כיצד נמנע מחיוב יתר לקראת הטיסה?
 
מאות אלפי ישראלים טסים במהלך חודשי-הקיץ לחופשות ברחבי-העולם. כל-אחד מן הנוסעים, ללא יוצא מן הכלל, ייקח פריט אחד שהוא חובה- מזוודה!
מאת: שמעון בן עמי
 
לדברי ירדן ווקס, מנכ"ל סמסונייט ישראל : "שוק המזוודות ותיקי הנסיעות בישראל מגלגל בין 130-150 ₪ בשנה. שוק זה נמצא במגמת התרחבות, בעיקר בשל היותן של הנסיעות בעולם נגישות והפכו בשנים האחרונות לדבר שבשגרה. רכישת מזוודות נחשבת אצל הצרכן הישראלי כרכישה מתוכננת ומוקפדת. הישראלים מקדישים זמן רב לבחינת הדגמים והעיצובים ולהשוואת המחירים בטרם הם מבצעים הרכישה".

לדבריה: "בחירת המזוודה הנכונה ואריזה נכונה יכולה להשפיע ולהוזיל עלויות הטיסה. חברות התעופה כבר אינן מתפשרות על משקל-עודף (overweight)".
להלן מספר טיפים כיצד נמנע ממשקל עודף בטרם העלייה למטוס, מה שיכול להוביל להוצאה של 100$ נוספים לנוסע:

החברות סמסונייט ואמריקן טוריסטר מציעות מס' טיפים :

1. לטיסות לואו קוסט- מזוודות עליה למטוס בלבד. מדיניות השמיים הפתוחים נתנה מקום נוח לטיסות הלואו קוסט שביקושן עלה בשוק. במיוחד לטיסות קצרות ושהייה של מספר ימים קצר טיסת לואו קוסט לא כוללת במחירה את מחיר הכבודה למעט טרול עליה למטוס . לכן, יש להצטייד קודם כל- במזוודות עליה למטוס לכל אחד מבני המשפחה שטסים ואם רוצים לעשות קניות אז לוקחים רק מזוודה אחת גדולה לכולן – ריקה.

2. כמובן כשנוסעים לחו"ל אי אפשר להימנע משופינג, ולכן מומלץ לקחת תיק-נסיעות גדול אך מתקפל בצורה ייחודית שלא תופסת נפח גדול במזוודה, ולצורך כך חברת סמסונייט מציעה את סדרת ה-
accessories Travel למוצרים נלווים/חיוניים לנסיעות. במרבית חברות התעופה (בדרך-כלל לא כוללת חברות התעופה הזולות ) ניתן, בנוסף לטרולי העלייה למטוס, לשאת תיק-יד עד 8 ק"ג (במידות חיצוניות מסוימות כמובן לכל חברה יש את המידות הנכונות לה ).


3. מספר גדול של תאים יסייע בהחלט בארגון הפריטים השונים המאוכסנים במזוודה. תאים אטומים יעזרו להגן על תוכן המזוודה מפני בקבוקים שנפתחו או בגדים רטובים. מזוודות רבות מצוידות במקורן בשקי-כביסה ושקי-נעליים להפרדה נוחה.

4. במידה והחלטנו לטוס רק עם טרולי עליה למטוס, חשוב "להעמיס" על עצמנו את הביגוד הכבד. כמו: מעיל, קפוצ'ון, ג'ינס, נעלי ספורט וכיוצ"ב.

5.מערכת הרחבה: מזוודה בעלת מערך הרחבה עם מערכת רוכסנים כפולה תאפשר לנו להגדיל את נפח המזוודה בעת הצורך בכ-20% - 25% מנפחה.

6. משקל נייד- מונע אי נעימות בשדה התעופה. כיום, מספר חברות של מזוודות ותיקים, כמו סמסונייט, מציעות משקל נייד דיגיטאלי לטובת שקילת המזוודה עוד במלון ביום האריזה חזרה לארץ. שקיבלת מזוודה בטרם ההגעה לשדה התעופה, תמנע מצב של חוסר נעימות בשדה עצמו מול אלפי אנשים שצופים בך פותח את המזוודה ותחיל להעביר פרטים מתיק לתיק.


למזוודות סמסונייט ואמריקן טוריסטר שילוב ייחודי של חוזק חומרים ומשקלים קלים ביותר לצד צבעוניות מגוונת, מודרנית, אופנתית וצעירה.

הטיפים נכתבו באדיבות ירדן ווקס- מנכ"לית סמסונייט ישראל

ניתן להשיג :
בחנות-הדגל של סמסונייט בקניון עזריאלי ת"א,
בחנות הדיוטי-פרי ספורטאלטר, טופ-תיק, בגינדה, ממסי תיירות, תיק-התיקים, ריקושט, ארנקי שולה, ננדי, ויגור ים ובחנויות הנבחרות.


 
 
17/7/2017, 16:26