'המלאכיות בלבן' של ''בריאות בלב'' בנשר
 
'המלאכיות בלבן' של ''בריאות בלב'' בנשר זכו להוקרה מיוחדת ביום האחות הבינלאומי
מאת: שמעון בן עמי
 
'המלאכיות בלבן' של "בריאות בלב" בנשר זכו להוקרה מיוחדת ביום האחות הבינלאומי

יום האחות הבינלאומי שצוין בארץ ובעולם, נחגג השנה גם ב"בריאות בלב" נשר מקבוצת בית בלב, והיווה הזדמנות נוספת מצוינת להודות לאחיות והאחים המסורים של הבית.
לכבוד היום המיוחד קושטו המחלקות בבלונים ושלטים צבעוניים ואווירת חג אמיתית עטפה את כל באי המרכז הרפואי. הצוות נהנה מארוחת בראנץ' עשירה שהוגשה להם במחלקות וקיבל שי אישי - חולצה ממותגת של יום האחות הבינלאומי. בנוסף, קיבל כל אחד איגרת ממנכ"ל "בית בלב", יגאל וידאל, וברכה אישית מהממונה הישיר.
האחיות והאחים, שבמשך כל השנה פועלים למען המטופלים במסירות רבה, בחרו להוקיר גם זה את זו כאשר כל מחלקה הכינה ברכה מעוצבת אישית למחלקה השכנה לה בבניין.
ו"אין חגיגה בלי עוגה" – במהלך היום נערכה תחרות עוגות, שנאפו בסימן יום האחות עבור צוותי סיעוד על ידי צוותים אחרים ממקצועות הבריאות. העוגה הזוכה העניקה למחלקה פרס, לטובת כלל הצוות.
נטלי אברמוביץ, מנהלת הסיעוד ב"בריאות בלב" נשר: "ביום הזה לקחנו פסק זמן על מנת להביע הוקרה ולשמח את צוותי הסיעוד, שמעניקים ביום-יום טיפול מתוך מקצועיות ואהבת האדם. בנחישות ובשותפות אנו מביאים גריאטריה אחרת, זו ששמה את קול המטופל המבוגר במרכז ודואגת לקדם את צרכיו, שדואגת לתת מענה לאוכלוסייה רב-תרבותית, שיודעת לשקם נפש וגוף וגם לתמוך ברגעי סוף החיים. נמשיך לשמור על רף מקצועי גבוה עבור מי שמפקיד בידינו את גופו, נפשו וליבו".
"בריאות בלב" נשר, הוא מרכז רפואי שיקומי לאשפוז המשכי, המעסיק כ- 280 עובדים ומפעיל שש מחלקות אשפוז המשכי בתחומים: הנשמה ממושכת, סיעודי מורכב תומך ושיקום גריאטרי והינו המרכז השיקומי הגדול בצפון הארץ.

 
 
18/5/2017, 17:34