יום האחות הבינלאומי בבית בלב בקריית מוצקין-בית אילדן
 
''מרגש מאוד לזכות לתודה והוקרה על העשייה שלנו'' כך מגיבה ברוריה, אחות אחראית בדיור לגיל השלישי ''בית בלב'' בקריית מוצקין-בית אילדן לאירועי יום האחות הבינלאומי שהתקיימו השבוע.
מאת: ציון זיתוני
 
מאות מדיירי "בית בלב"-בקריית מוצקין, הגיעו השבוע למרפאה המקומית במטרה להוקיר את צוות האחיות' המלווה אותם כבר עשרות שנים על בסיס יום יומי ולומר פשוט תודה.
השבוע הצטרפה ישראל לשאר מדינות העולם המערבי המציינות את יום האחות הבינלאומי 'וקיימה שורה של אירועי הוקרה ותודה לאחיות ברחבי הארץ. את הבוקר פתחו צוותי הסיעוד עם איגרת תודה וברכה שהוענקה להם על ידי, מנכ"ל רשת "בית בלב" הנכנס, מר יגאל וידאל.
באגרת ביקש להודות על הטיפול המקצועי והחמלה המלווים את העשייה היום יומית שלהם.

כפי שציינו גם הנהלת הבית ודייריו העניקו לאחיות בדיור לגיל השלישי ובמחלקה הסיעודית, תעודות הוקרה על השרות המסור אותן הם מעניקות על בסיס יום יומי. "אני מכהנת כאחות כמעט ארבעים שנה וזאת פעם ראשונה שמתקיים בארץ אירוע כזה 'המבקש להודות ולהתייחס ל"עשיה שלנו" כך משתפת ברוריה גרף, אחות אחראית בדיור לגיל השלישי "בית בלב" בקריית מוצקין. "אולגה קורנפלד, אחות אחראית במחלקה הסיעודית ואנוכי יחד עם צוות אחיות מסור, דואגים להעניק שרות לדיירי הבית ולמטופלים במחלקה הסיעודית שבעה ימים בשבוע".

"אני יותר מגאה לציין את יום האחות הבינלאומי גם אצלנו", מציינת מזי אורן מנהלת "בית בלב" בקריית מוצקין-בית אילדן. "האחיות במחלקה הסיעודית מעניקות טיפול מסור לכל מטופל בהתאם לצרכיו ואילו בדיור לגיל השלישי מעניקות האחיות שרות שמקל על הדיירים את השמירה על בריאותם: חבישה של פצע, בדיקות מדדים, לקיחת דמים, בדיקות א.ק.ג ועוד.
תעודות ההוקרה שהוענקו לאחיות מביעות את הערכתנו והערכת הדיירים שלנו על עשייתן המקצועית והערכית, על מסירותן והתמדתן, על מתן שירות מקצועי ואיכותי לדיירי הדיור המוגן ולמטופלי המחלקה הסיעודית".


 
 
18/5/2017, 17:37