה על משכנתא בתנאים הטובים ביותר

לכן, לפני שגם אתם מגיעים ליועץ משכנתאות בנקאי, חשוב לדעת כי קיים פער תהומי בין ההצעה שלו לבין הצעה שתקבלו בעזרתו של יועץ משכנתאות פרטי. מעבר לכך ומעבר להתאמת התמהיל המדויק ביותר עבורכם, יועצי משכנתאות פרטיים יחסכו לכם לא מעט זמן יקר. הם יעשו עבורכם את כל עבודת השטח הכוללת חיטוט רגליים בין כל הבנקים השונים במטרה לקבל את ההצעה הטובה ביותר, התמודדות עם כל שלבי הבירוקרטיה הבנקאית, התמקחות מקצועית על ריביות המשכנתא וכמובן מסלוליה ועוד. במילים אחרות, כל שתידרשו לעשות במידה ותיעזרו ביועץ משכנתאות פרטי זה להגיע למעמד החתימה וליהנות מתמהיל משכנתא מדויק ומותאם לצרכים שלכם בריביות האטרקטיביות ביותר.