איה אנגל מונתה למנהלת רשת המתנ''סים בנשר
 
איה אנגל מונתה למנהלת החדשה של רשת המתנ''סים בנשר
מאת: שמעון בן עמי
 
ראש העיר, אבי בינמו, ברך השבוע את איה אנגל על כניסתה לתפקיד ואיחל לה הצלחה רבה. תחת הנהלתן של יו"ר רשת המתנ"סים, ז'ורז'ט מור, והמנכ"לית החדשה, איה אנגל, נקים כאן ביחד מערכת של תרבות פנאי, שתהווה מקור גאווה לעיר ולתושבים
איה אנגל, נכנסה השבוע לתפקידה כמנהלת רשת המתנ"סים בנשר. אנגל נבחרה לתפקיד מקרב מתמודדים רבים על התפקיד לאחר שעברה בהצלחה את מבחני מרכז ההערכה של החברה למתנ"סים בישראל.

אנגל, בת 34, נשואה ואם ל-2 בנות, היא תושבת עין איילה, בעלת תואר ראשון במדעי החברה, מטעם האוניברסיטה הפתוחה, ולומדת לתואר שני בחינוך - במסלול מערכות למידה, גם באוניברסיטה הפתוחה.

לאנגל ניסיון ניהולי רב. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת מחלקת שירות והדרכה במחוז הצפון של "לאומית שירותי בריאות". קודם לכן, עבדה כמנהלת מחלקת מיקור חוץ בחטיבת השירות של HOT, תפקיד שכלל ניהול הפעילות הכוללת של חברות חיצוניות איתן עובדת חברת HOT בתחום השירות. במסגרת זו פעלה להקמת שני מוקדי שירות בסדר גודל של 300 נציגים, כולל ניהול מקצועי של מנהלים.

עם כניסתה השבוע לתפקידה החדש כמנהלת רשת המתנ"סים בנשר, אמרה אנגל: "אני מודה לראש העיר, אבי בינמו, למנהל המחוז בחברה למתנ"סים, רחמים נינו, ליו"ר מועצת המנהלים רשת המתנ"סים בנשר, ז'ורז'ט מור, ולשאר חברי מועצת המנהלים של המתנ"ס על בחירתם בי ועל האמון שנתנו בי. אני מאמינה כי יחד נוכל להצעיד את רשת המתנסים המקומית לשיאים חדשים. במסגרת התפקידים הניהוליים אותם ביצעתי צברתי ניסיון עשיר שיסייע לי לטפח בנשר מערכת של תרבות פנאי למען תושבי העיר".

ראש העיר, אבי בינמו, ברך השבוע את אנגל על כניסתה לתפקיד ואיחל לה הצלחה רבה. בינמו ציין כי "רשת המתנ"סים נשר מחוללת שינוי חברתי וערכי המגיע לכל תושב ולכל תושבת בעיר, בכל גיל. תרבות הפנאי היא נדבך חשוב מאין כמוהו בחיי העיר. תחת הנהלתן של יו"ר רשת המתנ"סים, ז'ורז'ט מור, והמנכ"לית החדשה, איה אנגל, נקים כאן ביחד מערכת של תרבות פנאי, שתהווה מקור גאווה לעיר ולתושבים. שאורחים מכל הארץ יגיעו לנשר בגלל מה שהיא מציעה בתחום הזה".

בינמו ציין כי "זוהי זכות גדולה שנשים משתלבות בתפקידי ניהול ובעשייה החשובה למען העיר. יש היום בהנהלת המתנ"ס רוב נשי. מבחינתי קידום נשים הוא ערך נוסף שמוביל את העשייה של עיריית נשר. וזו גם הסיבה שבגינה אני מאמין שעשייה נשית תסייע להצעיד את רשת המתנ"סים לדרך חדשה".


 
 
15/6/2014, 17:08