רשת אירוקה מציעה קולקציית משקפי שמש וראיה בצבעי האהבה אדום וורוד
 
החיים בוורוד: לקראת טו באב מציעה רשת אירוקה משקפי שמש וראייה של מותגים מובילים בצבעי האהבה אדום וורוד גולת הכותרת – הקולקציה החדשה של גוצ'י
מאת: מירית מוזס
 
לקראת טו באב, חג האהבה, מציעה רשת אירוקה, המובילה את אופנת משקפי השמש והראייה בישראל, קולקציה מגוונת ועשירה של משקפי שמש וראייה של מותגים מובילים, המאופיינים בעדשות ומסגרות ייחודיות בצבעי האהבה: אדום וורוד.


המשקפיים בצבעי האהבה מגיעים מבתי האופנה המובילים בעולם ביניהם: הקולקציה החדשה של בית האופנה היוקרתי גוצ'י, דולצ'ה גבאנה, פראדה, אם סי קיו מבית אלכסנדר מקווין , מייקל קורס, קול ריי, רייבאן ועוד לצד משקפיים של מותג הבית – אירוקה.


בין פרטי הקולקציה ניתן למצוא:

גוצ'י- משקפיים עם מסגרת נצנצים ורודה, משקפיים עגולים אוברסייז באדום, משקפי טייסים עם מסגרת נצנצים באדום, משקפיים עם מסגרת המשלבת מנומר עם ורוד ועוד.

בנוסף, משקפיים חתוליים עם עדשות ורודות מבית האופנה אלכסנדר מקווין, משקפיים עם מסגרת כפולה בוורוד משולב עם שמנת של דוצ'ה גבאנה ועוד.כמו כן, מציעים באירוקה מגוון משקפי ראיה במראה עדכני עם מסגרות באדום או ורוד, וביניהם: משקפיים מרובעים עם מסגרת חצי אדומה וחצי אופרה, משקפיים עם מסגרת מנומרת וזרועות באדום, משקפיים עגולים עם מסגרת המשלבת אצטט ומתכת, משקפיים חתוליים באדום נועז ועוד.טווח מחירי הקולקציה: 99 שח- 1999 שח

משקפי הראייה במבצע – 2 ב-400 ₪להשיג ברשת אירוקה
 
 
17/7/2017, 16:14